Carljack

Carljack

Slovensko

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21
    • 30.11.2016  02:28

Mel Gibson je nejenom skvělý a extrémně sympatický herec, ale i výborný režisér, který se nebojí zpracovat věci syrově a s pořádnou dávkou emocí! Hacksaw Ridge je podle mě jeden z nejlepších válečných filmů, ve kterém funguje opravdu všechno. Ať už jde o herecké obsazení, ze kterého vymáčkl opravdové maximum, hudbu, zvuky výstřelů a zásahů či samotný pocit z oné války. Celý film funguje perfektně a to jak v první dramatické polovině, ve které se člověk i velmi zasměje nad úžasným výcvikovým táborem, tak v druhé syrově drsné válečné polovině, která hodně rychle zteče do pořádného dojáku! Film podle skutečné události, jehož pravdivost nakonec potvrdí partička veteránů. Je to vážně fantastický film, který si chutí dám brzy znovu!

• 11.7.2016  15:10
    Kravaťáci - Série 5 (série) (2015)

Jakožto fanoušek Suits v tomto samozřejmě nemohu být objektivní, ale jestli je opravdu seriál, kterému neupadá dech a naopak přichází stále se svěžími zvraty a zápletkami - tak je to SUITS. Jelikož pátá série je naprosto neskutečná jízda. Od prvního dílu jde o největší drama, které zkrátka baví a funguje na sto procent. Nemohu říci, co všechno se v této sérii stane, ale je to přesně to - čeho se každý obával již od prvního dílu první série. Druhá série je překonána, pátá je totiž nářez. 100%

• 11.7.2016  15:10
    Kravaťáci - Série 4 (série) (2014)

Čtvrtá série tak připomíná spíše Občanskou válku, jelikož dva nejlepší přátele jsou tak trochu na ostří nože, avšak ,,Sometimes brothers fights’’. Čtvrtá série nemá rozhodně tak velký tah, je spíše pomalejší. Snaží se rozebírat i jiné charaktery, než ty nám známé. Přichází s jiným typem zvratů, alespoň do doby...než někdo opět tvrdě zaútočí. Druhá polovina tak vrací seriál do čela televizní zábavy a je na co se dívat. 90%

• 11.7.2016  15:09
    Kravaťáci - Série 3 (série) (2013)

Boj s Hardmanem zanechal na celé firmě jizvy, proto se třetí série zabývá spojením Jessicy Pearson s angličanem Darbym. To se naopak nelíbí Harveymu, který má vyšší ambice. Boj tak ještě neskončil, nicméně tentokrát se vede uvnitř bitvy a to skoro celou sérii. Druhá polovina řeší i jiné případy a Harvey stále bojuje, aby byl nejlepším právníkem v New Yorku. 80%

• 11.7.2016  15:08
    Kravaťáci - Série 2 (série) (2012)

Naopak druhá série je fantastická. Hned v prvním díle pochopíme, co bude hlavní zápletkou oné série a užíváme si to až do posledního momentu. Harvey Specter zde totiž stojí proti opravdovému protivníkovi a tím není nikdo jiný než Daniel Hardman, fantasticky zahraný Davidem Costabilem. Druhá série má opravdu říz. Vytváří se zde velký vztah, postavy začínáte více milovat, zvratů je požehnaně a výběr hudby je neskutečný. 100%

• 11.7.2016  15:08
    Kravaťáci - Série 1 (série) (2011)

První série patří k tomu nejslabšímu z celého seriálu. Obsahuje totiž pouze epizodní děje, během kterých se seznamujeme se všemi protagonisty celé právní firmy, vytváříme si k nim vztah, snažíme se je pochopit a celkově pochopit celý právní systém a o čem vlastně seriál pojednává. Nejvíce si užíváme hlavní dvojici v podobě Harveyho Spectera a Mike Rosse. 80%

• 9.7.2016  18:35
    (Ne)zadaní (2013)

