Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Dobrodružný
  • Animovaný

Síla zvyku (2019)

S tímto úplně nevím co si počít. Ani mě to nerozesmálo ani nerozplakalo a popravdě mě to celkem minulo.

Vášeň mezi řádky (2013)

Ralp Fiennes mě překvapil dobře zvládnutou režií , skvělou výpravou i tím, jaké téma si pro svůj film vybral. Něco však bylo špatně a přesně nedokážu vyjádřit co mi vadilo- asi roztříštěnost vyprávění.  Ale jsem ráda, že jsem filmu dala šanci, už proto, že romány Charlese Dickense jsou opravdu krásné.

Dívka z údolí (2020)

Může mi někdo vysvětlit proč ve filmu, který sám sebe inzeruje jako muzikál, neumí nikdo pořádně zpívat? Plusem je hlavní představitel, který má oči a charisma jako Filip Tomsa.

Anthropoid (2016)

Když jsem si přepnula originální zvuk do dabingu, tak se film silně zlepšil. Druhá půlka byla vynikající. Vždycky mě mrazilo u seriálu Byl jednou jeden dům, když v díle o atentátu se obyvatelé domu v Bagounově ulici snaží lokalizovat odkud se ozývá střelba a někdo říká -... oni tam právě umírají. A tady mi to film skutečně ukázal.

plakát

Vánoce na zemi (2019) (TV film)

Tak komedie to nebyla určitě. Čemu by se, prosím vás, kdo smál? Jo, jsou i skvělé komedie založené na výměně kufrů, toto není ten případ. Ani romantické mi to nepřipadalo.

Borg/McEnroe (2017)

I když v reálu jsem asi fandila McEnroovi - moc už si to nepamatuju, nikdy jsem nebyla nějakým velkým fanouškem tenisu - tady měl Borg o hodně větší prostor a taky mu to sakra slušelo, takže jsem ze všech sil fandila jemu. Film nebyl nudný, ale zase velké napětí se taky nekonalo, ale zajímavý rozhodně byl.

Fantasy Island (2020)

Nemělo to humor ani se u toho asi nikdo neměl šanci moc bát. Jako ale zase - majitel rezortu se při plánování a realizaci tohoto zážitkového zájezdu dost nadřel -nebo to ten ostrov?....

plakát

Do posledního dechu (2016)

Prkenný Chris Pine by podle mě nedoplul ani do půlky Máchova jezera, ale v podstatě mě to bavilo. Víc to, co se dělo na tankeru, i když tam mě zase iritovaly ksichty Caseyho Afflecka. Film dosti zbytečný.

Malé ženy (1994)

Toto zpracování není o nic horší než to nové z loňska. Když říkám o nic, není to tak docela pravda, je horší o Christiana Balea.