kumite

Česko

<< předchozí 1 2
    • 25.2.2020  06:11
    V síti (2020)

Musím říct, že ta Těžká nevypadá na 12 let ani omylem. Jestli tato slečna (mladá dáma) přitahuje chlapy, tak určitě ne pedofily. Dokument, který chce šokovat. Je přitom hlavně jen o následcích a ne o příčinách. V rodinách, kde se zajímají rodiče o své děti, jak tráví svůj volný čas, komunikují s nimi, tam je hrozba ze strany těchto různých úchylů a pedofilů zcela minimální. Holky, které zhlédnou pedofilovu fotku vlastního penisu a přesto s ním vesele komunikují dál, tak ty holky si o průšvih vysloveně říkají. Tyto holky na tom přitahuje něco nového, dobrodružného a zakázaného. To nemluvím o pipinách, které jsou ochotné se s takovým člověkem někde sejít !! To, že po světě běhají mraky různých úchylů, to není žádná objevná a šokující informace. Je jen na rodičích (a taky trochu na škole), aby děti měly o těchto hrozbách dost informací a rostly hlavně ve funkčních rodinách, se zdravou a normální oboustrannou komunikací. Pokud např. žije holka sama s rozvedenou matkou, která honí hlavně kariéru nebo střídá chlapy, jak na běžícícm pásu a dceři se věnuje jen minimálně, tam může být zaděláno na problém. To ale není pro tento dokument dost cool !! To už nemluvím o holkách z osmé nebo deváté třídy základky, z nichž některé již vypadají jako dospělé ženské. Jen se dobře oháknou, zvýrazní dekolt, namalují se a že je jim 20 let jim zbaštíte i s navijákem.

• 7.1.2020  05:34

Policistka jde sama v noci pátrat do domu podezřelého ? Jako vážně ? Ten borec v kostýmu maskota takto jako běžně nosí v kostýmu nůž ? :DD Ta kamarádka unesené zapomněla, že má u sebe mobil ? Proč si nezavolala o pomoc ? Kdybych dost lidí z Ostravy neznal, žil bych teď v domnění, že je to tam jen samý úchyl nebo pedofil. A aby v naší správně genderovské výchově ČT nezklamala, tak se musí navíc hrdinná policistka potýkat se šovinismem na pracovišti ? Myslím, že mi stačilo. Děkuji.

• 25.12.2019  23:28
    Čertí brko (2018)

To bylo tak strašně nudné, že jsem u toho několikrát usnul. Děj se táhnul jak sopel z nosu od ničeho k ničemu. To se mi u pohádky už hodně dlouho nestalo. Dokonce ani u toho loňského tragického Žita.

• 25.12.2019  07:18

Vcelku vtipná pohádka. Bez tragického Ebena bych hodnotil výše.

• 29.5.2019  06:47

Jeden ze zdejších chytrolínků (uživatel Heisenberg) by měl při sledování té své "globální onanie" dávat větší pozor a nevymýšlet si ideologické báchorky. Řečeno to bylo takto : ... "Lunochody STR-1. Jsou lehké a když je obalíme olovem, odolají radiaci. Lidi jsme na Měsíc neposlali, ale alespoň nemusíme lidi posílat na střechu. To je nejdůležitější, soudruhu generále. Za žádných okolností tam nesmějí lidé. Jen roboti .... Asi se dá říct, že ten kus střechy je nejnebezpečnější místo na světě." ...

• 5.4.2019  21:24

Další povedený díl, okořeněný automobilovou honičkou jako bonbónek na konci seriálu. :) Čekal jsem, že se z těch uzenin ti dva pose.... :DD

• 3.4.2019  06:56
    Rapl - Série 2 (série) (2019)

Největším zklamáním je, jakým způsobem běžnými diváky tady ta "veřejnoprávní šlechta" pohrdá a plive na ně. Beze studu a bez výčitek. Považují samolibě sami sebe za morální a intelektuální elitu českého národa, ale při každé příležitosti dávají najevo, jak českým národem opovrhují. Proč máme snášet ty povýšenecké kecy od lidí, kteří tvoří a žijí ze státních dotací (tedy z našich peněz), bez nichž by nic nevytvořili a bez nichž by se neuživili ? Je to stejné jako s tou vánoční tragédií Kouzelníkem Žitem. Divákům se to veledílo nelíbilo a stejně jako Pachl u Rapla, tak i Zelenka u Žita uměl lidi jen urážet a ohánět se stejnými kecy, které jsme od tzv. "kulturní fronty" mohli slyšet, když nevyhrál prezidentské volby "jejich" kníže Huhňa a nebo minule "jejich" akademik Želé. https://www.idnes.cz/kultura/film-televize/rapl-2-konec-serie-hynek-cermak.A190401_113157_filmvideo_ts?recommendationId=000000000016-0000-0000-000000000000 https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-serialy-filmy-kino-a-tv/585478/reziser-zelenka-haji-kouzelnika-zita-to-pisou-bezcharakterni-nuly.html

