Psycho.R

okres Praha

1 2 3 4 5 21 41 61 81
    • 22.1.2015  20:52
    96 hodin (2008)

Tak vida, Liamovi se líbil scénář napsanej pro Seagala a přece to funguje. Komorní akční film, který nejvíc táhne charisma Liama Neesona.

• 22.1.2015  20:56

Ač klišé bylo i v prvním díle, tak bylo podáno tak, že to člověk sežral. Na dvojku jsem se kouknul, je ve všech směrech horší.

• 31.3.2015  08:17

Z dobrý jedničky, která se sledovala velice příjemně už zbylo pouze obsazení. Neříkám, že je to špatný film, ale k odkazu jedničky by se to hlásit nemělo. I když je to možná o trochu lepší jak dvojka.

• 15.6.2018  08:18

Redford je ve filmu sympaťák a Nolte, překvapivě, nehraje týpka, kterýmu bych dal pěstí. Není to nic zvláštního, párkrát jsem se uchechtl, ale i tak jde o jednu z nejlepších amerických komedií posledních let. Není tam totiž vulgární ani fekální humor a to je osvěžující návrat ke starším kouskům žánru. Divočina mě však bavila více.

• 17.6.2014  12:26
    A dost! (TV pořad) (2012)

Pořad založený na výsledcích d testu a ve spolupráci s mnohými odborníky, přesně to, co je u nás třeba, aby si lidi uvědomili, co jedí.

• 2.6.2011  10:06
    A-Team (2010)

Murdock mi přišel nejpodařenější a nejvíc se podobající originálu. Nemyslím si, že je to špatný film, jen přeplácaný a často nepřehledný. Každopádně při ústřední písni ze seriálu jsem rád zavzpomínal.

• 29.9.2015  08:16
    Absolution (2015)

Nebudeme si nic nalhávat. Steven se nevráil, ale podobně jako u předchozího filmu jsem měl pocit, že se, alespoň příběhem i vizualitou trošku navýšila kvalita. Zápletka jak z 8mm, ale ok.

• 4.2.2013  14:01

Důkaz, že nosorožci mají i jiné přednosti než jsme si mysleli :-D

• 4.2.2013  14:05

Tuhle trapárnu jsem viděl jen z nutnosti, že jsem byl tak unavenej, že jsem nedosáhl na ovladač. Nechápu, jak někdo mohl z Jimovské dvojice crazy filmů vytvořit takovou odpornost. Film pro děti. Nikdy, NIKDY neparazitujte na slavné postavě!

• 4.2.2013  14:00

Jimova klasika. Crazy komedie z období tohoto výborného komika. Nevím, co k tomu jde říct, tohle snad viděl každej.

• 18.12.2017  08:21
    Ach, ty Vánoce (TV film) (2013)

Ok, nechal jsem se ovlivnit tím, že jsou Vánoce a to bývám sentimentální. A minimálně tři "zvraty" by dobrý scénárista napsal úplně jinak, ale už jsem potřeboval tu vánoční injekci dobré nálady.

• 25.3.2011  18:53

Ujetej styl, tak jak má správná rodina bejt.

• 25.3.2011  18:54

Christina tu fakt boduje.

• 20.2.2015  08:27
    Adult World (2013)

Na rovinu, Emma nikdy nebude takový herecký vamp, jako její teta, chybí jí něco jako jiskra, ale to neznamená, že je špatná herečka, jen, že jí nevidím v zásadnějších filmech. Možná se pletu. Celý film je hodně reálnou sondou do životů amatérské pisatelky básní a výstředního básníka (takhle si přesně představuju básníka), kterého zahrál výborně John. Bohužel tu jinak není nic, co by bylo nějak stěžejní. Dojde k jednomu zvratu, který, možná, pobaví, ale jinak pouze šeď skutečnosti všedních dní.

• 12.7.2012  11:02
    Aféry (TV seriál) (2011)

Jeden z únosných primáckých seriálů. Nemálo k tomu přispěl Pavel Kříž.

