Thailon

okres Košice-okolie

2 body

• 31.1.2015  16:28
    Colette (2013)

Asi je problem vo mne, no nechytilo ma to a s postavami som sa vobec nevedel stotoznit. Napriek tomu davam 3*, pretoze vyprava, hudba a kamera zato stoja.

• 4.11.2013  22:07
    Dědictví (TV seriál) (2013)

Ked si clovek mysli, ze uz horsie byt nemoze, nech si pozrie tuto "dramu". Ale vsetko zle je na nieco dobre. Uvedomil som si, ze sa musim ospravedlnit ochotnikom do Zabokriek, na ktorych predstaveni som ako dieta kedysi davno bol.

• 8.6.2013  10:15

Dorotu buď radi máte, alebo nie. Ja ju rád mám. Vždy ma mrzí, keď idealistom ako ona, ktorí sa snažia meniť veci, dá realita vechťom jednu poriadnu cez papuľu. A že tá facka Dorotu poriadne zabolí. Bez takých, ako ona by to však nešlo. Sú jej ideály klasickým pohľadom západnej civilizácie na svet, ktorý nepoznáme? Naivita, snaha o integráciu a pochopenie, hľadanie niečoho "vyššieho" a následné vytriezvenie a zmierenie sa? V každom prípade ten jej pohlaď na svet stoji za vypočutie. Som rád, že som ho videl.

• 31.12.2014  18:15
    Kandidát (2013)

4* som dal vzhladom na nase slovenske filmy. Paradny strih, kamera, dej nestoji, plynie a aj herci hraju (neratam ten team v agenture, to je parodia). A konecne dialogy, v ktorych sa picuje a kurvuje ako v beznom rozhovore nasho naroda.

• 2.1.2014  21:58
    Lovestruck: The Musical (TV film) (2013)

1* za pekne (gycove) baby.

• 14.2.2015  17:25

Urcite lepsie ako Twilight.

• 4.1.2014  23:33
    NESHOW (TV pořad) (2013)

Ceske zabavne relacie mam velmi rad. Tato ma vsak minula a iba miestami sa mi nieco zdalo velmi malo vtipne.

• 14.10.2015  15:56
    Pod kupolí (TV seriál) (2013)

Pod kupolou, ktorá hermeticky uzatvára mesto. No vetru to nevadí. Zrejme si prečítam knihu, tú chvália. EDIT: Dobre, po pozretí 2 sérii sa mi to páči. Má to síce svoje muchy (zrejme rozpočet), ale čo nemá. No a kto by sa platonicky nezaľúbil do Rachelle Lefevre, že?

• 23.12.2013  10:49

Tolko jednoducho primitivneho a prvoplanoveho patriotizmu sa tak casto nevidi (od dialogov cez scenar po vizalne odkazy). Jedine, co ma na filme zaujalo, boli niektore jednoduche, explicitne, realne a rychle sceny likvidacie. Postrehol tam niekto co i len jednu humornu scenku (odhliadnuc zmienku o poisteni WH, ktoru nepovazujem za vtipnu)? Ja nie. A ked sa takyto pribeh berie vazne, dopadne to u mna z 1*.

• 29.8.2015  08:43

Sledovať takéto lezenie je pre mňa zážitok. Obdivujem to. Filmík priamo k veci, vysvetľujúci, bez príkras a póz. Výborne Rasťo. Vzhliadnuté na HalmiFest 2 - Večer outdoorových filmov.

• 25.11.2013  01:00
    Vlčí hory (2013)

Technicky dokonale nahliadnutie do divociny, o ktoru by malo byt nasou psou povinnostou sa starat. Chalanom z Arolla Filmu sa podarilo potvrdit kvalitu, o ktorej som sa presvedcil v Strazcovi divociny. Uz teraz sa tesim na ich dalsi, na festivale Ine cesty avizovany film o rysoch a kamzikoch vo VT.

• 13.11.2014  18:58

Vyborna ironia, ako Vesmirna pechota. Spomenme si nato, ked sa budeme k filmu vracat o 10 rokov. Paradny vizual, fajnovi Ufoni.