• 2.4.2019  06:18

Říká se, že o mrtvých jen dobře a protože Pachl tento seriál definitivně pohřbil, tak dávám z úcty k mrtvému celé dvě hvězdy. Jinak je to na odpad !! Většinu toho už popsal uživatel Mallinali. Takže po přečtení názorů Pachla mohu jen konstatovat, že Pachl je DEBIL !! https://www.idnes.cz/kultura/film-televize/rapl-2-konec-serie-hynek-cermak.A190401_113157_filmvideo_ts?recommendationId=000000000016-0000-0000-000000000000

• 1.4.2019  00:06
    Vodník (TV seriál) (2019)

Příběh jistě zajímavý, ale kdo to proboha točil ? Co to bylo za magora ? Takto katastrofálně místy přesvětlené a přebarvené (hlavně do červena), to je na po hubě. Dost to při sledování rušilo. Jak někdo hezky napsal, Melíšková hraje civilně a jde jí to dobře. Ale proč tu reálnost a civilnost potom tvůrci zabíjejí těmi rádoby uměleckými výlevy ?

• 29.3.2019  22:44

Tak tento díl si vzhledem ke kvalitě některých jiných dílů poctivě zaslouží vysoké hodnocení (a taky trošku nadhodnocené). Škoda, že v tomto duchu a stylu nebyl celý seriál.

• 28.3.2019  06:47

Tak někteří zde jako ArthasKarfa nebo EddieIron nám to (svou logikou) vysvětlili. :)) Problém ovšem je, že když jdu do kina třeba na zmiňovaný Skyscraper, na Jumanji, na Expendables, na Fast & Furious nebo na Star Wars, jdu na akční nebo na sci-fi pohádku a některé díry v logice jsem ochoten proto víceméně tolerovat. Když jdu do kina na krimi thriller, to už je situace jiná, tady by to haprovat nemělo. Pokud se tedy dívám na Rapla, coby seriálové krimi drama z reálného českého prostředí, je jasné, co od takového seriálu budu očekávat. Je navíc spousta diváků, kteří akční pohádky z továrny na sny nevyhledávají a zajímají je zejména "reálné" příběhy s určitým puncem serióznosti. Jak k tomu přijdou oni ? Proč to v první sérii tak dobře bez problémů šlapalo a většina dílů druhé série je slátanina s nelogickým dějem, která dělá z většiny postav debily s nelogickým chováním ? To už nemluvím o veřejnoprávní multi-kulti výchově.

• 27.3.2019  15:42
    My (2019)

Tomu se říká vytřít si prdel s diváky. Zajímavé recenze : www.kinobox.cz/clanek/16024-recenze-my">https://www.kinobox.cz/clanek/16024-recenze-my www.kinobox.cz/clanek/16033-my-nove-filmy-recenze-jordan-peele">https://www.kinobox.cz/clanek/16033-my-nove-filmy-recenze-jordan-peele

• 23.3.2019  10:08

Jeden z těch klidných dílů, kde se toho až zas tak moc nestane. Ale nevadí, bylo to takové milé. Jedna hvězdička navíc za Beskydy, které máme prochozené. Zámeček na Bílé alias penzion máti Topinkové jsme hned poznali. :)) https://mapy.cz/zakladni?x=18.4457374&y=49.4397435&z=16&pano=1&source=base&id=1835254

• 19.3.2019  08:26
    Rapl - Cvokhaus (S02E11) (epizoda) (2019)

Zvažoval jsem původně jednu hvězdičku za tu esoterickou "masážní" seanci Petra Rychlého :), ale fakt se to nedá. Šéf brutální balkánské mafie, která jede v drogách, ve vraždách a v obchodu s lidmi, navíc po organizovaném pokusu o útěk, a nikdo jej nehlídá ?? Vůbec nikdo ? Ani ten nejposlednější z bachařů ? Přitom policie ani bachaři vůbec netuší, jak se mu ten útěk málem podařil a kdo mu v base pomáhal ? To snad ne !!! A ti tři policejní tydýti (Slepice, Mácha a Lupen) jeli sami na zátah drogové varny, na kterou normálně jezdí po zuby ozbrojená URNA ... :DD Ani kvér nevytáhli, jen si tam tak vykračovali, jak na procházce. To už snad ani ne !

