• Rodinný

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Výborný seriál, ale 4 řada byla už překombimovaná,postavy měnili charaktery jak na běžícím pásu a celé to bylo nereálné.Ale celkově za mě 70%.

Běžná selhání (2022)

Nuda nuda nuda.Hlavní dětská herečka vypadá jak tranvestita, hlavně v těch šatech, kdyby neměla prsa, tak bych nepoznal, co je za pohlaví.Rostislav Novák teda šíleně ztloustl a vypadal jak zhulený hipík. HERECKÉ VÝKONY PRŮMĚRNÉ A NUDNÉ, STEJNĚ JAKO CELÝ FILM.JEDNU * DÁVÁM ZA KOŤÁTKA A NÁPAD S ŽIVELNOU KATASTROFOU.ZA MĚ 2* A 30%.

Blízko (2022)

První část super, odsýpalo to, mělo to šťávu, čekal sem, že přátelství kluků přeroste v lásku. A najednou bum, Remi zemřel a druhá část docela nuda a jedna velká depka.Ale hlavní herci byly výborní.Za první půlku dávám 60%.

V létě ti řeknu, jak se mám (2022)

Nuda, nuda, jedná velká nuda.Slovenští herci jsou příšerně nadabovaní, zvuk je takový utlumený,  jak kdyby to dabovali doma u počítače a celý zní tak nějak umělé, a herecké výkony slovenských herců jsou slabé,  krom Šiškové. Čeští herci dobrý, ale je mě jich líto, že v takovém braku hráli.Po covidu se každá koruna hodí.Nechápu, že po slibném filmu Všetko alebo nič  natočila režisérka takovou kravinu.Komedie má lidi pobavit, po shlédnutí tohoto filmu jsem měl spíš depresi a nebyl moment, kde bych se měl čemu smát.Nejlepší na celém filmu je píseň od Imt Smile. 20%.

Vědma - Epizoda 1 (2023) (epizoda)

Dagmar Havlová, Jaroslav Dušek a Josef Trojan super, bohužel pokud tam nejsou oni, příp.AnettX a Denis Šafařík, tak je seriál docela nuda, je tam moc zbytečného povídání místo akce.V Česku je to nadprůměr, protoze Fantasy se tady netočí, ale pro mě je to 50% a to je teprve pilot, snad to bude časem lepší..A dabing je šílený, to je slyšet, že to je nadabované, zní to strašně umělé., narozdil od dabingů filmů.

Vědma - Epizoda 2 (2023) (epizoda)

Dagmar Havlová, Jaroslav Dušek a Josef Trojan super, bohužel pokud tam nejsou oni, příp.AnettX a Denis Šafařík, tak je seriál docela nuda, je tam moc zbytečného povídání místo akce.V Česku je to nadprůměr, protoze Fantasy se tady netočí, ale pro mě je to 50%, stejně jako pilot.A dabing je šílený, to je slyšet, že to je nadabované, zní to strašně umělé.

Iveta - Smím dál (2023) (epizoda)

Brzobohatý a Fialová to hráli výborně, Rašilov a Ruml též Píseň Gotta a Bartošové zazpívana věrohodně, ale celý díl byl takový nudný. TĚŠIL JSEM SE NA NOVÉ DÍLY A ZATÍM JSEM DOSTAL NUDU, KDE NEJZAJÍMAVĚJŠÍ VĚCÍ BYLO, KDYŽ ŠTAIDL JI PŘINUTIL JIT NA POTRAT.

Nebezpečná laskavost (2018)

Hodně to vypadá jako levný televizní film, ale bylo to zajímavé, ale věděl jsem, že tu dáma, kterou zabili v půlce filmu, určitě žije, bylo to moc předvídatelné.50%.

Super Mario Bros. ve filmu (2023)

Obával jsem se, aby to nedopadlo jak předchozí hraný film.Naštěstí to dopadlo dobře.Bylo to svěží,  zábavné, jen mě vadilo, že Lugii tady byl trochu za trotla, co se neobejde bez pomoci Maria, ale nakonec z něj udělali hrdinu,  co se mi líbilo, že postavy tu byly z videoher a dělali ve filmu to, či v té hře. I hvězdička, že dělá nepřemožitelného, nebo že vajíčko zvětšuje atd, akorát skoda, že memel dráčka, na kterým by jezdil.Za mě4* užil jsem si to a byla to nostalgie.