Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Akční
  • Rodinný

plakát

Einstein - Případy nesnesitelného génia - Kinetika (2020) (epizoda)

Čekal jsem hodně, ale tak dobrý jsem to nečekal.Vojta Kotek si to užívá a hraje génia luxusně.Serisl má vtip a nápad a nezabijí to zbytečným balastem.Anna Polívková a Pavel Zedníček byly též super a navíc můžeme vidět zadek Vojty Kotka.Co víc si přát.Za mě 4*.

plakát

Léto s gentlemanem (2019)

Velmi mě tento film překvapil.Byla to milá romantická komedie v pěkné přírodě a na pěkném zámku.Jarpmir Hanzlík i po letech neztratil kouzlo a šmrnc a Alena Antalová mu zdárně sekundovala.Igor Bareá tu hrál manžela deb**a, poslední dobou mám pocit, že jiné role nedostává, než deb**y nebo epizodky. Spousta herců tu bylo málo.využitých, víc Rudolf Hrušínský ml.U toho ani nevím jestli měl text. A pak bylo divné vidět Lucii Vondráčkovou jako dceru Aleny Antalové, když je od sebe dělí 7-8 let. Ale jinak za mě to byl přijemně strávený čas, byla to taková Katie Forde po Česku.Bylo to vtipné a milé,plus dávám i za to, že ve filmu hráli herci a hlavně herečky, co už moc příležitostí nedostávají Já filmu dávám 40%.

Skoro přátelé (2016)

Tento film. táhne Freddie a táhne ho dobře, je to zajímavý příběh mladého chlapce, který se snaží o první přítelkyni.No příběh místy nuda, ale.doly Freddiemu to šlo dokoukat.Film měl zajímavé zvraty, napr.kdyz Charlieho otec okradl svou bývalou rodinu nebo když Charlie na něj poslal policajty, ale všechno to nějak zapadlo.v příběhu.Za mě 50%, ale jak říká Janek Ledecký, poctivých.

Casting na lásku (2020)

Eva Toulová konečně natočila film.Natočila film, co má dobrý scénář a není to sra**a jako všechno, co doposud natočila.Navic k tomu měla dobře herecké obsazení, které nepřehrává, jako Morávková v jejím předešlém filmu.Navic pozitivem je, sama Toulova tu měla malou roli a nekazila si film svým(ne) herectvím jako u Revizorů.Hlavni postava obstojně zahrála svou roli, a Langmajer a Latiňak taky pobavili.Není to žádné veledílo, ale na oddych, odpoledne ke kávě nebo večér, když člověk nechce koukat na Oridimaxi nebo škod, tak je to dobré.Jen Řezníček byl úplně bez výrazu a vůbec mě nebavil a to jsem mu přál, aby tu měl větší roli, protože jich moc nemá. Neveřil sem, že to někdy udělám, ale dávám Toulové2*. Za mě tento film má 40%.

Zakleté pírko (2020)

Na tuhle pohádku jsem se těšil. Ale přišlo zklamání, ona to je pěkná pohádka, což o to, ale je to nuda. Oproti Čertovinám je to klidnější a ani Pavlásek s Chocholatou to nějak nerozvířili. Pozitivum je, že Troška po 37 letech obsadil Danu Syslovou. Spousta herců zde měli malé epizodky a v podstatě celý film stojí na Pavláskovi s Chocholatou. Chocholatá sice je fajn, ale je nudná. A Pavlásek ten to jeho pitvoření až přeháněl. Pohádka měla smůlu, že šla do kin,když byl covid, proto na pohádku došlo necelých 90 tisíc diváků, ale nevím jestli by diváci odcházeli spokojeni. Ale.časem se z pohádky stane klasika jako ze všech filmů Trošky. U mě to má pan Troška za 50%.

Čertoviny (2017)

Povedená pohádka s dobrým hereckým obsazením.Dokonce i Prachař tu hraje dobře. V podstatě nemám pohádce co bych vyřknul,pro mě je to pokus o návrat ke klasickým pohádkám, který Troškovi vyšel. Za mě 70%.

plakát

Voda, čo má drží nad vodou (2019)

Tento film není úplně filmem do kin.Je natočen televizně, ale za mě to byla příjemná hodina, příběh Joža Urbana byl zajímavý, jen mohl být lépe rozpracovaný.Pomajbo si ho dával dobře a Roth svou roli zahrál též dobře Někteří herci mohli dostat víc prostoru, ale na druhou stranu nikdo tady neměl zbytečně moc prostoru a nebyla ve scénáři žádná omáčka.Na Tomáše Magnuska ten film byl až moc poetický, ale jako příběh umělce, co zemřel mladý, to bylo dobrý.Škoda, že Tomáš Magnusek neměl tolik peněz, aby z toho udělal Slovenské Bohemia Rhapsody,.Po Klukách z hor jsem čekal mnohem víc, ale každý film je originál a takový Svěrák už taky druhého Kolju nenatočí. Za mě 50%.

plakát

Alenka v zemi zázraků (2018)

Vypravěčský film očima jedné holčičky, je vidět, že nebyly peníze, vypadá to jak amatérský film.Nevím, jak do toho Dvořák, Postlerová,Polívka nebo Žilková do toho mohli jít.Je to nuda a šeď, obrazy nesouvislé, kdyby to nešlo v kinech a byl to studentský film, tak si člověk řekl fajn, učí se, ale tato nuda šla v kinech i v tv. Takže za mě 20%, jen prosím Otakara Schmidta ať už radši netočí. Je mi stydno za ty herce, že v tom hráli.

Bourák (2020)

Že začatku mě film moc nebavil, ale když si zvykne tě na ulítlost filmu, tak se to dokoukat dá.Ivanu Trojanovi role Bourák sedí, stejně jako Macháčkovou role šíleného mafiána, jen ho měli rozehřát víc.Je to komedie, které v bouráku zatáhlo ruční brzdu a ze super komedie zbyla průměrná komedie. Nebýt Trojana a Macháčka, tak jsem to ani nedokoukal.Filmu dávám 35% . Na druhou stranu, alespoň herci v době covidu měli práci, ale kdyby tento film nevznikl, tak by se nic nestalo.

Poslouchej (2019)

Nudá, nuda, nuda.Celý film jde tak pomalým tempem, že pokud Vàs neunudí a neuspí, tak vás v 50 minutě čeká zajímavé rozuzlení a konečně nějáká akce.Jinak jsou to plky o ničem, Aleš Bilík ani Kristýna Podzimková nejsou tak dobří, aby utáhli sami celý film a prostě to je marný pokus o nadějný Thriller. Jediné, co musím pochválit tak Tomáše Oramuse za zvuk, ten se mu povedl. Dávám tomu 20% za ten nadějný konec.Jen nechápu, jak takovou blbost mohla koupit Prima.