• 16.3.2019  08:09

Výborný akční thriller, super pecka ! To jsem nečekal.

• 14.3.2019  12:05

Vizuálně vyšperkovaná a hudebně nasládle podmanivá jedna velká a obrovská nuda !!

• 12.3.2019  06:50

Jedna hvězda za Sázavu, jinak opět tragédie. Z věznice si jako bachaři můžou vynést kvér ? Přes detekční rámy a ostrahu ? Si dělá Pachl prdel, ne ? Jestli opravdu tady tu tragickou scénaristickou zoufalost sesmolil sám (o čemž pochybuji), tak si mohl dát aspoň tu práci a zjistit si základní informace k vězeňskému režimu. Jak Mácha našel "náhodou" ty dva borečky s rozbitým autem byla taky pěkná komedie. A děvčátka dovezla policie z koupáku jen tak v plavkách bez dokladů, bez peněženek (a bez mobilů) ??? Protokol tedy sepsali s holkami bez legitimování/bez občanek ?? Nějak mi uniká, proč někteří bachaři kopali každý svou jamku do trávníku, a to prosím lopatou.:DDD

• 9.3.2019  09:49

Tak jsem se jednou opět u Topinky nasmál a pobavil. Bylo to milé a vtipné.

• 6.3.2019  18:33

Pokračuje se ve slabých "marvelovkách". Po slabém druhém Ant-Manovi a ještě slabším prvním Black Pantherovi zde máme slabou a tuctovou hrdinskou "feminist female". Čekal jsem, že komiksové vakuum mezi výborným Aquamanem a nadějnými Avengers, vyplní solidní a zábavná marvelovka, ale to jsem se přepočítal. Mělo to dost nudných a hluchých míst, které to celé zazdily. Na to, že Brie Larson měla být hlavní ženskou hrdinkou Marvelu a konkurovat tak Wonder Woman, tak to už mě více bavila Evangeline Lilly v Ant-Manovi. Smutné !

• 5.3.2019  19:43
    Rapl - Kebab Aleppo (S02E09) (epizoda) (2019)

Už jsem se zařekl, že na další díly té hrůzy nekouknu, ale nedalo mi to a byla to chyba ! Hádek v jedné scéně kulhá, aby vzápětí už nekulhal. Po těch 12 silných úderech do obličeje měl Hádek jen malou odřeninu pod okem ? To jako fakt ? Jak to, že ten zavražděný Mustafa neměl v plicích žádné ty kouřové zplodiny, když byl zavražděn až chvíli po výbuchu a po požáru ? Napřed tvrdili, že v plicích nic není, protože byl právě zavražděný již před výbuchem ? :)) Co to bylo za kebab restauraci, když byla v jakémsi opuštěném průmyslovém areálu ? Nejblíže snad bylo jen to srandovní mini depo MHD z Ústí ? Co na té arabské vývařovně bylo tak lukrativního, že o to Hájek stál tolik, když dokonce ...... Konečně v devátém dílu (!!) vysvětlili aspoň to, kam zmizelo mimino Slepičkové z první série. No, vysvětilli, no .... Aspoň že je ze Slepičkové a Máchy taková úderná protiterostická a protiextrémistická skupina. Mácha je navíc drsňák, protože řidiči autobusu bez zaváhání rozbije letící vrtulník na dálkové ovládání, což může policista přece běžně dělat. Vždyť ten řidič byl podezřelý z teho extrémismu, ne ? Těm se může podle ČT všechno.

• 28.2.2019  06:49
    Oscar 2019 (TV pořad) (2019)

To, že mi místní kulturní (j)elita vymažou v rámci úchylné politické korektnosti můj pravdivý příspěvek, vypovídá tak maximálně o tom, jak moc je důležité na tuto zrůdnost stále upozorňovat. Nejsem si zcela jistý, jestli dnešní cenzura a umlčování jiných názorů, než těch "správných" eurobolševických, není ještě horší, jak cenzura před rokem 89.

• 28.2.2019  06:33
    Zkáza Dejvického divadla (TV seriál) (2019)

Tahle manipulace vám neklapne. Takto brutálně nadhodnotit ještě před premiérou v TV, to je jen čistý brainwashing. Lidi nejsou blbý a budou hodnotit dle svého.