Trojice absolutních sympaťáků Zac Efron, Miles Teller a Michael B. Jordan zastávají právo, že si mají užívat života, nikdo z nich se nemá vázat a společně mají žít v jednom chlapeckém doupěti. To se samozřejmě postupně začne měnit, ale každý z nich to samozřejmě tají… no zkrátka jednoduchá, ale nesmírně rychle utíkající komedie s příjemným hereckým obsazením, jednoduchým námětem a absolutní pohodou. Další romanticko-komediální snímek pro mladé. 70%

• 5.7.2016  22:07

Velký herecký ansámbl v komedii o lidech těžce závislých na sexu. Zajímavý námět že? No, dle mého názoru jde i o docela pohodovou komedii, která má v sobě i pár zvláštních ponaučení, velmi dobrých momentů a lehké romantiky. Herecké výkony nejsou oslnivé ale Rufallo, Paltrow, Robbins, Gad a Pink jsou velmi příjemnými společníky a už jen za to, jakou pohodu tento film vyzařuje – dávám 70%.

• 8.6.2016  21:31

Režijní legenda Roland Emmerich, svými filmy nemůže nikdy zklamat, vždy totiž víte – co dostanete. Německý režisér dokáže přijít vždy s neskutečně akčním blockbusterovským výplachem, který vás od první minuty přišpendlí k sedačce a opravdu nepustí. A u jeho Dne nezávislosti, to snad funguje dvojnásobně. Další absolutně patriotický snímek, ukazující Ameriku v tom nejlepším světle dnes funguje jako filmová legenda a málo kdo o něm neslyšel. Den nezávislosti je přitom děsně jednoduchý snímek s béčkovým příběhem, natočený tak skvělým způsobem, že si užíváte jak dvacet let staré vizuální efekty, tak herecké obsazení, vtipy i onu nesmrtelnou akci. Den nezávislosti může většině lidí už dnes připadat vtipný, ale tomu vlastně vůbec nevadí, ono to totiž vtipné je a funguje to. 70%

• 8.6.2016  21:29
    Nezapomeň na lásku (TV film) (2013)

Remember Sunday je filmový snímek z televizní produkce stanice Hallmark, na který jsem byl zvědavý pouze z účasti hlavního hrdiny – Zachary Levi (Chuck). Očekával jsem velmi sympatickou komedii, na kterou mi tento oblíbenec sedl více než dobře, ale bohužel jsem dostal neskutečnou klišé zápletku z mnoha – mnoha filmů a seriálů, která je ještě k tomu velmi špatně zpracovaná. Remember Sunday tak není žádným fantastickým romantickým snímkem či parádním dramatem, ale spíše roztáhlou nudou, ve které naleznete opravdu přemálo zajímavých momentů či scén, které by vás opravdu udrželi. Film pak kvalitou připomíná nepovedený televizní pilot a i takovéto téma šlo zpracovat milionkrát lépe. Takže bohužel, tohle si už nikdy nechci zopakovat. 30%

• 17.5.2016  21:19

Filmem Maze Runner startuje další filmové šílenství typu Hunger Games a Divergence, tentokrát ale skoro bez žen a pouze s drsnými chlapečky. Příběh je přitom strašně jednoduchý, parta unesených dětí, co o sobě nic nevědí, jsou uzavřený v jednom malém parku uprostřed obrovských zdí, které se vždy na den otevírají a jedna dvojice se vždy snaží každý den najít cestu ven – ale samozřejmě se jim to nemůže nikdy podařit, když ani jeden není fešáček z Teen Wolf. Ano, ono to celé trošku nedává smysl, labyrint hraje druhé housle a nakonec jde vlastně o příběh jak pro béčkový post-apo pilot. Jenže pak přichází na řadu Wes Ball, který značně otáčí a se 33milionovým budgetem točí velký blockbuster, který nevypadá lacině. Dynamická kamera, tíživá atmosféra, napínavé momenty, tajuplný labyrint či boj s drsnými parazity zkrátka neskutečně fungují. A lze říci, že i z herců se snažil dostat maximum. Nakonec tak musíte u takového filmu couvnout, jelikož knižní námět je asi opravdu průšvih pro 13 leté holčiny, ale z filmového hlediska a 33milionového budgetu, jde o výbornou práci, jejíž konec i značně namotivuje na druhé pokračování. 70%

