Thailon

okres Košice-okolie

2 body

<< předchozí 1 2 3
    • 4.1.2019  07:36

Vyborne spraveny dokument o zlozitej osobnosti. Som rad, ze sa z "muza hor" neurobil len pokorny a jednoduchy hrdina a poukazalo sa na jeho skutocnu povahu. Lebo to je dolezite, vzdy je to dolezite.

• 30.10.2017  19:29
    Chatrč (2017)

Ak by aj bol, tak za nic nezodpoveda a kazdy ma pravo robit si to, co chce, lebo ved mame slobodnu volu. Hlavne nevinte z toho Jeho, to nie On. On vam len pomoze tym, ze uverite, ze je a tym, ze sa stotoznite s myslienkou, ze ved na kazdu svinu sa voda vari. Easy + nesmrtelnost. Takze ak vam nedajboze znasilnia dieta, vedzte, ze staci sa s tym zmierit a vsetko bude ok.

• 6.1.2018  22:19

Genialne to vystihol verbal.

• 24.10.2017  22:18

Nerozumiem. 10000 nasobna presila ludi a 1000 opic schovanycg v jednom lese. A vazny problem. A zaverecna nekonecna bitka armady proti rote?

• 7.4.2017  14:39

Klise, ktoreho predloha (a teda aj scenar) je kompletne ukradnuta z Ameriky. Navyse je cloveku trochu viac trapne vidiac hrat nasincov. * navyse za Tanu.

• 5.11.2017  10:54
    Únos (2017)

Bohuzial najdominantnejsim pocitom z celeho filmu, napriek jeho zavaznej teme, bolo trapno. Drviva vacsina hercov zo svojich postav spravila komicke karikatury, pricom vitazom je Chalanisko v podani Ondrika. A ak nepoznate pozadie temy filmu, tak dej svojimi skratkami a roztriestenostou je tazsie pochopit. Esteze tam bola Rebeka Polakova. Tam su tie 2*

• 4.2.2017  18:36

Za Costnera 2* a jedinu scenu v zavere na plazi, ktorej da uvod filmu iny vyznam 1*. To su 3*. Za ubohe klise so stastnou rodinkou v tej istej scene -2*.

• 5.2.2017  15:15

Slaboducha komedia, pomaly sa nam ju ani nepodarilo dopozerat. Anna Kendrick, otras :(

• 29.12.2017  17:53
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Kulervoucí.

• 8.2.2017  16:28
    Teorie tygra (2016)

xxmartinxx to zhodnotil genialne. Neviem tak dobre pisat.

• 13.5.2017  19:52
    The Boy (2016)

* za Lauren a * za babiku. Inak zbierka klise.

• 23.1.2017  21:16
    Učitelka (2016)

Vyborne, cely film som v duchu polemizoval, ako by som sa mal zachovat, ako by som sa zachoval.

• 10.10.2015  19:39

Krásne farebne a vizuálne premakaná plastová nuda. A tie dialógy.

• 2.11.2018  07:50

3* za zabery z prirody.

• 11.1.2016  22:25
    Mr. Holmes (2015)

Pomalý, poetický a charakterový film, ktorý sa nikam neponáhľa a venuje sa tak postavám, ako aj príbehu. Výborne.

• 25.12.2015  09:02

Videl som poslednú štvrtinu a tá nestála za viac, ako tie 2*.

• 7.1.2016  15:48

Konečne Sherlock na drogách, ako v knihe. Tak to má byť.

• 29.8.2015  08:13
    Suri (2015)

Mám trochu rozporuplné pocity. Čo sa technického prevedenia týka, opäť vidíme klasickú dobrú prácu P.Barabáša (tentokrát bez pateticky predneseného doprovodného slova Mariána Geišberga). Až na tú prestrelenú minutáž o raftovaní, veď film má byť o kmeni Suri. Problém mám skôr s posolstvom filmu a jeho výpovednou stránkou. Čo sme sa vlastne o Suri dozvedeli? Aké majú zvyky? Pôvod? Organizáciu? Život? V čo veria? Prečo? Na tieto otázky odpovede nedostanete. Namiesto toho sme svedkami až priam fanaticky prehnaného záujmu o jeden z ich obradov. A aké je posolstvo filmu? Prestrihy záberov na tie najhoršie prvky našej západnej civilizácie zrejme v nás majú navodiť pocity viny, či nachádzať paralelu, či poukázať kam smerujeme. Je to prvoplánové, účelové. Západ je ten, ktorý priamo zabíja kmene, akým sú Suri. No západ sú aj takéto výpravy, ktoré ostatným odkrývajú to, čo nám si myslím má zostať utajené, skryté. Musíme všetko vidieť? Priamo alebo nepriamo tým otvárame Pandorinu skrinku. To čo sa v Afrike deje ale nie je len vina západu. Bez lokálnych vlád by to nešlo. Film nehľadá ani jedinú paralelu. Aj keď - mal by? Veď v podstate to je len jeden z mnohých dobre spravených dokumentov z výpravy nás belochov túžiacich za každú cenu spoznať cudzie obývačky.