• 22.12.2014  20:48
    Dvanáct měsíčků (TV film) (2012)

Bola doba, ked bratia vedeli tocit rozpravky. Alebo som uz az moc stary a vsetko straca to detske caro.

• 29.8.2015  08:41

Parádne výkony v lezeni, klobúk dole. Film svižný bez hluchých miest, vtipný, dobre zostrihaný, bez póz a pátosu. Proste vidno, že chalani to vedia, užívajú si to a na nič sa nehrajú. Vzhliadnuté na HalmiFest 2 - Večer outdoorových filmov.

• 14.5.2014  00:43
    Missija: Prorok (2012)

Zaujimalo by ma, ako sa da niekoho presvedcit, aby poskytol peniaze na takyto film. Chcel by som totiz natocit film o orechoch a peniaze by sa zislli.

• 28.12.2015  10:44
    O šesti labutích (TV film) (2012)

7 havranov, či 6 labutí. U mňa 7havranov (1993).

• 17.12.2013  23:41

2* za niektore podarene vizualizacie a triky.

• 2.12.2014  19:10

Ja viem, lyrika sa tazko chape. Genialne dielo 5*.

• 22.9.2013  20:31

Martin Lawrence a definitívny koniec jeho kariéry. Škoda, mal som jeho filmy rád. O ostatnom v tomto filme už bohužiaľ písať nemôžem, pretože nič ma nelákalo to dopozerať. A ani ma to nemrzí.

• 25.12.2014  23:08
    Netvor (2011)

V jednom mali pravdu, pekni ludia to maju v zivote lahsie. Ostatne je idealizmus. Dokonali ludia, ako hlavna slecna, neexistuju. Bohuzial.

• 15.11.2016  19:25
    Pohoda (2011)

Aj ked Rema mam rad, toto je proste slabe. Moznost byt v zakulisi a nevyuzit ju. Skoda.

• 25.12.2013  13:09

Rezisersky pluvanec s divnym scenarom do vlastnej tvare. Velmi som sa tesil :(

• 18.4.2014  22:12

Preco Pattinson? Jeho neherectvo zabilo slusny film.

• 28.3.2014  20:55
    Zmrzlá planeta (TV seriál) (2011)

Nadherne zabery prirody a zvierat zijucich v smrtelnych podmienkach polov nasej Zeme. BBC je top !

• 6.7.2014  20:57
    A-Team (2010)

Genialna parodia na sama seba.

• 13.1.2015  21:36
    Experiment (2010)

Tak zly vyber hercov som davno nevidel :( skoda, ze aj napriek jasnym udalostiam sa nedokazali vyhrat s psychologiou postav a pridavaju nasilie, ktore sa nestalo.

• 17.5.2014  20:53

Razia Khan: Remember one thing, son. There are only two kinds of people in this world. Good people who do good deeds. And bad people who do bad. That's the only difference in human beings. There's no other difference. Understood? What did you understand? Tell me. Tell me Rizwan Khan: Good people. Bad people. No other difference. Znie to z v dnesnej dobe, ako klise, ci fraza? Vsak znie. A to je ten problem. Po skonceni filmu si clovek o to viac uvedomi, ako daleko sme dostali na ceste k medziludskej apatii.

• 8.12.2013  20:59

Cakat vysvetlenie, AKO sa nieco nemozne mohlo podarit, je zbytocne. Riesenie sa vo filme nedozvieme. Do chapania postav sa clovek dostava pomaly, niektorych konanie nam nebude jasne ani na konci filmu. Krute skusky ludskej vole a odolnosti tu vyznievaju banalne a ku koncu filmu ma clovek pocit, ze nato, aby ste bez poriadneho oblecenia a jedla presli zo Sibiri az do Inde staci len proste chciet. Co pravda iste nie je. Musite byt neskutocne odolny a duchom silny clovek. A to clovecenstvo mi tu chyba.

• 1.2.2014  19:01

Tak, toto bolo sklamanie (Pani casu) az na par peknych okamihov (diskusia o zbrani).

• 20.9.2015  16:11
    Starý páky (2009)

Preafektované, až som si chvíľami myslel, že je to z Francúzska. A tie scény.