• 5.5.2016  20:11

Tým nejmocnějších hrdinů světa se musí opět spojit, aby zneškodnili novou světovou hrozbu, kterou stvořil jeden z nich! Age of Ultron byl asi nejočekávanějším blockbusterem roku, který měl překonat první díl, představit velkolepého záporáka s hlasem a mimikou Jamese Spadera a navazovat na události Winter Soldiera, bohužel šlo o jednu z těch horších marvelovek. Joss Whedon to zkrátka neukočíroval a druzí Avengers nikam nesměřují, nejsou vtipný, nemají žádný týmový feeling jako třeba parta z Fast and Furious a bohužel ani žádnou hrozbu před sebou, ze které by šel strach. Alespoň že soundtrack se povedl, pár hlášek a momentů se najde a fáze dvě je uzavřena. Po perfektních filmech jako Avengers, Winter Soldier či Guardians of the Galaxy, jde bohužel o slabší kousek, který má velké množství oranžového filtru, který v kině spíše uspává. 60%

• 3.5.2016  20:25

Mistr herec Al Pacino odhodil tvář Sicílského mafiána a stal se z něj Kubánský přistěhovalec, který si přijel splnit svůj americký sen. Netrvalo to ale dlouho a začal být lehce podnikavý…výsledkem je opravdová brutalita, prachy a koks! Scarface patří k legendárním filmům a ke kultům kinematografie, a to jak geniálními momenty, výborným koncem, úžasným hereckým výkonem Al Pacina, tak i scénářem, popisující život takový – jaký je. Jednou si dole a jednou nahoře. U Scarface mi možná lehce vadila jen ta stopáž, ale ve výsledku jsem si to stejně užil od začátku do konce. 90%

• 2.5.2016  17:09
    Insidious (2010)

Přiznám se, že jsem od Wana čekal daleko více. Mistr hororu, který mě svým Saw a Conjuringem vždy dostane, mě tentokrát zklamal. Scénář Insidious je totiž stejně laciný, jak samotný film, který měl opravdu mizerný rozpočet. Wan se však přesto snaží, ale zkrátka nevyděsí. Atmosféru to má a Patrick Wilson není vůbec špatnej, ale z party krotitelů duchů mi bylo spíše k smíchu. 40%

• 15.4.2016  16:06

Jim Carrey a Kate Winslet ve výborné romantické depresi, která překypuje neskutečnými hereckými výkony, skvělým scénářem a dokonalou režií, že na ní nezapomenete. Kromě skvělého obsazení se vám dostane precizní režie a neskutečně skvělých záběrů, které si prostě budete užívat. Fantastické drama vám především připomene stav, jaký jste zažívali po rozchodu, a ukáže vám, jak vzpomínky umí být nebezpečný! Film to ale není jednoduchý, pro někoho i velmi těžce stravitelný a rozhodně pouze na jedno podívání, z toho důvodu to nelze jinak než… 80%. Avšak stojí to za to.

