Thailon

2 body

<< předchozí 1 2 3
    • 6.7.2014  20:57
    A-Team (2010)

Genialna parodia na sama seba.

• 22.9.2013  20:31

Martin Lawrence a definitívny koniec jeho kariéry. Škoda, mal som jeho filmy rád. O ostatnom v tomto filme už bohužiaľ písať nemôžem, pretože nič ma nelákalo to dopozerať. A ani ma to nemrzí.

• 28.12.2015  10:40
    Americký chopper (TV pořad) (2003)

O hulvátoch zostavujúcich gýčové motorky.

• 18.9.2014  20:41
    Andrea za hranicou (TV seriál) (2014)

Priznam sa, ze hviezdicku som dal len preto, ze Andrea pekne vyzera. Je to povrchne a sovinisticke, viem. Nerozumiem, co je temou dokumentu. Dievca z dediny pride do kulturne a tradiciami totalne odlisneho sveta a caka, ze najde obraz sveta kompatibilny so svojou dobrou, europskou, domacou dedinkou a ono to tak nie je? To je ta tema? To si mohla pozriet fotografie na internete. Dnes, v roku 2014, uz nie je "exoticke", ze niekto papa hmyz, ci psa. Som sklamany. 19.02.2015 "20 - Sme v stredoamerickej krajine Honduras." Neurotickejsiu zensku som fakt nevidel, beriem hviezdicku. Klobuk dole pred kameramanom, ze ju niekde z clna nezhodil.

• 17.1.2018  08:14

Najvacsi a najlepsi profesional svojho remesla so vsetkym, co k tomu v tych casoch patrilo. Od profesionalne ponateho dopingu, cez vyborne zvladnuty obchod az po jeho vrodenu aroganciu a neschopnost vediet prehravat. Dokument, ktory iba trochu otvara dvere do zakulisia tej doby. Prevratne informacie necakajte, reziser nejde na telo, aj ked tu moznost mozno mal. Silnu vypovednu hodnotu dostava dokument prave tym, ze Armstrongove klamstvo o jeho cistom navrate vyslo najavo prave pocas jeho pripravy. Prave to ukaze dovod, preco prave tohoto klamara nemaju ludia radi, hoci usvedcenych hrdinov cyklistiky je viacero.

• 31.12.2014  00:33
    Až do smrti (2007)

Dal by som 4*, ale nebolo by to fer k ostatnym filmom, ktorym som ich dal. Chcel som tym len povedat, ze to bol ozaj vyborne zahrany film Jean-Claude Van Dammom. Cize tie 4 by boli pre neho. A myslim to vazne.

• 29.8.2015  18:09
    Až po uši (TV seriál) (2014)

Pekne napísaný a prirodzene zahraný seriál gradujúci každým dielom.

• 5.2.2016  19:05
    Birdman (2014)

Tá štvrtá * je za výbornú kameru a herecké výkony. 15-20min mi trvalo sa do deja filmu dostať, potom ma zaujal. Celkovo dobrý dojem mi však naštrbil epilóg. Škoda.

• 13.11.2014  18:58

Vyborna ironia, ako Vesmirna pechota. Spomenme si nato, ked sa budeme k filmu vracat o 10 rokov. Paradny vizual, fajnovi Ufoni.

• 30.10.2014  16:55

1* za kusky, ktore v inak po vsetkych strankach debilnom filme Jackie stvaral.

• 30.10.2017  19:29
    Chatrč (2017)

Ak by aj bol, tak za nic nezodpoveda a kazdy ma pravo robit si to, co chce, lebo ved mame slobodnu volu. Hlavne nevinte z toho Jeho, to nie On. On vam len pomoze tym, ze uverite, ze je a tym, ze sa stotoznite s myslienkou, ze ved na kazdu svinu sa voda vari. Easy + nesmrtelnost. Takze ak vam nedajboze znasilnia dieta, vedzte, ze staci sa s tym zmierit a vsetko bude ok.

• 25.8.2015  17:28
    Cizinka (TV seriál) (2014)

Ľahké porno so škótskou výpravou. Paráda.

• 28.1.2015  20:53

Nech vsetci sulozia so vsetkymi. A ak su si nie isty so svadbou, nech vyhladaju neznameho impotenta, ten ich pretiahne a vsetko bude fajn. Najlepsie takeho, co si dal ich babicku a aj mamicku. Len nech potom nemaju svadbu a nehraju sa na romantiku. Lebo svadba ich neochrani pred tym blbym pocitom, ze su defacto k...y. Kriste, ako ma toto vytaca. Hviezdicky davam za Aniston.

