crha

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12
    • 29.5.2020  21:00
    V síti (2020)

Lepší 3 roky sedět než 2 čekat!

• 11.4.2020  23:40
    Černá smrt (2010)

Kameraman měl parkinsona nebo co? Ta kamera se fakt nedá!

• 5.4.2020  10:48

Megatrapná sračka, jako všechny muzikály. Po třičtvrtě hodině mi naštěstí doprala pračka, tak jsem začal věšet prádlo a pak vařit, tak jsem to spíš jen poslouchal a sledoval jedním okem. Jen tak jsem byl schopen to dát do konce, protože ty písničky jsou dobrý.

• 24.12.2019  07:31

Idealní film na 24.12., kdyż chcete vidět zlaté prasátko. Bohužel film mě spíš zklamal. Nicméně hlavní hero je dobrý a za něj přidám hvězdu. Nicméně nemůžu dopručit. Příště na Vánoce raději první díl nebo Srbski film.

• 24.12.2019  07:04

Ideální film na.24.12. ráno, kdyz chcete vidēt zlaté prasátko.

• 14.12.2019  08:19

Celou dobu napjatě čekám, jak to dopadne s tím sháněním reborn panenky a místo toho se tam řeší jen pečivo.

• 22.11.2019  22:28
    Joker (2019)

Zde Ivan Trojan zahrál opravdu dobře.

• 8.11.2019  15:46

Já nemám moc rád jakékoliv menšiny. Už to mám moc pod nehtama, že to jsou všechno zmrdi.

• 18.8.2019  21:26
    Černobyl (TV seriál) (2019)

Všichni jsou teďka jaderní inženýři....

• 2.8.2019  20:36
    Dva a půl chlapa (TV seriál) (2003)

Každý okolo mě říká, že bez Sheena to stojí za HIVno. Nestojí....šlo to dolů samozřejmě. I s Kutcherem to je však pořád dobré...hlavně největší tahoun tam byl podle mě, i předtím, Alan. On je fakt nechutná přísavka...Kdyby odešel Jon Cryer, tak by to byla asi větší škoda. Jake je tam spíš do počtu a s věkem už spíš sere. No, je to stejně škoda, že museli Sheena vyhodit, je to borec a nahradit ho bylo prostě příliš těžký...ale nemyslím, že to šlo úplně do hoven.

• 7.7.2019  16:06
    Fantomas (1964)

Dávám sice 4* ale 85%...to v žádném případě.

• 23.6.2019  07:21

Ten Burian je prostě král trapnosti. Podle mě to byl úplně podřadný herec. Omylem se mu někdy něco povedlo. A vyloženě nesnáším Plachtu, protože to byla bolševická svině.

• 22.6.2019  19:33

Čtvrtá hvězda za Beastie Boys.

• 22.6.2019  11:24

Ja tohle viděl někdy před lety, jako malý zmrd...ale ja nevím no. Je to trochu sračka. Takový film na vikend přes den. Nic jiného jsem ani nečekal. Vysloveně špatný to není, ale hodnocení 79% je mimo.

• 7.4.2019  13:30

Tohle je moc! Moc dobře koukatelné a moc dobře sračkové. Kdo zapojí jednu mozkovou buňku, tak se z toho patosu musí poblejt...je to normální béčko, akorát jsem to chytil jako Velikáni filmu na ČT2...a ty plný tácy toho žrádla? Tohle jsem neviděl ani u nás v jidelce. Kámoš, co seděl v Bělušicích za dealovačku říkal, že dostávají málo...