• 14.4.2016  20:48
    Slídil (2014)

Jake Gyllenhaal mi je sice nesympatický, ale objektivně musím říci, že je to machr. Herecké eso se po Zkrocené Hoře, Mariňákovi a Zodiacovi dostalo k dalším skvělým filmům a Slídil je jedním z nich. Tento dramatický a opravdu temný snímek o jednom nadšeném kameramanovi, který má vždy ty nejdrsnější a nejbližší záběry vražd, autonehod a podobně – je neskutečně zajímavý a napínavý! Po stránce scénáře jde opravdu o neskutečně zajímavý snímek, který mě zaujal a který má opravdu co prezentovat, bohužel ho lehce sráží režie, která je zkrátka nezajímavá a tak trochu nijaká. Naopak Jake hraje dokonale a roli mu opravdu zobete z ruky. Špatně na tom není ani Bill Paxton, kterého rádi uvidíte, ale celkově jde bohužel o film, který si už podruhé nepustíte a nejspíš na něj i hodně rychle zapomenete. 70%

• 14.4.2016  20:48

Příběh lodi Maersk Alabama napsal sám život v roce 2009 a my nyní díky režii Paula Greengrasse (Bourne) máme možnost tento příběh vidět na velkém platně. Tom Hanks v roli kapitána, který musí zabránit povraždění posádky a ukradení lodi, je naprosto neskutečný. Film nemá jen vynikající herecké eso, ale taky perfektní soundtrack, výborné napětí, napínavý scénář a velmi zkušenou režii. Captain Phillips je opravdu skvělý thriller, u kterého jste napnuti až do samotného konce. 80%

• 7.4.2016  20:34
    Marťan (2015)

Jít do kina s pocitem, že půjde o další nevydařený Scottův pokus o návrat a především, že půjde o drama z vesmíru, jo nemálo jsem byl překvapen. Ridley Scott se opravdu vrátil a Marťan je neskutečně skvělý film, který je více než drsným dramatem – komedií, u které se nelze přestat smát. Výborně napsaný scénář, podle volně dostupné knihy Andyho Weira, návrat zkušeného režiséra a výborné herecké obsazení v čele se skvělým Mattem Damonem v hlavní roli, se postarali o jeden z nejlepších filmů roku 2015. Do toho naprosto geniální narážky, fantastická muzika a naprosto velkolepý americký feeling v NASA. Strašně jsem si film užil a projekci hned několikrát zopakoval. Já tento komediální a přitom i lehce napínavý zážitek nemohu ohodnotit zkrátka jinak než. 90%

• 24.3.2016  18:19

Ženské drama pro frigridy, co jim není žádný borec dobrej? Ženská pohádka pro tlusté a ošklivé co čekají na prince? Ani ne. The Fault in our stars je těžce romantická záležitost dle slavného bestselleru o mladé dívce s rakovinou, která náhle pozná – toho pravého. A překvapivě funguje fantasticky. Jedná se o další parádní romantickou záležitost, která opravdu funguje a působí romanticky od začátku až do konce. Každá scéna je takový romantický poklad, který o to více vnímáte, pokud jste si už vztahy prošli či vztah budovali. Vidíte ty úsměvy i slzy a do toho onen strach ze smrti, díky oné nebezpečné nemoci. Hvězdy nám nepřáli je tak báječný snímek, u kterého lze brečet a sledovat ho s velkým napětím, herecky pěkné, filmově pěkné a příběhově perfektní. Já si tuhle ubrečenost prostě užil… 80%

