ArnoldJ

ArnoldJ

Arnold J Rimmer

okres Brno

53 bodů

Moje obsahy

  • 28.4.2009
  Meridian (1990)

  Zámek rodu Bomarziniů ukrývá mnohá tajemství. Přichází sem mladá umělkyně Catherine Bomarziniová (Sherilyn Fenn) se svou přítelkyní. Navštíví představení pouličního divadla. Zde se seznámí s kouzelníkem Laurencem (Malcolm Jamieson), který dokáže rozluštit záhady starého zámku. Spolu poodhalují kletbu, která ohrožuje jejich životy.

  • 28.4.2009
  Rapa Nui - střed světa (1994)

  Když v 18. století na Velikonoční neděli objevili holandští mořeplavci nejodlehlejší místo na Zemi, našli zde několik znepřátelených klanů bojujících proti sobě a domnívajících se, že jsou jedinými lidmi na světě. Společnost rozdělená na dvě kasty - dlouhouší a krátkouší, měla přísná pravidla a tabu stanovená hlavním kněžím. Dva muži, člen vládnoucího rodu Noro (Jason Scott Lee) a kameník Make (Esai Morales) bojují v závodu o titul Ptačího muže. Během příprav vyvrcholí dlouho trvající konflikty rozdělující společnost a závěrečné boje ji rozdělí definitivně.

  • 28.4.2009
  Zatraceně divná jízda (1999)

  Čtveřice kamarádů, Cole (Breckin Meyer), Angie (Tanya Allen), Bruce (Jake Busey) a Wendy (Denise Richards) se vydávají v autech na velký závod napříč státy. Avšak v této jízdě nejde pouze o vítězství v závodu, ale také o zabezpečení marihuany, kterou vypěstoval právě uvězněný bratr Angie. Dostanou se do cíle dříve než policie?