Šéfové na zabití (2011)

Príjemne svieža chlapská komédia. Vrámci pobavenia môžem aspoň u mňa smelo prirovnať k "Hangover", avšak toto bolo o malinký kúsok slabšie, a aj žánrovo troška odlišné. Všetky úlohy navlas sadli a Colin Farrell mohol dostať viac priestoru, ale v takejto roli som ho ešte nevidel, a musím povedať: klobúk dole. Kevin Spacey ako psychopatický šéf nemal chybu. Osviežujúce pobavenie. 85%

Zkus mě rozesmát (2011)

No...neviem....Jennifer Aniston bola úchvatná, stále jej to ide. Ale ten príbeh mne osobne nejako moc nesadol, ani ústredná dvojica to nepotiahla natoľko, aby im to divák uveril. A to, že sa hlavný protagonista dokáže v nejakom filme zaľúbiť do ženy po pár vetách a srdcervúco tvrdí, že je to láska jeho života, ma vie dokonca až vytočiť. V akom svete to žijeme? Moc naivné a presladené. Slabších 40%

Elitní zabijáci (2011)

Škoda, že De Niro nedostal v tomto filme viac priestoru. Výber hercov ma nesklamal, ale podľa mňa mal v sebe väčší potenciál, ako nám bolo naservírované. Občas zbytočne zdĺhavé, komplikované a nedotiahnuté. Owen aj Statham sú pre mňa herci, čo sa týka akčnej roly, takže ten súboj v nemocnici som si vychutnával každým záberom. Avšak v konečnom dôsledku obyčajný priemer. 60%

Star Trek (2009)

Seriálu Star Trek som nikdy veľmi neholdoval, nebavilo ma to. Preto mi aj dlhší čas trvalo, kým som sa odhodlal pozrieť si tento film. Náhodou som videl len trailer, a nadobudol som dojem, že by to mohla byť celkom zábava. A ono sa z toho stalo jedno veľké pozitívne prekvapenie. Akcia, humor, žiadne hluché miesta, proste nadupaný sci-fi film, aký som už dlho nevidel. Jeden z mála filmov, kde ľutujem, že som to nevidel na veľkom plátne. S pokojným svedomím môžem dať 5*

Zdrojový kód (2011)

Jednoduchý, ale pritom prepracovaný film. Výborná práca s kamerou, strih, scenár a výkon Jakea Gyllenhaala. Výborná práca. Konečne po dlhej dobe niečo, pri čom som nezaspal, aj keď som bol neskutočne unavený :-) 90%

Rychle a zběsile 5 (2011)

Viac akčný ako závodný film, oproti predchádzajúcim dielom, ale bola to naozaj parádna jazda. A obsadenie "The Rock" bola najlepšia voľba pre tento film. Teším sa na šestku :)

Temný vesmír (1988)

Môj prvý horor ktorý som videl. Mal som asi 7 rokov. A potom 2 týždne nočného strachu a nespavosti :) Nie je to žiaden extra skvost ale už len z nostalgie dávam 3 hviezdičky, a štvrtú za pekné monštrum na konci.

Megamysl (2010)

Priemerný animák, no stále ničím neurazí. A tá hudba od AC/CD Black Sabbath, a Guns´N Roses to bol nápad na jednotku :)

Ben Hur (2010) (TV film)

Kvalitne spracovaný TV film, všetko do seba pekne zapadalo. Akurát akcia mohla byť troška viac prepracovaná. Takito tie digitálne kulisy boli troška okaté. Ale čo chýbalo na akcii, to vynahradil kvalitný scenár, úžasné myšlienky a celkový obsah filmu, ktorý ma dostal. Za 3 hodiny som sa ani na chvíľu nenudil.

10 položek a méně (2006)

Tak jednoduchý a pritom tak neobyčajný film. Platí tu pravidlo, že v jednoduchosti je krása. Veľmi príjemný zážitok

Ovládací panel
3 body