Valentin

software developer

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 20 39 58 77
    • 9.5.2017  16:26
    Mighty Boosh (TV seriál) (2004)

Tři sézony, každá jiná. ZOO je určitě za 6 hvězd, medvěda, gorilu a klokana. Byt a výpravy v druhé seóně jdou, hlavně díky tomu že Naboo a Bollo dostali prostor. Třetí sezónu už byla jen ze setrvačnosti. Noel Fielding a jeho různé pitoreskní postavy mi v hlavě zůstanou na dlouho. Nechť se i vám Old Gregg zjevuje ve snech.

• 9.5.2017  16:18
    Flight Of The Conchords (TV seriál) (2007)

Dva podivínští Australané.... au, au, au... Novozélanďané, jejich manažer a fanynka. Vytřískat z toho takovou srandu plnou neuvěřitelných písniček je opravdu umění. Pokud nemáte rádi humor založený na trapných okamžicích, tak běžte raději pryč.

• 9.5.2017  16:12

Na datum natočení to vůbec neztrácí na půvabu.

• 9.5.2017  16:09

Wow, mechové versus vetřelci... to už zní jako propadák. Efekty to má dobré a Ron Pearlman super, ale kde je sakra děj? Máme super mechy a posádky, proto všechny cizáky z Číny, Ruska a Austrálie zabijeme v první bitce? To jsou zpět 80 léta?

• 19.4.2017  13:37

Potkat Brodyho na nádraží, tak mu dám z lítosti peníze, on na člověka působí takovým ryze depresivním dojmem. Proto není vhodný kandidát na hlavní roli v komedii, která není od Wese Andersona. Jediný, kdo humor trochu dodává je překvapivě Rachel Weisz a lokální znalost, že takhle to v Praze nevypadá a nechodí.

• 19.4.2017  13:30
    Herkules (1997)

Opomíjený animák od Disney... ale popravdě zaslouženě. Nic nového ani nezajímavého, řecké pověsti zná každý. I starší kousky jako Aladina nebo Lvího krále si člověk zapamatuje víc.

• 19.4.2017  13:23
    Elysium (2013)

District 9 nas namlsal, takova pecka dostala kazdeho. Takze proc nenatocis s podobnym vizualem hollyoodske sci-fi s hvezdou (Maaaaaatt Damon, Maaaaatt Damon) v cele. Nic proti, ale nesmelo by se zapomenout i na scenar a zajimavy dej. Nez tohle, doporucuju si pustit znovu District 9.

• 19.4.2017  13:18

Hraje tam Johny Depp a hudbu dělá Zimmer a za seslí sedí Verbinski. Než si diváci uvědomí, že tam nejde o piráty a místo na lodích se jezdí na koních, tak bude konec. Jako kulka z milosti pro umírající westernový žánr to ujde.

• 19.4.2017  13:14
    Salt (2010)

Je americká agenta, není to americká agentka? Je to ruská špiónka, není to ruská špiónka? Je to hodná ruská špiónka, není to hodná ruská špiónka? A co na to Jan Tleskač? Nudná akčňárna.

• 29.8.2016  13:38

Dostat se k tomuhle filmu po 17 letech od natočení je ostuda (pořád sem to odkládal) a taky to nepříjemně ovlivňuje hodnocení. Guy Ritchie v německém balení, popravdě něco jako Lola, kterou jsem už viděl několikrát. V dnešní době už tak na 70%, ale chápu, že v době natočení bych tomu dal klidně 90%.

• 9.2.2016  12:38

Většina filmů od Andersona má jeden problém, zábavné a zajímavé kousky se tam střídají s naprosto hluchými místy. Grandhotel tím naštěstí netrpí, defilé originálních postaviček zasazených do bizarního prostředí a ještě šílenějšího příběhu.

• 9.2.2016  12:35
    Cizinec (2010)

Velice dobře a kvalitně natočená reklama na Benátky. Určitě tam pojedu. Lícní kosti Angeliny nechám ale raději doma.

• 9.2.2016  12:34

Tohle mi dlouho unikalo. Velice netradiční animák, ale to je jen dobře. Pořád samý Pixar a Disney se zají. Na Wese Andersona je to navíc asi nejnormálnější film, co natočil, takže děti k ujmě nedojdou.

• 9.2.2016  12:31

Nesouhlasím s volbou písniček na Mix tape, ale to je asi tak všechno. Nový způsob jak natočit něco od Marvelu se povedl, je v spíše akční sci-fi komedie než další díl skládačky ze superhrdinského universa. Groot a RR vedou, díky nim se bude bavit i někdo, kdo o předloze neví naprosto nic. Pravda, bude to poněkud těžké skloubit s ostatními díly... a podle závěrečné scény ke skloubení dojde. Možná dojde i na kačera Howarda.