• 24.2.2019  15:07
    Život podle Václava Havla (TV film) (2014)

Globalistický slouha Havel, celý život jen šaškem a ochlastou. Levičácký miláček nadnárodních elit, který hlásal jejich ideu jednoho globálního světa bez hranic. Vize prezentující Havel vidíme dnes v praxi při stále trvající invazi davů ekonomických migrantů, lačnících nás vychovávat ve jménu islámu. Taková Francie, Rakousko, Itálie, Německo a Británie jsou zářným příkladem postupného kolapsu západní civilizace (našeho způsobu života).

• 24.2.2019  14:45
    Holky pod zámkem (TV pořad) (2015)

Stejně jako u série "Uzamčený svět" jde o obyčejný pokus podlézavého vyvolávání soucitu a citového vydírání. Jasně, všechny jsou přece nevinné. :DD Až na opravdu velmi velmi velmi světlé výjimky si za to, že sedí za katrem, mohou výhradně samy.

• 24.2.2019  14:43
    Uzamčený svět (TV seriál) (2017)

Stejně jako u série "Holky pod zámkem" jde o obyčejný pokus podlézavého vyvolávání soucitu a citového vydírání. Fňukání maníků, jak se jim stýská po rodině a jak je to v base hrozný, mě nechává totálně chladným. Jasně, všichni jsou přece nevinní. :DD Až na opravdu velmi velmi velmi světlé výjimky si za to, že sedí za katrem, mohou výhradně sami. A je jedno, jestli něco provedli za volantem nebo někde jinde a jinak (třeba pod vlivem chlastu). Tak o co jde ? Už tak se v base mají, jak si ve většině případů ani nezaslouží. Jede autem jak hovado - potkávám takové na silnici denodenně - a zabije člověka. Co jako čeká ? Že mu bude odpuštěno, ikdyž zabil třeba tatínka nebo maminku od několika dětí ?

• 16.2.2019  17:57
    Crash (2004)

Nelogická ideologická slátanina, poplatná dnešní hysterické a totálně rasově korektní době, která svou skladbou připomíná známou pohádku o pejskovi a kočičce, jak kuchtí dort.

• 5.2.2019  06:23

Slavní detektivové vyhodnotí, že doktor kódovaně volá "zvěřinou" SOS a oni za ním pošlou samotnou Slepičkovou ?? A ten útěk podezřelého z nemocnice byl jako do prdele co ? Proč ta ostraha nestála před dvěřmi od jeho pokoje, ale o 20 metrů dál ? A nebyl náhodou připoutaný k lůžku pouty ? Slavní detektivové vědí, že nějakým kanálem lze dostat do basy k Željkovi mobil a nezajistili v base žádná speciální bezpečností opatření ? Ten si pak v base vytrvale telefonuje jak v call centru Vodafonu. Ten zátah na Draga u pingponga byla jedna velká komedie. Kuneš na na Dragovu gorilu amatérsky míří zezadu z 20 cm a stojí tam jak tvrdý Y ?? Tak jako vypadá zatýkání nebezpečného zabijáka ?

• 21.1.2019  23:49
    Rapl - Echt gold (S02E03) (epizoda) (2019)

Po tomto dalším zbytečném, nudném a zoufalém pokusu o parodii jsem ztratil naději, že se stane zázrak. Bohužel nestane, takže s touto řadou končím. Na playlistu mám naštěstí řady jiných seriálu : https://www.csfd.cz/film/328992-temny-pripad/525066-serie-3/prehled/ , https://www.csfd.cz/film/439777-the-punisher/650611-serie-2/komentare/ , https://www.csfd.cz/film/538281-serifska-hvezda/prehled/ .

• 16.1.2019  18:19

Jedna hvězda za charisma Kuneše, zatím ! Pokud to tak ale půjde dál, zbývá už jen "odpad". Druhá řada tohoto seriálu je pro mě zklamání roku.

• 14.1.2019  06:50

Tak, copak to tady máme ? Několik dřevěných masek, uškrceného kluka, pošahanou matku, vlky žeroucí vlastní mláďata, jednu starou indiánskou čarodějnici, psychopatického indiána s kulometem z Ramba, několik záběrů na nádhernou Aljašku, občasnou zmínku o jakési temnotě, další dvě ztracené a jaksi pozapomenuté děti a hlavně psychopatického veterána z Iráku, který asi navíc prodělal lobotomii a oblíbil si střelbu z luku alá Robin Hood, nebo opět Rambo ?? Pokud to všechno smícháme, tak nám z toho vypadne neskutečně blbá ptákovina, kterou by asi nedokázal vysvětlit ani sám režisér.

<< předchozí 1 2