Valentin

software developer

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 20 40 59 78
    • 3.7.2020  16:11

Výborné francoouzské drama část druhá. První díl to připravil, druhý to stejně dobře ukončuje. Emmanuelle Béart asi ve své nejlepší roli.

• 3.7.2020  16:10

Výborné francouzské drama část první. Popravdě nemá smysl se na to dívat bez druhého dílu, nejlépe vidět pohromadě.

• 3.7.2020  16:08

Kam se hrabe Polární express, tohle je vánoční pohádka od Zemeckise. Akorát příliš dlouhá, osobně si myslím, že hodinový formát, aby to vydržely i malé děti by tomu prospěl daleko více.

• 3.7.2020  16:06

Vizuál a lícní kosti Angeliny to zachraňují a posouvají tak na 70 procent. Myšlenka opačného pohledu na staré téma je zajímavé, ale nakonec se to zvrhne v akčňárnu.

• 3.7.2020  16:03

Moderní verze Popelky, ktera je nudná a hloupá. Maximálně herecké obsazení je ucházející.

• 17.6.2020  09:47
    Holiday Inn (1942)

Poněkud opomíjený muzikál, na který jsem osobně narazil před Binga Crosbyho a jeho píseň White Christmas.

• 17.6.2020  09:45

Trošku nepochopitelný film. Chápu, že chtěli udělat prequel ke klasice, ale proč tak velkolepé a hvězdami obsazené dílo? Chtěli na to navázat dalším pokračováním? Asi ne. Museli vědět, že Weisz schytá boudu na hlavu hned na začátku a Kunis se rozteče na konci.

• 17.6.2020  09:10

Po dvojce, která nedávala moc smysl ani po druhém shlédnutí se objevila trojka, která sérii zase vyzdvihla nahoru. Tentokrát žádné milostné pletky jen pořádný podfuk na kasíno. Je ale dobře, že je to poslední díl (alespoň v téhle sestavě), nové tváře, které vše neřeší mávnutím ruky budou pro budoucí heist filmy lepší.

• 17.6.2020  09:06
    Živí mrtví (TV seriál) (2010)

První sezóna mě připoutala k obrazovce a vypadalo to na 5 hvězd. Druhá sezóna mě... znudila, že jsem ji nedokoukal. Soap operu říznutou zombie nemusím.

• 17.6.2020  09:04

Poslední kapitoly, které člověk v knížce shltne během pár desítek minut jsou zde nataženy přes dvě hodiny. Při třetím díle si ale člověk už poněkud zvyknul. Zase dobře odvedená práce, Jackson svého Tolkiena umí natočit. Jako celá Hobití trilogie vedle svého staršího bratříčka upadne asi do zapomnění, ale určitě si ji alespoň jednou dám s dětmi v kuse.

• 12.6.2020  11:25
    Lucy (2014)

Ja myslím, že režisér v tomto případě použil vážně jen 10% mozku. Možná měl raději sedět a sledovat jak se v Austrálii točí voda v záchodě na druhou stranu nebo se letět podívat do vesmíru na Velkou čínskou zeď. Takový začátek světové post-truth mánie.

• 12.6.2020  11:16
    Garfunkel and Oates (TV seriál) (2014)

Hudební duo Garfunkel and Oates poslouchám už dlouho, jejich hity jako Me, You and Steve nebo 29/31, běžte si to poslechnout. To že budou mít vlastní sitcom, to se nečekal. Jako je to crazy komedie plná absurdit jako jejich písničky, ale za mě je to výborná zábava. Zkouknul jsem všech 8 dílů najednou hned jak se to objevilo.

• 12.6.2020  11:06

Tohle nebo A Bridge too Far? Asi to druhé, přesto je to asi tak u mě jen tak procento rozdíl. Oba dva filmy jsou vynikající válečný epos o tom, že ne vždy se vše povede. A těch hereckých hvězd. Každopádně autor předlohy může být rád za obě zpracování knih.

• 12.6.2020  10:58
    Sunshine (2007)

Jako sci-fi thriller/katastrofický film plný zajímavých charakterů to funguje výborně, bohužel ta změna na slasher na konci už tak moc zajímavá není. Naštěstí vizuální a atmosférický dojem z filmu to kazí minimálně.

• 12.6.2020  10:53

Francouzská komedie, to je pojem. A jsem rád, že jim to pořád daří. Střet pěti kultur v jedné rodině je zábavná jízda. Když se řekne naštvaný malý Francouz, nemůže se vám vybavit nikdo jiný než Christian Clavier.

• 9.5.2017  16:26
    Mighty Boosh (TV seriál) (2004)

Tři sézony, každá jiná. ZOO je určitě za 6 hvězd, medvěda, gorilu a klokana. Byt a výpravy v druhé seóně jdou, hlavně díky tomu že Naboo a Bollo dostali prostor. Třetí sezónu už byla jen ze setrvačnosti. Noel Fielding a jeho různé pitoreskní postavy mi v hlavě zůstanou na dlouho. Nechť se i vám Old Gregg zjevuje ve snech.

