maxnot

okres Praha

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 9.6.2019  08:30

Když trefíte film ve správnou chvíli, dá Vám to víc než si myslíte... Dobrá myšlenka, pěkně zpracováno... Ve velmi těžké chvíli jsem narazil na tento příběh a moc mi pomohl...

• 25.4.2019  02:05

Velmi zdařilé zakončení jedné ságy!

• 13.10.2017  20:46

za mne super! Ano, je to částečná vykrádačka předchozích dílů, ale na druhou stranu to pěkně zapadá do celkové ságy. pro milovníky je to "nutnost"!

• 26.9.2017  08:25

Krátce: Kdyby se mně někdo zeptal, jak bych si představoval film podle fantasy hry, bylo by to přesně takhle!

• 2.9.2016  23:24
    Malcolm X (1992)

Film? Skvělý!!! Denzel? Skvělý!!! Ale nechtějte po mně hodnotit ty "Islámské" názory... :-(

• 30.7.2016  14:53

Pro hnidopichy, kteří si stěžují, že tanky nejsou jaké by měly být, tak se podívejte na jiné filmy z té doby. Vůbec si s tím hlavu nelámali. To až poslední dobou se snaží být hodně realističtí. Hvězdičky navíc za film podle knihy "Kola hrůzy" od Svena Hassela.

• 16.2.2016  10:38
    Lovci zločinců (TV seriál) (2011)

Seriál super, obsazení taktéž. Těšil jsem se na každý díl - až do doby, kdy dementní NOVA změnila kompletní dabing u třetí řady! Hnus humus kentus!!! Začnu od začátku v originále, abych si zvykl na původní zvuk.

• 16.2.2016  10:33
    Noc hrůzy (2011)

Bohužel to nezafungovalo. :-( Tento film by se ujal v 70. nebo 80. letech (asi jako film Žoldák: Legie zkázy), ale taková upíří horrorokomedie dnes nejede. Jediný světlý okamžik je Colin Farrell jako hlavní "vysávač", to mu sedí. :-)

• 26.9.2015  14:51
    Všemocný (TV seriál) (2015)

Po shlédnutí pilotu: Nedosahuje to plných kvalit filmu, ale dost se tomu blíží. Doufejme, že stejný náboj alespoň vydží. :-)

• 29.7.2015  10:15
    Galaxy Quest (1999)

Jakmile uvidíte tento film, již nebudete koukat na Star Trek stejnýma očima. Tato parodie vám totálně rozbije svět Trekies. :-D

• 2.5.2015  17:10
    Arrow (TV seriál) (2012)

Slušný začátek, párkrát slušný crossover, ale poslední dobou mi to začíná připadat jako Arrow 902 10. :-(

• 20.4.2015  10:42

Pro mne velké zklamání. Matthew Fox hraje výborného pošahance! Ale ať mi nikdo netvrdí, že když vymlátí oktagon, tak pak má problém s naštvaným tlouštíkem. Kdyby se film neodvolával na postavu Alexe Crosse a nechali tam nějakého bezejmenného poldu/psychologa, tak by to asi člověk bral jinak. Škoda promarněné šance!!!

• 12.4.2015  12:01
    Dexter (TV seriál) (2006)

Nebudu měnit hodnocení hvězdiček, ale můžou mi tvůrci sdělit, proč pos*ali tu poslední řadu a finále kompletně pohřbili? Nepohřbívat!!! Rozřezat a do moře!!!

• 12.4.2015  11:44
    Daredevil (TV seriál) (2015)

Hodnocení po dvou dílech - Super. Daredevil je realističtější než ta filmová pohádka. Mnohem lépe se ponoříte do děje a budete si to užívat. hodnocení po čtyřech dílech - WTF?! Tak tohle jsem fakt nečekal! Nejen realističtější, ale i krvavější! A Kingpin? Radost pohledět. Když jsem viděl film, tak se mi líbil Michael Clarke Duncan, jeho tělo bylo tělo Kingpina (až na tu barvu, ale nebuďme rasisti). Tady ho hraje můj oblíbenec Vincent D'Onofrio, který mi tam zezačátku nesedl, ale později musím uznat, že to má v malíku. Jen tak dál a houšť!!!