• 27.2.2011  10:40

Při prvním shlédnutí jsem se celkem nudil, ale potom, co jsem vyhrál lístky na druhý díl, rozhodl jsem se to shlédnout ještě jednou, abych byl v obraze a bylo to celkem fajn.

• 2.12.2011  19:30

V rámci komedií dávám z principu 2*. Určitě nejde o film, za který byste se měli stydět, ale Lawrence má 100% na zdařilejší filmy

• 20.12.2011  19:33

Dvojce jsem se dlouho vyhýbal, protože jsem cítil průser, ale nakonec se to dalo ustát, ale u tohohle jsem byl znuděnej neuvěřitelnym klišé a příšernym synem. Prosím, Velká mámo, už dost.

• 23.5.2012  08:36
    Ahoj, strejdo doktore! (TV seriál) (1994)

Jedna z úcty k tomu, že jsem to viděl jako malej kluk.

• 4.10.2012  14:47

Filmy s teroristy v letadle... je jich spousta, myslím, že v této kategorii se dají hodnotit jen herci, jejich charisma a role. Příběh do počtu.

• 27.8.2018  08:12

Novinářská dramata mám rád i když na ně nemám zrovna vždy náladu. Ať jsou to Prezidentovi muži, Noviny nebo Spotlight. Ovšem pokud navíc za kamerou stojí režisér ze všech největší, tak dokáže přidat ještě další hodnoty samotnému příběhu. Spielberg, tradičně, dbá na drobnosti v pozadí stejně důsledně jako na hlavní dějovou linku. Williamsova hudba je, jako vždy, dokonalá. Hanks a Streep neumějí hrát špatně. Za mě je to top v daném žánru a neuškodilo by, kdyby i u nás někdo podtrhl svobodu tisku u soudu, aby si jistí politikové nemohli otvírat huby. Ps. (MALEJ SPOILER) Úplný závěr opět dokazuje, že Steven dokáže. Po poslední scéně Vám dojde, že film je vlastně neoficiální prequel právě Všech prezidentových mužů.

• 11.10.2011  09:23
    Akta X (TV seriál) (1993)

Střídavě různá kvalita příběhů a zároveň i žánrů scifi a hororu. Ovšem pořád to budou ty Akta x, která znám z dětství.

• 24.5.2013  11:06

Uplnej začátek, první náznaky spojenectví, atmosféra, kterou jinej seriál neměl. AKTA X

• 14.6.2011  09:43

Xkám asi není souzeno být na filmovém plátně. I když příběh má potenciál, závěr ve sněhu mě nebavil. Nebýt toho dám o jednu hvězdu nahoru.

• 16.5.2016  16:39
    Akta X - Série 10 (série) (2016)

Pro mě naprosto uspokojující i v tom ohledu, že jde spíše o odlehčené pokračování. Škoda, že nevznikla celá dlouhá série jako za starých časů.

• 14.6.2018  10:24
    Akta X - Série 11 (série) (2018)

Já jsem byl spokojený. Pokračování bych se nebránil, jen nevím, jak se dá ještě navázat. PS. epizoda "The Lost Art of Forehead Sweat" je parodická pecka.

• 11.10.2011  09:17
    Akta X – Akta 1: Neotevřená akta (video kompilace) (1995)

První z video filmů Akt x, kterých se potom objevilo jak hub po atomovém výbuchu. Sám mám doma první čtyři kazety a pokládám to za základy seriálu.

• 14.6.2011  09:42

Akta x mam rád. Tenhle příběh sice nepatřil k těm nejsilnějším, ale vidět stárnoucí hrdiny stojí za to :-).

• 10.11.2011  09:58

Pro ty, co mají rádi filmy z prostředí unesených letadel přijatelný. Jako výplň času se to dá, ale není to nikterak originální.

• 24.4.2015  08:42

Capone byl fakt hajzlík, řekl bych i zakladatel mafie, jak ji známe dnes. Nevěřil bych, že by mě dokument o něm mohl bavit, ale vězte, že ano a to je hodně velká část tvořena pouze vyprávěním s podkladem fotografií.

1 2 3 4 5 21 41 61 81