Thailon

okres Košice-okolie

2 body

1 2 3 následující >>
    • 17.5.2014  20:53

Razia Khan: Remember one thing, son. There are only two kinds of people in this world. Good people who do good deeds. And bad people who do bad. That's the only difference in human beings. There's no other difference. Understood? What did you understand? Tell me. Tell me Rizwan Khan: Good people. Bad people. No other difference. Znie to z v dnesnej dobe, ako klise, ci fraza? Vsak znie. A to je ten problem. Po skonceni filmu si clovek o to viac uvedomi, ako daleko sme dostali na ceste k medziludskej apatii.

• 17.5.2014  20:46

Myslim si, ze film je podhodnoteny. Vizualne komiksovo noir zaujimave, herci neirituju ... proste... paci sa mi to. Take filmy mam rad, hoc su B kategorie.

• 16.5.2014  21:23

"Bola nadsena, akoby sral jednorozcov." Jediny moment, ktory rozhodol o tej druhej *.

• 14.5.2014  00:43
    Missija: Prorok (2012)

Zaujimalo by ma, ako sa da niekoho presvedcit, aby poskytol peniaze na takyto film. Chcel by som totiz natocit film o orechoch a peniaze by sa zislli.

• 6.5.2014  01:09
    Oni (2008)

Ono, taka klasika (schovam sa pod postel), ale ta atmosfera je vyborna. A aj Liv. Teraz takto o 01:09 mam celkom aj neurcity pocit strachu ;)

• 22.4.2014  17:59

Celkom prijemny rodinny film (aj s klasickou nepocuvatelnou hudbou) z cias, ked Lindsay bola este pekna (dieta) a vedela hrat.

• 21.4.2014  21:53

Ako parodia na komediu si to iste 2* zasluzi.

• 18.4.2014  22:12

Preco Pattinson? Jeho neherectvo zabilo slusny film.

• 28.3.2014  20:55
    Zmrzlá planeta (TV seriál) (2011)

Nadherne zabery prirody a zvierat zijucich v smrtelnych podmienkach polov nasej Zeme. BBC je top !

• 1.2.2014  19:01

Tak, toto bolo sklamanie (Pani casu) az na par peknych okamihov (diskusia o zbrani).

• 5.1.2014  11:36
    Derren Brown: Ruská ruleta (TV pořad) (2003)

Iluzia ci skutocnost, na tom nezalezi. Malo to grady.

• 4.1.2014  23:33
    NESHOW (TV pořad) (2013)

Ceske zabavne relacie mam velmi rad. Tato ma vsak minula a iba miestami sa mi nieco zdalo velmi malo vtipne.

• 4.1.2014  21:14
    Do hlubiny (2005)

Niektore podmorske sceny (a tie dva zadky - zaco sa hanbim, ze to vobec hodnotim) urcite stoja za 1*.

• 4.1.2014  17:03
    Pozemšťan (2007)

Prekvapuje ma, ako dokazu ludia povazovat banality za filozoficke a intelektualne temy nasho bitia. Som nesmrtelny, lebo ved uvazte, co ked bunky nestarnu? Ved ano, ved cokeby som taak velmi rukami maval, zeby som vedel lietat. To by som potom lietal, nie ?

• 2.1.2014  21:58
    Lovestruck: The Musical (TV film) (2013)

1* za pekne (gycove) baby.

• 25.12.2013  15:56

Ono to vlastne ani nema zlozity dej, ci dobre herecke vykony. Ale nieco tam je, nieco co funguje. A ta zimna krajina - presne si pamatam ten pocit, ked som to videl po prvykrat. Chcel som mat kona a zit v zime.

• 25.12.2013  13:20
    Mrazík (1964)

Od sameho zaciatku, uz aj ako dietatu, mi tato rozpravka bola protivna. Vadilo mi na nej snad vsetko. Po XXtej reprize sa moje presvedcenie len potvrdzuje a som rad, ze som to nikdy poriadne nevidel cele. Je to jeden z tych filmov, ktore su pre mna vyslovene neznesitelne.