• 18.2.2016  17:08

Áno, podľa všetkého by som mal filmu dať 4*. Ale tej preidealizovanej okázalosti, slušnosti, šarmantnosti, galantnosti a kultivovanosti je tam priveľa. Film je vláčny ako vek inak krásnej Blake Lively. Ešte snáď aj očami klipkajú pomalšie a menej, ako je zdravé.

• 5.2.2016  22:07

Uff, silná nuda ... ani JB nepomohol ...

• 18.9.2014  20:41
    Andrea za hranicou (TV seriál) (2014)

Priznam sa, ze hviezdicku som dal len preto, ze Andrea pekne vyzera. Je to povrchne a sovinisticke, viem. Nerozumiem, co je temou dokumentu. Dievca z dediny pride do kulturne a tradiciami totalne odlisneho sveta a caka, ze najde obraz sveta kompatibilny so svojou dobrou, europskou, domacou dedinkou a ono to tak nie je? To je ta tema? To si mohla pozriet fotografie na internete. Dnes, v roku 2014, uz nie je "exoticke", ze niekto papa hmyz, ci psa. Som sklamany. 19.02.2015 "20 - Sme v stredoamerickej krajine Honduras." Neurotickejsiu zensku som fakt nevidel, beriem hviezdicku. Klobuk dole pred kameramanom, ze ju niekde z clna nezhodil.

• 29.8.2015  18:09
    Až po uši (TV seriál) (2014)

Pekne napísaný a prirodzene zahraný seriál gradujúci každým dielom.

• 5.2.2016  19:05
    Birdman (2014)

Tá štvrtá * je za výbornú kameru a herecké výkony. 15-20min mi trvalo sa do deja filmu dostať, potom ma zaujal. Celkovo dobrý dojem mi však naštrbil epilóg. Škoda.

• 25.8.2015  17:28
    Cizinka (TV seriál) (2014)

Ľahké porno so škótskou výpravou. Paráda.

• 26.12.2014  20:54

Technicky a vypravne paradne, no ten scenar to zabil. Chybal humor, nadhlad a to nieco, co z rozpravky nas tak pritahuje. A ta Celeste to malo byt co? Vyhrala daku sutaz vyrobku z Panelaku?

• 27.2.2015  18:04

KONECNE. Pre mna velmi mile prekvapenie a nevaham s 5* (ano, jednu pridavam, pretoe z nasich koncin). Vtiahlo ma to do deja, vyborna atmosfera, kamera, rezia, strih, scenar. VYBORNE.

• 31.1.2015  21:22
    Sex Tape (2014)

Za prvych 25 min je ta 1*.

• 14.7.2016  14:29

Braňo a Andrej Jobusovci sú zaujímaví ľudia. Dokument rutinne dielo.

• 25.10.2014  08:15

Za 10 rokov ludia stratia to, co im za tie tisicrocia dala evolucia - logicke a strategicke myslenie. Na druhej strane opiciam tych 10 rokov staci nato, aby to ziskali. A tak je zrejme, co by sa malo v tretom diele stat. Pretoze ak budu ludia jednat tak nezmyselne, ako jednaju, ine si zrejme nezasluzia.

• 17.1.2018  08:14

Najvacsi a najlepsi profesional svojho remesla so vsetkym, co k tomu v tych casoch patrilo. Od profesionalne ponateho dopingu, cez vyborne zvladnuty obchod az po jeho vrodenu aroganciu a neschopnost vediet prehravat. Dokument, ktory iba trochu otvara dvere do zakulisia tej doby. Prevratne informacie necakajte, reziser nejde na telo, aj ked tu moznost mozno mal. Silnu vypovednu hodnotu dostava dokument prave tym, ze Armstrongove klamstvo o jeho cistom navrate vyslo najavo prave pocas jeho pripravy. Prave to ukaze dovod, preco prave tohoto klamara nemaju ludia radi, hoci usvedcenych hrdinov cyklistiky je viacero.

<< předchozí 1 2 3