Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Dobrodružný
  • Animovaný

Nabarvené ptáče (2019)

Prosím vás, co to bylo za lidi? Jediná čistě kladná postava byl Stellan, ale to čistě jenom proto, že na plátně setrval dvě minuty. Já nevěřím, že v tak malém teritoriu by se ve skutečnosti nenašel ani jeden skutečně hodný člověk. Takhle to bylo strašně monotónní a únavné. Všechny ty rádoby umělecky naturalistické scény, byť dobře natočené. Nemělo to ani náhodou zdrcující sílu filmu Jdi a dívej se.

Čarodějnice (2020)

No tak celkem nic moc, ale Ann Hathaway se mi líbila. Původní verzi jsem neviděla, knížku jsem nečetla, takže nemám srovnání.

Záskok (2020)

Nezajímavé a nezábavné, ale Drew tady byla docela fajn. I když bylo vidět, že ji to moc nebaví.

Chlast (2020)

Celkem vtahující příběh o tom, jak Dáni chlastají jako Dáni

Reminiscence (2021)

První půlka byla vynikající, potom to trochu ztratilo dech, ale pořád si myslím, že tento sci-fi noir je nadprůměrný a hodně podceněný

Annette (2021)

Film je to nepochybně zvláštní a během něj jsem se občas necítila úplně příjemně, ale jako celek opravdová nádhera.

plakát

Sladká vůně úspěchu (1957)

Vynikající film z novinářského prostředí, což sice není můj oblíbený žánr a většinou to bývají filmy dost nezáživné, protože se obvykle jedná o politiku, ale toto není ten případ. Oba hlavní představitelé obsazení proti svému typu jsou vynikající obzvláště Burt Lancaster.

Čas (2021)

Každý odborník se samozřejmě vyžívá v tom, jak najít miliony důvodů film strhat, ale mně bavil a příliš se mi nechce ho rozebírat. Herci se v tom sice trochu divně motali, ale atmosféra byla Shaymalanovsky skvělá.

Síla zvyku (2019)

S tímto úplně nevím co si počít. Ani mě to nerozesmálo ani nerozplakalo a popravdě mě to celkem minulo.

Vášeň mezi řádky (2013)

Ralp Fiennes mě překvapil dobře zvládnutou režií , skvělou výpravou i tím, jaké téma si pro svůj film vybral. Něco však bylo špatně a přesně nedokážu vyjádřit co mi vadilo- asi roztříštěnost vyprávění.  Ale jsem ráda, že jsem filmu dala šanci, už proto, že romány Charlese Dickense jsou opravdu krásné.

Ovládací panel