tsatsiki

tsatsiki

Petr mareček

okres Kroměříž
Herec, Scénarista

3 body

Moje biografie

od nejnovějšíchpodle abecedy
  • 20.12.2018
  Vojtěch Drahokoupil
  (účinkující)

  Vojta se narodil v Liberci, ale od 8 let žil v Toužimi. Jelikož bydlel v malém městě, tak mu všichni říkali, že nikdy nic nedokáže a od kariéry zpěváka jej zrazovali. Také jednom rozhovoru řekl, že ho mlátila skupinka romských dětí. Vojta v dospělosti odjel do Prahy a prosadil se jako jeden ze zpěváků boybandu New Element.… (více)

  • 14.8.2018
  Nela Boudová
  (herečka)

  Nela Boudová je česká herečka. Její původní jméno je Neila Najat, protože její biologický otec byl Tunisan. Od šesté třídy žila v NDR a když se maminka po druhé vdala, tak ji dala jméno Nela Boudová. Vystudovala hudebně-dramatické oddělení pražské Státní konzervatoře (1988) a působila několik let v oblastních divadlech… (více)

  • 6.8.2018
  Sandra Pogodová
  (herečka)

  Sandra Pohodová je česká herečka. Sandru diváci mohli registrovat už v 90. letech, kde si zahrála menší role ve filmu Kamarád do deště II - Příběh z Brooklynu a v sérii Byl jednou jeden polda. Největší slávu ji přinesl seriál Rodinná pouta a následné pokračování Velmi křehké vztahy, kde hrála sestřičku Stáňu.

  Následoval sitcom… (více)

  • 17.3.2018
  Daniel Krejčík
  (herec)

  Daniel se narodil do „pohřebnické“ rodiny, jenž totiž vlastní pohřební službu. Absolvoval jičínské Lepařovo gymnázium a dále vystudoval Státní jazykovou školu v Praze, obor francouzština.

  S divadlem začínal pod vedením Lady Blažejové ve Studiu Šrámkova domu v Sobotce, dále při studiích pokračoval pod taktovkou Martina Zajíčka,… (více)

  • 18.6.2017
  Jindřich Žampa
  (herec)

  Jindřich Žampa se narodil 3. května 1999 v Praze. S dabingem začal ve svých osmi letech. V dabingu ztvárnil několik filmových a seriálových rolí a reklamních spotů. Byl nominován na cenách Františka Filipovského za mimořádný dětský herecký výkon v dabingu v letech 2012, v roce 2013 získal dvě nominace a v roce 2014.

  Svojí… (více)

  • 11.6.2017
  Jakub Nemčok
  (herec)

  Jakub Nemčok se už odmalička věnuje dabingu. Na svém kontě má stovky filmů a seriálů, které daboval. Jakubovým hlasem promlouvá například Brick v seriálu Průměrňákovi, Timothy v Neuvěřitelném životě Timothyho Greena, Sawyer v Můj přítel delfín a nebo Ferda v koprodukčním filmu Jak jsme hráli čáru. Jakub se věnuje herectví.… (více)

  • 11.6.2017
  Petr Mareček
  (účinkující)

  Petr Mareček se narodil 12 února 1989. Už od malička chtěl být hercem a zpěvákem. Od malička chodil do sboru, po neúspěších v soutěžích X factor, Československá superstar, Elán je Elán a Československo má talent se začal realizovat v jiném oboru.

  Svůj herecký sen si splnil v seriálu Borgia, kde hrál komparzní roli vojáka a v… (více)

  • 17.10.2015
  Petr Cemper
  (herec)

  Petr Cemper se narodil 6. června 2003. Od šesti let se věnuje hře na piano a tanci a od deseti let sólově zpívá. Můžeme jej vidět v divadelním představení divadla Perštýn Tajemství staré bambitky, kde hraje prince Jakuba, kterého ve stejnojmenné pohádce ztvárnil Tomáš Klus. Před kamerou se poprvé objevil v malé roli v seriálu… (více)

  • 17.10.2015
  Jakub Janatka
  (herec)