• 25.12.2013  13:09

Rezisersky pluvanec s divnym scenarom do vlastnej tvare. Velmi som sa tesil :(

• 23.12.2013  10:49

Tolko jednoducho primitivneho a prvoplanoveho patriotizmu sa tak casto nevidi (od dialogov cez scenar po vizalne odkazy). Jedine, co ma na filme zaujalo, boli niektore jednoduche, explicitne, realne a rychle sceny likvidacie. Postrehol tam niekto co i len jednu humornu scenku (odhliadnuc zmienku o poisteni WH, ktoru nepovazujem za vtipnu)? Ja nie. A ked sa takyto pribeh berie vazne, dopadne to u mna z 1*.

• 21.12.2013  19:49

Nemozem si pomoct, ja mam drakov rad :) Ano, vela veci tu nesedi, ale to mi bolo jedno. Ta atmosfera mi zato stala. A konecne mi Matthew McConaughey nevadil.

• 17.12.2013  23:41

2* za niektore podarene vizualizacie a triky.

• 8.12.2013  20:59

Cakat vysvetlenie, AKO sa nieco nemozne mohlo podarit, je zbytocne. Riesenie sa vo filme nedozvieme. Do chapania postav sa clovek dostava pomaly, niektorych konanie nam nebude jasne ani na konci filmu. Krute skusky ludskej vole a odolnosti tu vyznievaju banalne a ku koncu filmu ma clovek pocit, ze nato, aby ste bez poriadneho oblecenia a jedla presli zo Sibiri az do Inde staci len proste chciet. Co pravda iste nie je. Musite byt neskutocne odolny a duchom silny clovek. A to clovecenstvo mi tu chyba.

• 25.11.2013  01:00
    Vlčí hory (2013)

Technicky dokonale nahliadnutie do divociny, o ktoru by malo byt nasou psou povinnostou sa starat. Chalanom z Arolla Filmu sa podarilo potvrdit kvalitu, o ktorej som sa presvedcil v Strazcovi divociny. Uz teraz sa tesim na ich dalsi, na festivale Ine cesty avizovany film o rysoch a kamzikoch vo VT.

• 4.11.2013  22:07
    Dědictví (TV seriál) (2013)

Ked si clovek mysli, ze uz horsie byt nemoze, nech si pozrie tuto "dramu". Ale vsetko zle je na nieco dobre. Uvedomil som si, ze sa musim ospravedlnit ochotnikom do Zabokriek, na ktorych predstaveni som ako dieta kedysi davno bol.

• 22.9.2013  20:31

Martin Lawrence a definitívny koniec jeho kariéry. Škoda, mal som jeho filmy rád. O ostatnom v tomto filme už bohužiaľ písať nemôžem, pretože nič ma nelákalo to dopozerať. A ani ma to nemrzí.

• 8.6.2013  14:44

Nedá sa uprieť Stalloneho snaha skúšať iné polohy, ako je tá jeho klasická akčná. Ale, načo? Akčný kredit mal dobrý. Ako komik je strašný. No paradoxne to je podľa mňa práve on, kto tento film zachraňuje. Uznávam, tvrdím to len preto, lebo ho mám ako komika radovo radšej, ako Schwarzeneggera.

• 8.6.2013  10:15

Dorotu buď radi máte, alebo nie. Ja ju rád mám. Vždy ma mrzí, keď idealistom ako ona, ktorí sa snažia meniť veci, dá realita vechťom jednu poriadnu cez papuľu. A že tá facka Dorotu poriadne zabolí. Bez takých, ako ona by to však nešlo. Sú jej ideály klasickým pohľadom západnej civilizácie na svet, ktorý nepoznáme? Naivita, snaha o integráciu a pochopenie, hľadanie niečoho "vyššieho" a následné vytriezvenie a zmierenie sa? V každom prípade ten jej pohlaď na svet stoji za vypočutie. Som rád, že som ho videl.

1 2 3 následující >>