Psycho.R

Tomáš Rybáček

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 21 41 61 81
    • 15.11.2013  09:53

Frantíci a jejich porce přesně vyváženého humoru. Opět důkaz, že na komedie jsou to borci.

• 9.7.2019  10:17
    1 proti všem (TV pořad) (2018)

Další jistá pecka, která se komerční televizi nepodařila. Na současných soutěžích mě hodně mrzí, že soutěžící nepoužívají mozek ani své tělo. Zkrátka se jen hádá. Zlatej milionář.

• 21.4.2015  08:15

Co se mi na filmu líbilo? Myslím, že nejvíc super je na něm, jak si herci už od pohledu natáčení užívali. Nic, co by vypadalo křečovitě tu neobjevíte. Zejmená mě baví pohoda Donutila, Prachaře a Svarinské. Z Janáka je na dálku vidět, jak se snaží natočit film, kterých zřejmě viděl z USA moře. Dokonce mi příjde i že vykrádá tuctový scény z těchto filmů. Hlavním plusem, který ho však posouvá výš je ten, že v něm nyní vidíte více či méně známé herce z českých luhů. Ke chvílím odpočinku maximálně vhodné.

• 22.10.2012  12:40

Pro mě jeden z nejlepších Asterixů na filmovém plátně.

• 25.10.2019  10:23
    1941 (1979)

Spielberg se po svých slavných prvotinách pustil do komedie. Největší potíže u ní jsou chaos a různorodý humor, který do sebe nezapadá (což jsem psal nedávno i o Teroristce, kdyby ji režíroval Steven, pak by to byl výborný film s paní Janžurovou, protože není tak zmatený). Je tu spousta opravdu vtipných situací, ale celé, jako by to vypadlo z němých grotesek první poloviny 20.století. Je zde pár dobrých momentů, kde je vidět režisérova pevná ruka, nadhled a dobré nápady, ale nezachraňuje to dvouhodinovou zmatenost tohoto díla.

• 23.8.2018  21:56

Záběry z ulice, kde jsem bydlel 27 let a kde se stalo zlo, které se nesmí NIKDY opakovat. Děkuju Francouzům za tento dokument.

• 28.2.2019  10:50

Čekal jsem, že druhý díl bude slabší, ale netušil jsem, že o tolik. Nejvíc film utrpěl tím, že scénář není kompletně z pera Julie Delpy, na pomoc si přizvala Alexiu Landeau a Alexandra Nahona. Dialogy i příběh tak působí nevyrovnaně a charaktery postav se podivně ohýbají v průběhu celého filmu. Ale i díky té nevyrovnanosti můžeme lehce poznat, které části psala právě Julie, protože ty jsou značně originální a vtipné. Marion je sice dále chorobně lhavá žena, ale v prvním díle toho bylo využito mnohem více a díky tomu mohla i gradovat dramatičnost. Vedlejší postavy z Paříže jsou zde posunuty dopředu, do hlavnějších rolí a není to ku prospěchu... Inu, je to smutné.

• 28.2.2019  10:37

Bál jsem se, že Adam Goldberg mi nesedne nebo se bude pitvořit. Naštěstí je jeho postava napsána racionálně, s mírnými sklony k hypochondrii. Julie Delpy plutonicky miluju a ve scénáři byl silně cítit její rukopis. Režii nemá nijak inovační, ale k filmu z Francie to pasuje. Filmy sice nedosahuje kvalit Linlaterovi trilogie Před... ale mám pocit, že se jí v jistých okamžicích snaží přiblížit. Výše zmíněným filmům jsem dal 5* - všem třem, takže 100%. 2 dny v Paříži dostanou 4, s tím, že to není 80%, ale spíš 75%. I to je myslím slušné.

• 4.1.2011  10:34
    2012 (2009)

První polovina filmu je skvělá, uplně se stydim, že se mi líbila daleko víc linie rodinná než katastrofická. Bohužel je to tak, mám pocit, že Emmerich svůj díl katastrofických filmů naplnil již dávno, a že se už jen opakuje. Což je škoda, ale tohle bylo už jen o jinejch efektech. Plus tradiční ničení památek, které je ve všech katastrofických filmech mi přišlo klišé. Každopádně Cusack a Peet předvedli svůj standardně dobrý výkon, což filmu přičetlo jednu hvězdu.

• 12.4.2011  12:56

Dost na mě zabralo to, jak se vysvětlilo plno kruhů v obilí. Možná až děsivé.

• 24.7.2014  08:21

Jelikož považuji původní seriál za kult mého dětství a dodnes doufám, že jej budou reprízovat, jsem se těšil, jak dopadne tohle. Chyběl mi tam R. Grieco, který k devadesátým letem patřil a byl jedním z mých cool oblíbených herců. A teď k novýmu JS21 rozhodně jsem se párkrát pořádně zasmál, cítil jsem takovou uvolněnou atmosféru a proto mi nedělalo problém jít vysoko s hodnocením, avšak, kdyby šlo dát 3,5*, bylo by to zcela opodstatnělé.

• 25.2.2020  08:25

Film, který připomíná kvalitou spíš televizní epizodu texaských rangerů. Lidi tam melou blbosti, zbytečně se tam střílí a vůbec to není zábavné. Na 1* to není, ale spíš se to podobá současným Seagalovkám. Ps. Kdyby použila policie odstřelovače, vzhledem k tomu, že zločinci střílejí s vyskleného okna a jsou dobře vidět, měl by film 20 minut a to by bylo celkem fajn.