• 1.3.2019  23:31
    Sirotčinec (2007)

Fakt nemám rád duchy, a taky děti v hororech. Nedělá mi to dobře. Navíc jsem dlouho žádný horor neviděl, protože mě to moc posledni dobu nebavilo, a tak jsem čekal, že z toho budu vysranej...no a to se nestalo, takže nic extra. Určitou kvalitu to má, ale když se u toho ani já sám v noci nebojim, tak je to prostě jen průměr. Zase bych se chtěl u hororu trošku bát nebo mit nějaký nepříjemný pocity, ale nijak se mi to neděje. Tak na 60%

• 20.1.2019  14:38

Čekal jsem víc srandy. Chvílemi to bylo ale dobré. Dal bych rád 88% ale zaslouží si to tak tři říšské hvězdy. SH

• 23.6.2018  14:50

Scéna s negrama byla fakt hnusná...nesnáším kdyz negři mrdají bílou a od té doby jsem ji přál největší zlo...a jinak mě to dost nudilo. Kdo na tohle šel do kina, tak je debil.

• 17.6.2018  17:26

Co dodat, prostě to střílet a věšet bez výjimky! Jak někdo může mit s těmi frajery soucit, to nechápu...totální hnus velebnosti

• 12.5.2018  13:35
    La La Land (2016)

Ja to prostě nejsem schopný dát, tak nevím co mám hodnotit..Chápu, že to je asi nějakej žánr, ale já tohle prostě nejsem schopnej vydržet. Natočené je to asi dobře, ale je to snad ta poslední věc u filmu, která mě asi tak zajímá. Tohle snad dostalo i Oskara nebo nějaký ocenění, v tom případě moc gratuluju. Odkoukáno hodina a čtvrt a prosím dejte mi taky nějakou vyjebanou cenu, že jsem to nevypnul dřív..

• 12.5.2018  11:49
    Milda (2017)

Milouš je fanatik při smyslech a proto by měl bejt ještě trestanej...Ne, jako komouši, co už nevědí, zda si do těch plen už nasrali nebo ještě ne, bych taky věšěl prostě. Kriminál a ne vilu na Hanspaulce zmrde.

• 29.3.2018  23:03

V té době to fakt bylo nejvíc. Ale už se tolik lidí z toho Nagana zkurvilo...Tenkrát bozi a dneska půlka z nich dementů. Málokdo se mi z nich nezhnusil...skoro z každého se nakonec stal nějakým způsobem zmrd, jen z Haška rybář a myslivec.

• 2.7.2017  16:59

Fajn chlap...Boblig

• 11.6.2017  12:44
    Pasažéři (2016)

Spoiler: NEdepresivní, dobrý, fakt dobrý film...ze kterého se v jednu vteřinu stane sračka. Ale fakt oddychovka...fakt mě to bavilo...

• 15.4.2017  15:56
    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)

Já nikdy, nikdy nic tak low kvality neviděl...už kvůli tomu to za to stojí. Ja nevím, třeba ta Jolanda nebo Horst Fuchs je prostě přiznanej shit, ale tohle to asi fakt myslí vážně...je to skvělé, perverzní. Ty 4% jsou přepálené, jedná se o čistokrevný odpad.

• 21.1.2017  23:37

Teplouši jsou prasata!

• 29.12.2016  10:35
    Chlapci a chlapi (TV seriál) (1988)

Bavilo mě to, ale jen proto, ze tam jsou všichni kriplové, jen nevím, kdo nejvíc. Asi ten Slovák nebo Zounar, Javorský to zachránil v posledním díle, když začal zkoušet sám šikanovat bažanty, ale taky samozřejmě kripl. Hrozný. Dobytek nejvíc zabil v komentáři, líp to ani napsat nejde.

• 28.10.2015  09:26

...jako na tohle? čekat skoro 10 let..?

• 22.8.2015  10:01

Hodně zevrubně pojato. Tak silné téma nejde napasovat do hodiny a jeden tábor vzít v pěti minutách. Ale chápu účel tohoto dokumentu a určitě má svoje místo. Taky bych to klidně pouštěl dětem ve volnějších školních hodinách.

• 26.7.2015  14:23

Naprosto skvělý film o útěku ze zajetí a naprosto skvělý Bale. Jeden, z těch filmů, co se vryjí do paměti.

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12