Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Akční
  • Dobrodružný
  • Animovaný

Recenze (1 007)

plakát

Thor: Láska jako hrom (2022) 

Skoro jsem zvažovala pět hvězdiček, protože jaký jiný by měl být marvelovský film než zábavný. A tohle má všechny atributy, Snesitelnou délku, záporáka s jasnou motivací humor (i když někdy na hraně trapnosti), dojemnost i krásný vizuál. Bohové jsou fajn. Snad jediné co mi chybělo byl Loki. (R.I.P. Loki)

plakát

Jurský svět: Nadvláda (2022) 

... aneb jak pohřbít potenciál, který tady rozhodně byl a splácat film jako kočička s pejskem dort, Celou dobu jsem měla pocit, že je to vážně tak debilní, jako nějaké béčko na stanici Prima Cool, třeba Varan versus Crocosaurus. A přitom, když se objevili ti tři původní, tak to člověka zahřálo u srdce, ale to by kruci museli mít co hrát.

plakát

Mrakodrap (2018) 

Tak tady se porušily všechny existující fyzikální zákony - teda krom zákona akce a reakce, ale jinak mě to celkem bavilo. Jenomže Skleněné peklo to není

plakát

Na doraz (2017) 

Tak rozhodně to bylo napínavé, taková variace na Sáru Connorovou, co ji nechceš nasrat. Ale co ty mrtvoly, které celou dobu lhostejně překračovala ve snaze za každou cenu zachránit děcko, mimochodem dost nesympatické.  Únosci by takových nachytali mraky a nemuseli by prožívat takovou apokalypsu, když zjistili, že matka je tygřice zkřížená s Terminátorem. Ale to by pak nebylo co točit, že?

plakát

Světlo mezi oceány (2016) 

Krásně natočené, skvělí herci, popravdě nic jsem nečekala a bylo to velké překvapení.  Pomalé tempo filmu by mi nevadilo, ale trochu zkrátit by bylo ku prospěchu věci. po pravdě, Příběh jako takový mě dost iritoval a postava Alicie štvala, i když jsem ji částečně chápala. Michael byl ve své mlčenlivosti skvělý.

plakát

Duna (2021) 

Škoda, nešla jsem do kina to byla chyba. Překvapilo mě, jak v podstatě komorní ten drahý a velkolepý film byl.

plakát

Matky (2021) 

To byla komedie? To tedy fakt nevím, čemu bych se měla smát, bylo to spíš k pláči. Chudáci děti mít takové Matky.

plakát

Impromptu (1991) 

Asi bych přivítala, kdyby se film více soustředil na mužské umělce a méně na ženy, které mi byly všechny nesympatické. Jak Liszt, tak Delacroix a hlavně Musset byli skvělí.

plakát

Šťastnou cestu (1943) 

Téma není špatné, obsazení výborné, ale vadí mi tady, že těch osudů je trochu moc na to, aby byly propracované. Adina tady vlastně hraje tak trochu sama sebe, krásná Hana Vítová má málo prostoru a Jiřinu Štěpničkovou moc ráda nemám. Nejvíc se mi asi líbila Nataša Gollová "... s tím se musíš holka narodit"