• 19.11.2014  08:03

Výborný komediální bonmot plný absurdností. Fakt jsem se bavil, vlastně si myslím, že to udrželo vysokou úroveň první části. Je skvělý, že si film dělá srandu sám ze sebe, viz. 23 Jump street ve výstavbě nebo když Hill řekne Ice Cubeovi, že vypadá jak obrovská kostka ledu :-D. Jen jsem čekal, že můj oblíbenec Grieco bude mít ve filmu mnohem víc prostoru...

• 14.12.2009  10:34
    23 (2007)

Překvapivě jsem se i bál

• 15.3.2016  15:20
    24 hodin (TV seriál) (2001)

Nikdy bych nevěřil, že propadnu nějakému seriálu. Myslel jsem si, že po Přátelích už žádný jiný přijít nemůže. Šeredně jsem se spletl. Od teď Přátelé a 24 hodin FOREVER. Skvěle kontruované zápletky, ač některé série slabší než jiné, ale jako komplet jde o naprostý skvost. Většinu postav si zamilujete od prvních okamžiků a pokud o nějakou příjdete, budete mít pocit, že byla vaším osobním přítelem. Jack je pro mě ikona. Sice v pozdějších sériích schytával víc střel a jiných ran, než by přežil, ale bylo mi to opravdu fuk. Je těžko popsat komplet bez toho, abych do toho nevkládal své osobní sympatie. Proto říkám naprosto bez rozmyslu: 5*.

• 15.3.2016  15:26
    24 hodin: Dnes neumírej (TV seriál) (2014)

Sice se tahle série nevyšplhala k nejlepším třem, za které považuji 1.,2. a 5. To však není překážkou k tomu plně si ji vychutnat. Protože do nich neměla daleko a mít kompletních 24 dílů, tak si myslím, že by se k tomu vyhopsla. Konečně méně střílení a opět silný konspirační příběh. Návrat mnoha starších postav potěší. Jen doufám, že se Kiefer jednou odhodlá pokračovat, takhle si jeho konec nepředstavuju :).

• 15.3.2016  15:22
    24 hodin: Vykoupení (TV film) (2008)

Rozjezd k sedmé řadě nebyl špatný, ač na takového Jacka nejsme zvyklí. Pořád mu budete věřit jeho motivaci.

• 17.1.2011  18:46
    2Bobule (2009)

Viz. první díl

• 25.5.2011  18:42

Hodnocní je založeno na mém dětském vjemu z roku cca. 97. A pro mě to byl nejlepší díl.

• 4.3.2015  10:19

Naprosto nechápu srovnání s 96 hodinama. Tohle je zcela jiný film. Bessonovi tohle výjimečně sedlo, pro McG to byla výzva a vznikl zábavný film. Dlouho jsem takový film, kde se snoubí humor s thrillerem neviděl a to je škoda. Kevin má pořád velké charisma a tohle mu sedlo. Víc takových filmů.

• 25.5.2011  18:43

Pro mě to tehdy bylo slabší než předešlej díl, alle pořád to podlehalo mým dětským kritériím :-)

• 6.2.2013  13:27

Kamarád mě vytáhnul na předpremiéru, ale komiks mi přišel o dost lepší.

• 19.7.2018  11:59

Myslím, že tato událost by zasloužila lepší scénář i režii. Němci to natočili ledabyle, přitom jde o velmi vážné téma a Natashe do budoucna fandím.

• 13.3.2011  16:44

Velmi origínálně pojetá koláž romance, ve které se snoubí humor, dramatičnost, reálný ženský charakter poplatný dnešní době a zajímavé rozvržený scén.

• 13.5.2014  08:04

Prima komedie mající celkem dost zvučných jmen. Dal jsem téměř o jednu hvězdu navíc, ale myslím, že takhle je to dle mých pocitů správně.

• 1.11.2012  14:49
    6. den (2000)

6.den se snaží být natolik novátorský, až mu to škodí. Jsem rád, že se o pár let později Arnie vrátil k jistotě T3 a přestal točit tyto průměrné sci-fi ze začátku tisíciletí.

• 25.9.2014  15:51
    7 pádů Honzy Dědka (TV pořad) (2012)

Na můj vkus Honza Dědek nezvládá tuto disciplínu :-(.

• 20.6.2018  10:14
    7 životů (2017)

Noomi Rapace ukazuje, že nemá příliš poloh, které by mohla střídat. To se projeví obzvlášť, když můžete ve filmu porovnat 7 jejích postav. Na film jsem se vzhledem k námětu těšil, ale nakonec mi to celé evokovalo směs Loganova útěku a současný teen distopických sci-fi. Ale co bylo nejhorší - strašně mě to nudilo.

• 19.12.2012  07:54
    8 MM (1999)

Není moc filmů, ze kterých byl měl depresi a nemohl spát. Navíc jsem si pustil první půlku před spaním a druhou ve stejnej čas druhej den, tzn. dvě noci, kdy jsem toho moc nenaspal :-D.

• 13.1.2010  17:13
    90210: Nová generace (TV seriál) (2008)

Klasickej seriál je něco čeho nový restarty nedosáhnou, a to nejde jen o BH, ale jako samostatnej seriál to jde. Ovšem nevim, jestli bych se na něj díval, pokud by neměl tento název.

<< předchozí 1 2 3 4 21 41 61 81