• 31.1.2015  16:28
    Colette (2013)

Asi je problem vo mne, no nechytilo ma to a s postavami som sa vobec nevedel stotoznit. Napriek tomu davam 3*, pretoze vyprava, hudba a kamera zato stoja.

• 4.2.2017  18:36

Za Costnera 2* a jedinu scenu v zavere na plazi, ktorej da uvod filmu iny vyznam 1*. To su 3*. Za ubohe klise so stastnou rodinkou v tej istej scene -2*.

• 5.1.2014  11:36
    Derren Brown: Ruská ruleta (TV pořad) (2003)

Iluzia ci skutocnost, na tom nezalezi. Malo to grady.

• 4.1.2014  21:14
    Do hlubiny (2005)

Niektore podmorske sceny (a tie dva zadky - zaco sa hanbim, ze to vobec hodnotim) urcite stoja za 1*.

• 22.12.2014  20:48
    Dvanáct měsíčků (TV film) (2012)

Bola doba, ked bratia vedeli tocit rozpravky. Alebo som uz az moc stary a vsetko straca to detske caro.

• 4.11.2013  22:07
    Dědictví (TV seriál) (2013)

Ked si clovek mysli, ze uz horsie byt nemoze, nech si pozrie tuto "dramu". Ale vsetko zle je na nieco dobre. Uvedomil som si, ze sa musim ospravedlnit ochotnikom do Zabokriek, na ktorych predstaveni som ako dieta kedysi davno bol.

• 13.1.2015  21:36
    Experiment (2010)

Tak zly vyber hercov som davno nevidel :( skoda, ze aj napriek jasnym udalostiam sa nedokazali vyhrat s psychologiou postav a pridavaju nasilie, ktore sa nestalo.

• 8.6.2013  10:15

Dorotu buď radi máte, alebo nie. Ja ju rád mám. Vždy ma mrzí, keď idealistom ako ona, ktorí sa snažia meniť veci, dá realita vechťom jednu poriadnu cez papuľu. A že tá facka Dorotu poriadne zabolí. Bez takých, ako ona by to však nešlo. Sú jej ideály klasickým pohľadom západnej civilizácie na svet, ktorý nepoznáme? Naivita, snaha o integráciu a pochopenie, hľadanie niečoho "vyššieho" a následné vytriezvenie a zmierenie sa? V každom prípade ten jej pohlaď na svet stoji za vypočutie. Som rád, že som ho videl.

• 29.8.2015  08:41

Parádne výkony v lezeni, klobúk dole. Film svižný bez hluchých miest, vtipný, dobre zostrihaný, bez póz a pátosu. Proste vidno, že chalani to vedia, užívajú si to a na nič sa nehrajú. Vzhliadnuté na HalmiFest 2 - Večer outdoorových filmov.

• 6.1.2018  22:19

Genialne to vystihol verbal.

• 16.5.2014  21:23

"Bola nadsena, akoby sral jednorozcov." Jediny moment, ktory rozhodol o tej druhej *.

• 17.5.2014  20:53

Razia Khan: Remember one thing, son. There are only two kinds of people in this world. Good people who do good deeds. And bad people who do bad. That's the only difference in human beings. There's no other difference. Understood? What did you understand? Tell me. Tell me Rizwan Khan: Good people. Bad people. No other difference. Znie to z v dnesnej dobe, ako klise, ci fraza? Vsak znie. A to je ten problem. Po skonceni filmu si clovek o to viac uvedomi, ako daleko sme dostali na ceste k medziludskej apatii.

• 10.10.2015  19:39

Krásne farebne a vizuálne premakaná plastová nuda. A tie dialógy.

• 31.12.2014  18:15
    Kandidát (2013)

4* som dal vzhladom na nase slovenske filmy. Paradny strih, kamera, dej nestoji, plynie a aj herci hraju (neratam ten team v agenture, to je parodia). A konecne dialogy, v ktorych sa picuje a kurvuje ako v beznom rozhovore nasho naroda.

• 17.5.2014  22:43

Spolocnost Disney si vyborne vystrelila sama zo seba. Parada.

• 17.5.2014  20:46

Myslim si, ze film je podhodnoteny. Vizualne komiksovo noir zaujimave, herci neirituju ... proste... paci sa mi to. Take filmy mam rad, hoc su B kategorie.

• 21.12.2013  19:49

Nemozem si pomoct, ja mam drakov rad :) Ano, vela veci tu nesedi, ale to mi bolo jedno. Ta atmosfera mi zato stala. A konecne mi Matthew McConaughey nevadil.

<< předchozí 1 2 3