  Narodi se 23.07.1997 v Praze. Od svých sedmi let tancoval ve Státní opeře. Po pěti letech začal hrát hokejbal za Tj Kovo Praha. Během toho  se několikrát zúčastnil Letní herecké školy, kde si herectví zamiloval. Poprvé  se před kamerou objevil v absolventském filmu studentů FAMU, který vyhrál mnoho ocenění na filmových… (více)

  • 20.9.2015
  Jakub Štěpán
  (herec)

  Jakub se věnuje hraní, dabingu a moderaci. Kariéru rádiového moderátora začínal v Radiu Relax, od roku 2010 vysílal na vlnách Hitradia Magic, později přešel na Evropu 2. V televizi moderoval pořad Prima hodinka, který vysílala tv Prima na jaře 2015, ale po měsíci tento pořad zrušila. Vystudoval Pražskou konzervatoř a hraje na… (více)

  • 7.8.2015
  Aleš Jarý
  (herec)

  Aleš Jarý se narodil v roce 1958 v Brně. Diváci si jej navždy budou pamatovat jako štábního strážmistra a řidiče Sláva Jiroušku. 

  Aleš Jarý se objevil v seriálu Ordinace v růžové zahradě, kde ztvárnil otce zdravotní sestřičky Mirky Kovaříkové. Spolu s manželkou Drahomírou Kočovou si zahrál i v seriálu Stopy života. Aleš Jarý… (více)

  • 6.8.2015
  Marek Salvet
  (herec)

  Marek Salvet je divákům je znám především rolí Filipa Maléře ze seriálu Ulice, kam nastoupil na jaře 2014. Vidět jsme ho mohli i ve slovenském filmu Všetko alebo nič, kde si zahrál studenta. Studenta hrál i ve filmu Jak básníci čekají na zázrak, ale byl z filmu vystřižen. O rok později dostal příležitost ve filmu Filipa Renče… (více)

  • 6.8.2014
  Jiří Ployhar ml.
  (herec)

  Jiří Ployhar ml. vystupuje na scéně Městských Divadlech Pražských. Poprvé se ve filmu objevil už v osmi letech ve filmu Kukačka v temném lese. Větší roli dostal až o 11 let později v seriálu Život na zámku, kde si zahrál studenta Říhu. V roce 2004 si zahrál svou nejslavnější roli Mrázka v seriálu Redakce. Po skončení tohoto… (více)

  • 6.8.2014
  Milan Chára
  (herec)

  Milan Chára se narodil v roce 1966 v Československu. Poprvé jsme jej mohli vidět v malé roli ve filmu Pamětnice. Následovaly další malé role ve filmech Bastardi či Bastardi 3, Obchodníci (pacient v léčebně) a Školní výlet (zákazník supermarketu). Jeho největší rolí byla postava Džordže Hrubého ve filmu Jedlíci aneb Sto kilo… (více)

  • 5.8.2014
  Nick Carter
  (herec)

  Nick Carter se narodil 28.1.1980 v Jamestownu. Je zpěvákem slavné chlapecké skupiny Backstreet boys. Po rozpadu skupiny se vydal na sólovou kariéru, ale nedosáhl už takové slávy jako s Backstreet boys, se kterými prodal stovky milionů cd po celém světě.

  V roce 2001 se se svým bratrem Aaronem, který je také zpěvákem, Michaelem… (více)

  • 5.8.2014
  Aaron Carter
  (herec)

  Aaron Carter, bratr slavného zpěváka skupiny Backstreet boys Nicka Cartera, se narodil 7.12.1987 v Tampě na Floridě. Jeho rodiče nebyli umělecky zaměřeni, ale vedli domov důchodců. Aaron má čtyři vlastní sourozence a dva nevlastní. Už od malička rád zpíval a už v 10 letech byl populární po celém světě.