• 11.4.2015  00:11

Upřímně? Nevím jak tento film ohodnotit, spousta dobrých scén, spousta dobrých hereckých příležitostí, dobrý (ne-li výtečný) režisér, ale nějak to nefunguje... Takže něco mezi...

• 1.2.2015  15:33
    Stopař (2007)

Proč předělávat něco co je kvalitní? Abychom to mohli zmšit. :-( Tento film je "jen" pro diváky co neviděli původní film. Vy co jste ho viděli, tak nesledovat!!!

• 1.2.2015  15:10

První díl byl fajn. Žádný zázrak, ale jakás takás atmosféra tam byla. Nu a tady se to nějak vytratilo. Zkrátka další slabá dvojka. :-( Škoda

• 6.1.2015  13:56

Klasická "bessonovka" a skvělý Kevin. Pro všechny ty, kteří se chtějí pobavit a moc nepřemýšlet. :-)

• 26.11.2014  19:37
    Jesse Stone: Tenký led (TV film) (2009)

Ani nevím proč, ale stále jsem se této sérii filmů vyhýbal. Pak jsem si řekl, že nic jiného nedávají, tak proč ne. A musím říct, že na televizní film dost dobrý. Nu,koukneme na další filmy. :-)

• 11.11.2014  12:02

Pěkný filmeček na dlouhé zimní večery, kdy si chcete jen sednout a koukat a nepřemýšlet. :-) Klasický výborný Denzel je doplňován vtipnými hláškami soudního patologa v podání Johna Billingsleyho. Vřele doporučuji.

• 10.11.2014  13:41

Vůbec nedosahuje věhlasu seriálu Myšlenky zločince. Jen se veze na popularitě. :-(

• 13.10.2014  13:01
    Teror ve vlaku (2002)

Neměl jsem sílu to dokoukat. :-(

• 27.7.2014  21:49
    Dostanu tě! (1985)

Tenhle film jsem viděl na "betě" (něco jako VHS, ale lepší) jako náctiletý a když jsem to znovu viděl na Nově, tak jsem zavzpomínal. Je to příjemná akční komedie se špionážní tématikou... GOTCHA! :-)

• 7.7.2014  18:05

Scénář poněkud jalový, střihy někdy až agresivní, ale zahrané je to pěkně. Hudba pěkná, i přes fakt, že je to Krajčova prvotina na poli scénické hudby. :-)

• 10.5.2014  01:06
    Světák (2006)

Tenhle film fakt není komedie. Je jako život - běžný, smutný, občas vtipný... Neberu Bena jako herce, je fakt lepší režisér, ale občas má lepší chvilky. Jako třeba tady. Něco mi říká, že moc hrát nemusel. :-)

• 28.3.2014  11:28

Hvězdička za efekty. Guillermo, kam jsi to klesl? Vrať se ke svým horrorům, prosím!!

• 14.3.2014  01:39

Berme to jako perfektní sebeironii Chucka Norrise. :-) Je vidět, že má smysl pro humor!

• 14.3.2014  01:35
    Chicago Fire (TV seriál) (2012)

Viděl jsem zatím "jen" dva díly, ale již můžu říci, že se jedná o kvalitní seriál. Jen doufejme, že tam nebudou zbytečně podprůměrné díly na úkor velmi kvalitních, jak se běžně stává...

• 14.3.2014  01:28

Docela dobrej film co se týče děje, ale výprava? Aby Němci měli tanky M26 Pershing (nejsem si na 100% jistý, ale myslím, že ve filmu nahrazovali Pz VI - II König Tiger)? Jako malej špunt jsem to žral, ale po shlédnutí více propagačních filmů, kde filmaři nacpali co se jim zlíbilo (chápej v technice), a že Němci byli úplné lamy a umírali po celých rotách jen po výstřelu pušky amerického vojáka (chápej nedneseně)...?

• 14.3.2014  01:08
    Insidious 2 (2013)

Vadilo mi to "překombinování", ale zajímavé propojení s prvním dílem. Už se těším co přinese "Chapter 3".

<< předchozí 1 2 3 4 5