• 23.3.2016  21:13

Ultimátní bestseller se stává marketingově propagačním filmem, který má vzrušit miliony fanynek po celém světě a vydělat neskutečně peníze i pro následující dva díly. Film ale sice vydělává, ale zároveň se z něho stává velmi kritizovaná záležitost, do které se každý obouvá a dělá si z ní srandu. A tak vlastně spousta lidí dodnes film a knihu ani nečetla, ale nadále přiživují výsměch a kritiku filmu. Je ale ten film opravdu tak špatný? Není. Ačkoliv jsem o knize před filmem vlastně nikdy neslyšel a vůbec celé šílenství okolo 50 odstínů šlo mimo mě, na film jsem se prostě podívat musel. Trailer vypadal dobře a HIGH-END život mám prostě neskutečně rád, takže proč se nepodívat na dalšího fešnýho miliardáře, co si užívá peněz a workoholismu. Padesát odstínů sice nejsou erotickou záležitostí a neprezentují nám tolik BDSM praktik či scén, jako asi prezentuje knížka, ale tvůrcům se skvěle podařilo natočit klasické drama pro muže i ženy, o chudé a obyčejné dívce, se kterou si užívá velmi bohatý a dokonalý Grey, který má svou jednu malou úchylku. Film pak prezentuje spoustu skvělých scén, kamerových záběrů a naprosto luxusní popovou muziku, které se nelze oposlouchat. Herecky velmi chabé, hlavní hrdinka opravdu nevypadá jako někdo, kdo by takového muže zaujal, hlavní herec v pořádku a příběhově dostačující. Nejedná se o žádný průlom či dokonce o kvalitní film…ale špatné to není, ba naopak je to naprosto normální film na nedělní podvečer, pár nahých scén se zde najde, ale jelikož je slečna jako přistávací dráha, tak vlastně to nikoho nijak neurazí… 60%

• 10.3.2016  18:59
    Mafiáni (1990)

Ikona nejlepší filmařiny od Martina Scorseseho a velkolepá kultovní záležitost, aneb asi druhý nejslavnější mafiánský film po Kmotrovi. Goodfellas je opravdu mafiánská záležitost a režijní majstrštyk, který pracuje jak s precizním scénářem, tak s dokonalými hereckými výkony a oslnivým Robertem DeNirem. Bohužel se filmu nepodařilo mě pořádně vtáhnout do děje a tak jsem si atmosféru spíše představoval, než si jí opravdu užíval, problém vidím v tom, že to má na tento scénář zkrátka velmi dlouhou stopáž a kdyby byl film o půl hodinky kratší, možná by to ve mně zanechalo silnější pocity. 80%

• 10.3.2016  18:54
    V hlavě (2015)

Rozhodně nejhorší a nejnudnější pohádka roku 2015. Inside Out přichází s naprosto dokonalým námětem, ze kterého by mohla být fantastická, vtipná a nápaditá podívaná. Bohužel film vypráví naprosto nudný a ničím zajímavý příběh o lidských emocích, které mají sami emoce a jak to může dopadnout, když se v hlavě začnou dít věci a ono Štěstí se vytratí. Přesto, že film mohl být celý postavený na posledních několika minutách (ono sledování různých charakterů i zvířat – jak se chovají, jak by se měli chovat a podobně), film prostě vypráví jen o jedné emoci, která se vydává v hlavě na dobrodružství sehnat ztracenou vzpomínku a vrátit jí zpět na své místo. Ach jo, byla to prostě nuda, stačí? 30%

• 10.3.2016  18:50

Opěvovaný bestseller sice může být opravdu famózní záležitostí, film o tom ale absolutně nesvědčí a jedná se o velmi nudnou a nevtipnou záležitost, která se neskutečně vlekla. Dvouhodinový snímek plný zážitků jednoho praštěného dědka se zvláštní minulostí připomíná jakousi parodii na Forresta Gumpa, která mě absolutně neoslovila a k filmu už zkrátka nemám co říci, než – NUDA. 30%

• 10.3.2016  18:49

Britského rodáka Toma Hardyho opravdu žeru a tak jsem si udělal čas i na jeho festivalový snímek Locke, ve kterém si hraje opravdu neskutečnou one-man show a to pouze v autě! A tak sledujeme osmdesáti minutový snímek odehrávající se pouze v autě a pouze s Tomem Hardym. No nečekali byste, že to bude taková pecka! Tom Hardy si tuhle one-man show opravdu užil a díky naprosto perfektní kameře si jeho dramatický počin neskutečně užijeme. Film je především velmi dobře napsaný a tak během této jedné jízdy se dočkáme několika velkých zvratů a postupně odkrýváme sérii problémů, které na Hardyho čekají. Aneb jak si zničit život během jedné dlouhé cesty autem. Škoda jen několika nepřesností, které film lehce shazují. 80%