• 9.5.2017  16:18
    Flight Of The Conchords (TV seriál) (2007)

Dva podivínští Australané.... au, au, au... Novozélanďané, jejich manažer a fanynka. Vytřískat z toho takovou srandu plnou neuvěřitelných písniček je opravdu umění. Pokud nemáte rádi humor založený na trapných okamžicích, tak běžte raději pryč.

• 9.5.2017  16:12

Na datum natočení to vůbec neztrácí na půvabu.

• 9.5.2017  16:09

Wow, mechové versus vetřelci... to už zní jako propadák. Efekty to má dobré a Ron Pearlman super, ale kde je sakra děj? Máme super mechy a posádky, proto všechny cizáky z Číny, Ruska a Austrálie zabijeme v první bitce? To jsou zpět 80 léta?

• 19.4.2017  13:37

Potkat Brodyho na nádraží, tak mu dám z lítosti peníze, on na člověka působí takovým ryze depresivním dojmem. Proto není vhodný kandidát na hlavní roli v komedii, která není od Wese Andersona. Jediný, kdo humor trochu dodává je překvapivě Rachel Weisz a lokální znalost, že takhle to v Praze nevypadá a nechodí.

• 19.4.2017  13:30
    Herkules (1997)

Opomíjený animák od Disney... ale popravdě zaslouženě. Nic nového ani nezajímavého, řecké pověsti zná každý. I starší kousky jako Aladina nebo Lvího krále si člověk zapamatuje víc.

• 19.4.2017  13:23
    Elysium (2013)

District 9 nas namlsal, takova pecka dostala kazdeho. Takze proc nenatocis s podobnym vizualem hollyoodske sci-fi s hvezdou (Maaaaaatt Damon, Maaaaatt Damon) v cele. Nic proti, ale nesmelo by se zapomenout i na scenar a zajimavy dej. Nez tohle, doporucuju si pustit znovu District 9.

• 19.4.2017  13:18

Hraje tam Johny Depp a hudbu dělá Zimmer a za seslí sedí Verbinski. Než si diváci uvědomí, že tam nejde o piráty a místo na lodích se jezdí na koních, tak bude konec. Jako kulka z milosti pro umírající westernový žánr to ujde.

• 19.4.2017  13:14
    Salt (2010)

Je americká agenta, není to americká agentka? Je to ruská špiónka, není to ruská špiónka? Je to hodná ruská špiónka, není to hodná ruská špiónka? A co na to Jan Tleskač? Nudná akčňárna.

• 29.8.2016  13:38

Dostat se k tomuhle filmu po 17 letech od natočení je ostuda (pořád sem to odkládal) a taky to nepříjemně ovlivňuje hodnocení. Guy Ritchie v německém balení, popravdě něco jako Lola, kterou jsem už viděl několikrát. V dnešní době už tak na 70%, ale chápu, že v době natočení bych tomu dal klidně 90%.

• 9.2.2016  12:38

Většina filmů od Andersona má jeden problém, zábavné a zajímavé kousky se tam střídají s naprosto hluchými místy. Grandhotel tím naštěstí netrpí, defilé originálních postaviček zasazených do bizarního prostředí a ještě šílenějšího příběhu.

• 9.2.2016  12:35
    Cizinec (2010)

Velice dobře a kvalitně natočená reklama na Benátky. Určitě tam pojedu. Lícní kosti Angeliny nechám ale raději doma.

• 9.2.2016  12:34

Tohle mi dlouho unikalo. Velice netradiční animák, ale to je jen dobře. Pořád samý Pixar a Disney se zají. Na Wese Andersona je to navíc asi nejnormálnější film, co natočil, takže děti k ujmě nedojdou.

• 9.2.2016  12:31

Nesouhlasím s volbou písniček na Mix tape, ale to je asi tak všechno. Nový způsob jak natočit něco od Marvelu se povedl, je v spíše akční sci-fi komedie než další díl skládačky ze superhrdinského universa. Groot a RR vedou, díky nim se bude bavit i někdo, kdo o předloze neví naprosto nic. Pravda, bude to poněkud těžké skloubit s ostatními díly... a podle závěrečné scény ke skloubení dojde. Možná dojde i na kačera Howarda.

• 9.2.2016  12:28

Čekal jsem něco víc, poněkud lépe využité téma podvodníků s mystičnem. Hlavní postava se ze skeptika během chvilky změní na věřícího, což mi osobně přišlo divné. Kdyby se opravdu zabýval dlouholetým odhalován šarlatánů, jen tak by na to neskočil. Jako romantická komedie na odpoledne to funguje, jako film od WA ne.

<< předchozí 1 2 3 4 20 40 59 78