  Jeho začátky hudební… (více)

  • 5.8.2014
  Petr Procházka
  (herec)

  Petr Procházka je dětský herec, který proslul svou jedinou velkou filmovou rolí ve filmu Smrt stopařek, kde si zahrál Michala Jaroše. V této roli sice zaujal, ale další nabídky se už nehrnuly. Ve filmu byl dokonce předabován slavnějším Tomášem Holým. Před kamery se vrátil v malé roli ve filmu a jako skalní obr v seriálu… (více)

  • 23.2.2014
  Milan Růžička
  (režisér)

  Milan Růžička se narodil 25.5.1937  v Prostějově. Vystudoval realné gymnázium v Prostějově a v roce 1955 začal studovat pražskou Famu, obor režie. V letech 1960 až 1972 pracoval jako filmový režisér, ale i scénárista Československého studia armádního filmu. Více jak čtyřicet dokumentárních filmů, na kterých se buď podílel jako… (více)

  • 8.2.2014
  Petr Kratochvíl
  (účinkující)

  Petr Kratochvíl se narodil  8.8.1995 v Opočnu. Od malička hraje na kytaru. Hrál na baskytaru v kapele Barbekju, která vznikla v roce 2003. Natočili několik videoklipů, ale největším úspěchem kapely bylo 2. místo na festivalu Folkový kvítek. V roce 2010 se Barbekju rozpadli a Petr a Ladislav Novotný založili skupinu Druhá… (více)

  • 8.2.2014
  Robert Cejnar
  (herec)

  Robert Cejnar se narodil  8.8.1995 v Praze. Odmalička hrával Americký fotbal. V roce 2013 se zúčastnil castingu do filmu Něžné vlny, který nakonec vyhrál, i přesto, že se jej zúčastnilo spoustu  zkušenějších herců. Ve vlnách, které v kinech zaznamenaly velice dobrou návštěvnost (během prvních 4 dní je vidělo 72 tisíc diváků),… (více)

  • 6.2.2014
  Stanislav Aubrecht
  (herec)

  Stanislav Aubrecht vystudoval Státní konzervatoř v Praze. Jeho nejznámější rolí je Jarda Pávek ve filmu Vesničko má středisková, který se beznadějně zamiloval do učitelky své sestry . Na kontě ale nemá jen roli Jardy Pávka z Vesničky. Objevil se také v seriálu Dlouhá bílá stopa, ve filmu Stav ztroskotání, v komedii Jak… (více)

  • 5.1.2014
  Eva Salvatore Burešová
  (herečka)

  Eva Burešová je česká herečka a zpěvačka. V roce 2011 se přihlásila jako zpěvačka do soutěže Československo má talent, kde si získala srdce mnoha diváků a probojovala se až do finále. Od roku 2012 jsme jí mohli vidět v seriálu Gympl s (r)učením omezeným jako Renatu Koberovou. Eva se kromě hraní věnuje i divadlu. Hrála v… (více)

  • 5.1.2014
  Adam Mišík
  (herec)

  Adam Mišík je synem Vladimíra Mišíka, hudební legendy 60. a 70. let 20. století. Už odmalička se věnuje herectví. Za zmínku stojí role Kuby v Krásce v nesnázích anebo role raubíře v komedii Taková normální rodinka z roku 2008. Kromě filmu si zahrál v několika seriálech, výraznější role ztvárnil v Cestách domů (Ondra Dvořák), v… (více)

  • 5.1.2014
  Štěpán Krtička
  (herec)

  Štěpán Krtička je český herec a patří mezi nejtalentovanější české herce mladé nastupující generace. Divákům je znám především z filmu Ať žijí rytíři, kde si zahrál jednoho ze synů Martina z Vamberka a z komedie Taková normální rodinka, kde hrál jednoho z raubířů.

  V pořadu Jsi chytřejší než páťák byl jeden z páťáků. Štěpán si… (více)

  • 27.12.2013
  Josef Kolb
  (herec)

  Josef Kolb je jedním ze zapomenutých herců české kinematografie. Jeho roli pradědečka z filmu Hogo fogo Homolka znají všichni, ale málo kdo ví, kdo pradědečka hrál. Josef Kolb se k filmu dostal až v důchodovém věku. Poprvé ho obsadil Miloš Forman do filmu Lásky jedné plavovlásky (Pokorný), kde se poprvé potkal s Josefem… (více)

  • 27.12.2013
  Jakub Frydrych
  (herec)

  Jakub Frydrich se narodil 22. ledna 1996 v Praze. Od malička se věnuje herectví, jako komparz hrál v několika filmech a hlavní role zatím dostal jen ve studentských filmech. Divákům je známý ze seriálu Borgia, kde hraje postavu Govanniho a ze seriálu Sanitka 2, kde hrál kluka, kterému zkolabovala maminka. V příštím roce Jakuba… (více)