• 10.3.2016  18:48

Dvojice Kevin Hart a Ice Cube je opravdu dvojící k pohledání, tihle dva se k sobě absolutně nehodí, jenže co na plat, když jsou z nich švárové! Kromě toho je ale jeden úspěšný detektiv na stopě drogovému kartelu a druhý je nadšený hráč videoher, který by se též rád stal velkým policistou. A tak osud vezme za své a tato dvojice se spolu dostává na akční misi, která je plná opravdu skvělých momentů, které jsem si já s touto dvojicí opravdu užil. Komedie Ride Along mě opravdu příjemně překvapila a těším se na pokračování. 60%

• 10.3.2016  18:31

Jedna z těch opravdu dobrých romantických komedií, kterou si klidně i pustíte znovu. Zábavné momenty, skvělý příběh, výborné herecké obsazení a fantastický závěrečný zvrat se zkrátka postarali o své a na vás tak čeká opravdu parádní snímek, který si neskutečně užijete. Crazy, Stupid, Love je opravdu vynikající romantická komedie, kterou by jste si měli zhlédnout, jelikož o zábavu bude stoprocentně postaráno. 90%

• 10.3.2016  18:30
    Fleming (TV seriál) (2014)

Na tento čtyřdílný seriál z produkce BBC jsem se docela dlouho těšil. Život tvůrce Jamese Bonda mě opravdu velmi zajímal a v roli Dominica Coopera, to zkrátka muselo vyjít. A taky že jo. Ačkoliv opravdu netuším na kolik je tento životopisný seriál (drama) pravdivý, sledování jsem si opravdu užil a všechny čtyři díly si dal najednou. Herecké výkony byly na seriálové drama ucházející, několik akčních scén se též našlo a o napětí též nebyla nouze. Ačkoliv znovu bych se na to už nepodíval, na jedno zhlédnutí mě to opravdu překvapilo a všechny čtyři díly jsem si vesměs užil. 80%

• 10.3.2016  18:26

Já toho Gibsona mám prostě rád. Gibson má totiž zase smůlu a je strčen asi do nejhoršího vězení, které můžete široko-daleko nalézt. Vězení je to opravdu zajímavé a Gibson vás jím velmi rád provede, zjistíte tak, že jde vlastně o jakési vězeňské městečko, ve kterém se Mel docela rychle zorientuje, aby získal to, co potřebuje a dostal se co nejdříve ven. Jedná se tak o dosti zajímavý akční thriller, ve kterém si Mel Gibson jede jakousi One-man SHOW… a to jsem si opravdu s chutí užil. Projekci velmi rád zopakuji, super! 80%

• 10.3.2016  18:23
    Mafiánovi (2013)

Průměrná komedie v režii Luca Bessona překvapí především skvělým hereckým obsazením a možná i lehce zajímavým námětem. Pouhá hrstka vtipů, ale na udržení pozornosti nestačí a onen kriminální příběh opravdu není nic extra a tak se Luc Besson snaží využít minulost Roberta DeNira a naservírovat nám hned několik narážek na jeho předchozí herecké role. Mafiánovi nejsou špatní…jsou prostě jen, nijaký. Pár vtipů vás určitě pobaví a DeNiro i Lee Jones jsou zkrátka super. 50%

• 10.3.2016  18:22
    November Man (2014)

Bohužel… na nového Brosnana opakující si roli Jamese Bonda jsem se opravdu těšil a nakonec z toho vzniklo něco, do čeho ta Olga Kurylenko i vlastně zapadá. Nudný nelogický scénář plný absurdních scén nezachrání, ani ničím zvláštní režie a nezajímavá muzika. Brosnan a Kurylenko se nijak nesnaží a nám zde vzniká jakýsi béčkový film, na který zapomenete hned po zhlédnutí. Zbytečná ztráta času, takového si Brosnana pamatovat nechci. 30%

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21