• 9.2.2016  12:28

Čekal jsem něco víc, poněkud lépe využité téma podvodníků s mystičnem. Hlavní postava se ze skeptika během chvilky změní na věřícího, což mi osobně přišlo divné. Kdyby se opravdu zabýval dlouholetým odhalován šarlatánů, jen tak by na to neskočil. Jako romantická komedie na odpoledne to funguje, jako film od WA ne.

• 25.12.2015  21:51
    Svatojánský věneček (TV film) (2015)

Přez 300 hodnocení ještě před skončením filmu, inu Čecháčkové se nezapřou. Armáda zoufalců toužící po pozornosti. Jinak na Stracha slabá pohádka (když to porovnám s Andělem páně). Ale pořád lepší než cokoliv nového, co jsem letos z této kategorie viděl.

• 2.7.2015  14:58
    Croodsovi (2013)

Čekal jsem daleko větší blbost, ale dalo se na to koukat. Jinak klasika, souboj mezi starým a novým pohledem na svět. Nějaké to poučení, zábavná zvířátka... vše co každý dnešní animák má.

• 2.7.2015  14:56

Šlo tohle vůbec do kin? Pokud ano, nějak to prošumělo mimo mě. Zajímavá variace na Groundhog Day, tentokrát tu nejde o ženu, ale o bombu. Navíc se sci-fi zápletkou.

• 2.7.2015  14:53

Slabý odvar komiksu, ale stále dobré. Totalitní společnost je tu vykreslena málo děsivě. Také Hugo Weavinga bych si zrovna do hlavní role nepředstavoval, ale naštěstí má celou dobu masku.

• 2.7.2015  14:52

To si jednou takhle stařík jel na sekačce navštívit svého bratra. A tak Lynch natočil jeden ze svých nejlepších filmů. A pravděpodobně nejnormálnější film vůbec.

• 1.7.2015  14:45

Zapomeňte. Skončíte jako já a celý film budete uvažovat, jak by to Bourne udělal lépe.

• 1.7.2015  14:44
    Wolverine (2013)

Zajímavé, kdyby tam byl jakýkoliv jiný hrdina než Wolverine, tak by to fungovalo také. Je to jen snaha vytřískat co nejvíc peněz ze známého jména.

• 1.7.2015  14:43
    Hairspray (2007)

Rok 2007 a někdo si usmyslí natočit tohle? Bláznům štěstí přeje. Velice zábavná muzikálová komedie. Přežil jsem i Travoltu jako ženu jak dovádí s Walkenem. To už přežiji asi všechno.

• 1.7.2015  14:41

Naposledy? To doufám ne. Eric Idle je naštěstí známý tím, že by prodal i svojí babičku, kdyby to šlo. Určitě budou ještě filmy, až budou zbývat čtyři, tři, dva, jeden... Každopádně bylo krásné to vidět při přímém přenosu a zopakovat si s tou partou důchodců jejich slavné scénky.

• 1.7.2015  14:39

Staří a mladí se potkávají v jednom filmu. Geniální. Akční scény z budoucnosti střídají konverzačky z minulosti, vše do sebe nádherně zapadá. Quicksilver je super, ale badass je hlavně Magnetu, který kosí Sentinely lépe než kdo jiný. Už se nemůžu dočkat té verze, kde je zahrnuta i Rogue.

• 1.7.2015  14:31

I na potřetí se to povedlo, Bourne s tak stálá jednou z mála trilogií, kde se dá dívat na všechny tři díly. Nedoporučuji to ale dělat najednou, to vám pak filmy začnou splývat. Krásné zakončení této ságy. Další filmy s jinými herci je lépe vynechat.

• 1.7.2015  14:26

Oproti prvnímu dílu to jde samozřejmě s kvalitou dolů, ale není to až tak špatné. Konečně je tu nějaký pořádný protivník, který se Bournovi vyrovná. A také je svým způsobem dobře, že se zbavili rušivého ženského elementu hned na začátku filmu.

• 1.7.2015  14:24

Snaha světu předvést akčnějšího a vražednějšího Bonda. No, kdybych ten příběh neznal už díly seriálu s Richardem Chamberlainem, bylo by to možná i za 5. Každopádně, takhle si nějak představuji špiónský film, kdy doslova nevíte, co se děje.

• 1.7.2015  14:18

Rok 2011 - rok kdy se zfilmovaly dva komiksy s Green v názvu. A oba byly průser. Sršáň u mě dopadl hůře. Diaz působí vedle Rogena jako jeho matka, děj staví spíše na tupých vtipech než na něčem jiném a "originální" přízvuk Waltze to nezachrání.

• 1.7.2015  14:15

DC dostalo další ránu. Takhle sterilní komiksovou adaptaci jsem už dlouho neviděl. Ještě s tím koncem, kdy je nám dáno najevo, že bude pokračování. Naštěstí snad nebude. Na konci opravdu chyběl jen otazník jako ve Flashi Gordonovi. S tím rozdílem, že Flash byl zábavný.

<< předchozí 1 2 3 4 20 39 58 77