strelenaL

strelenaL

Česko

16 bodů

Moji oblíbení herci

 • foto

  Joseph Fiennes

  Joseph Fiennes je můj nejoblíbenější herec. Vždycky mě dostane jeho hlas a jeho dramatičnost, to jak působí. Jaký vám utvoří příběh abyste se podívali skrz jádro toho člověka. Jaký je apod. Pro mě je to " PAN HEREC ". Mezi mé oblíbené filmy (s ním) patří: Killing me softly,Luther, Kupec Benátský, Darwinovy ceny, Goodbye Bafana, Red baron a další.

 • foto

  Robert Pattinson

  Robert Pattinson miláček všech puberťaček, ale myslím si že tomu tak není. Ano proslavil se rolí Edwarda Cullena (Twilight saga), díky které se přes noc stal v hollywoodu hvězdou číslo jedna.Většinu svých skalních fanoušků si získavat však nemusel, ostatní se pouze přidali. Ano je velice mužný a se zatraceně uhrančivým pohledem...ale to není všechno, samozřejmě díky tomu jak vypadá se rozplývá nejedno srdíčko mladé dívky. Pro mě ale Rob " UMÍ HRÁT " sakra dobře. Knihy od Stephenie Meyer jsem četla všechny , a to jak Rob interpretuje Edwarda je zcela brilantní. jednu chvíli máte pocit , to snad není možné on je opravdu kus ledu, jak se chová a najednou v další části jako když se obraz pozvolna mění a odkrývá se ta laskavá a srdečná stránka Edwarda. Myslím si až bude mít premiéru film Little Ashes, kde Rob hraje Dalího teprve potom všichni pochopí, že je opravdu v herectví dobrý. Nemyslete si, že patřím mezi ty náctileté holčičky které šílí když ho na ulici potkají. Taková já opravdu nejsem. Rob je také příležitostný zpěvák a není vůbec špatný. Hodně improvizuje ale myslím si, že to k němu prostě patří. Když hrál Cedrika Diggory, říkala jsem si oh můj bože to je ale slaďáček, ale není špatný. Samozřejmě sem tam ukápla nějaká slza že ho " Ten jehož jméno se nesmí vyslovit " zabil. Ale je to jeho první velká role , protože ve Vanity Fair ho ti neřádi nechali v alternativním konci. Což mě pěkně naštvalo :o( Jsem napjatá jaký bude fim The Summer House. Ztvárnil tam postavu Richarda. V USA by měl tento film vyjít v Dubnu, přesný datum zatím neuvádí.

 • foto

  James McAvoy

  James McAvoy zcela svěží a super. Sice to bude znít blbě ,ale první film který jsem s tímto hercem viděla bylo Becoming Jane a byla jsem unešená. Nejenom že se mi ta doba , do které je film posazen velice líbí, a jsem tou dobou zcela unešená. Působí na mě všechny prvky staré dobré Anglie. Romány od Jane Austenové mám velmi ráda jsou totiž velice procítěné a silné. Ale to bych tedy nemluvila moc o Jamesi :o) No být tak na místě Anne Hatheway tak bych byla blahem bez sebe :o) Tom Lefroy je svým způsobem inteligentní mladý muž, který je nepřízní osudu odkázán na svého strýce. Bohužel ten mu však nedovolí vztah z chudou a volnomyšlenkářskou Jane. Film Atonement je můj oblíbený. Krásní herci, úžasné kostýmy prostě super film. Drama rvoucí srdce až do konce příběhu. V letopisech Narnie se ukrývá pod maskou fauna. Byl hrozně legrační :o) V Penelope mě dostal hraním na klavír a ve Wanted jeho elegantní dravostí.

 • foto

  Gerard Butler

  Tento skotský krasavec Gerard Butler je naprosté eso. Ve filmu 300 jsem koukala jak péro z gauče. Ten film byl nejenom velmi zvláštní tím , že byl natáčen pouze ve studiu, ale celkově byl strhující. V Tomb raideru si střihnul roli (Terryho Sheridana), ale byl tam takový dravý a dost Hot. V Ps....I love you mě však úplně dostal. Ta role mu sedla (jako kdyby mu byla psána na tělo)...Když Gerry seděl na gauči, hrál a zpíval na kytaru: I just want to see you When youre all alone I just want to catch you if I can I just want to be there When the morning light explodes On your face it radiates I cant escape I love you till the end..... Měla jsem co dělat abych nebyla na měkko :o) byl to velmi povedený film s kvalitními herci, scénami. Se skvělým soundtrackem. poslední film který jsem viděla asi před měsícem byl RocknRolla a bylo to super. Pohodový scénář, super scéna když Gerard tančil se svým hereckým kolegou na ploužáček :o)Tenhle film zcela doporučuji :o)

 • foto

  Jude Law

  Tohle je zlatíčko.. Nejvíce mě dostal ve filmu Návrat do Cold Moutain, Nepřítel břed branami, Prázdniny...Judík umí snad zahrát jakoukoliv roli.

 • foto

  Johnny Depp

  Charismatický a stále jedinečně výborný Johnny ;o) U film jako je Noční můra z Elm street to začalo, střihorukým Edwardem to pokračovalo..........přeneslo se to přes dobu kdy nebodoval jenom s jedním filmem, Karlíkem pokračujíc ke geniálnímu Jacku Sparowovi, přes humorný muzikál dábelského holiče Sweeneyho Todda. Ať hraje v čemkoliv, je to paráda. Na jeho filmy koukám velmi ráda... ;o)

 • foto

  Christian Bale

 • foto

  Michael Fassbender

 • foto

  Javier Bardem

 • foto

  Alexander Skarsgård

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace