Vládci chaosu (2018)

Příběh je asi trochu jinde, ale beru to jako jeden z pohledů. Ono asi zfilmovat tyhle události, kde je těžký se orientovat v pravdě, je prostě nereálný. Until the Light Takes Us..

Hnüs (2019)

Nikdy jsem Motley neposlouchal, i když znám jejich tvorbu, ale film je fajn zábava... Mrd, drux, glam´n´roll

Joker (2019)

Bombička! To jak nechápu oblíbenost, resp. nebaví mou maličkost, armáda Temných rytířů, tak tohle je fakt mazec psycho-podívaná! Joaquin je boží magor!

Vetřelec (1979)

marien1039 to tak nějak vystihla... po letech jsem viděl tuto sci-fi legendu a už to zdaleka nebylo tak, jako před těmi 20-30 lety..

Heavy Trip (2018)

Odpočinková komedie v metalovém duchu.. Pobavilo a bavilo, takže spokojenost. Hehe..

Narcos: Mexiko (2018) (seriál)

Mexiko Mexiko sombréro grande tequillaaa... marihuanaaaa...

Na špatné straně (2018)

Kus parádní filmařiny, pěkný zvraty a tak nějak celkově prostě slušný překvápko... a i když je to takový dlouhý a rozmáchlý, nenudil jsem se ani minutu.

Rebel v žitě (2017)

Bejt spisovatelem musí bejt skvělý... I když tohle neni bůhvíjak skvělej film, sedl mi a něco mi dal..

Sex, lži a video (1989)

Moc dobrá konverzačka, je to nenásilný, přirozený, žádná křeč... nic jsem od toho nečekal a líbilo se mi to. Což je vždycky příjemný..