Psycho.R

Tomáš Rybáček

okres Praha

1 2 3 4 5 6 21 41 61 81
    • 28.8.2014  13:25

Ve své době jsem to strašně chtěl vidět, ale byl jsem zklamán, až po letech mi přišlo, že jde alespoň o průměrnou pohádku.

• 28.8.2014  13:27
    Aladinova dobrodružství (TV seriál) (1994)

Džin rulez.

• 11.6.2014  13:53

Je to Tim burtonův styl, což je pozitivní. Ze všech zpracování Alenky se mi tahle líbila nejvíc a to včetně Disneyho klasiky. Jeho filmy jsou pro mě dětskou pokladnou plnou zlata, ale kreslená Alenka mi nesedla.

• 28.8.2014  13:35

Přiznám se, že mě plno artefaktů děsila, když jsem byl v mladším věku, ale poté, co jsem v Disney landu navštívil bludiště, změnil jsem názor :-).

• 6.5.2013  16:44

Film, který mě neskutečně nudil. V kině jsem doufal, že už to skončí a ono to trvalo ještě hodinu :-D

• 4.10.2013  08:25
    Alf (TV seriál) (1986)

Tohle byl jeden z mála sitcomů, které jsem si jako dítě zapomatoval a nikdy mě spolu s Kutilem a Krok za krokem v mé dětské duši neopustí. Od první chvíle, co jsem viděl přátele, došlo mi, že svoje hodnoty budu muset překopat, protože ty nepřekoná nikdo, ale v z dětského pohledu 90´je tohle top.

• 4.10.2013  08:22
    Alf versus U.S. Army (TV film) (1996)

Ve videopůjčovně jsem po tom skočil jak velryba, doma mě ten skok mrzel, ona naivní příjemná atmosféra seriálu je pryč. Velká škoda :-(.

• 30.5.2018  07:51

Frantíci v posledních letech dokazují, že jejich země je kolébkou nejlepších komedií. Říkal jsem si, jak mi Alibi připomínají Dovolenou all enclusive, pak jsem kouknul a ejhle - stejný režisér i hlavní herec. Po půlce jsem si říkal, že je to prima (včetně dvou montážních scén se super písničkou i bláznivými obrázky). V druhé půlce už jsem měl jasno, že je to tak dada, že je to zkrátka skvělý. A to nepočítám odkazy na Návrat do budoucnosti, Rychle a zběsile či Hvězdný války.

• 21.6.2018  08:15
    Alice (1990)

Pro mě se Alice řadí k tomu slabšímu, co Woody natočil. Nápadů zde má ještě mnoho, ale celé vyznění mě nebavilo.

• 27.1.2014  08:36
    Alice a čarovné zrcadlo (TV film) (1987)

Ve své době to byl můj oblíbený film. U nás doma ho rádi neměli, protože to jelo stále dokola. Teď jsem na youtube viděl kus a už tak nadšený jsem nebyl, tohle je totiž přesně ten film, který by měl zůstat v dětské mysli zakořeněn jako pěkná vzpomínka, ale k opětovnému shlédnutí by dojít neměl. Proto z nostalgie 3*.

• 21.5.2012  19:56

Myslim, že Přepadení nastavilo vysokou laťku, kterou Aljaška ponořila do hlubin. Ten film mi prostě neseděl, byl takovej moc rozcukanej, viděl jsem ho na tři části, protože mě fakt neba. Sorry, Stevene.

• 5.5.2014  12:44

Nikdy jsem nebyl milovník tohohle žánru, ale takhle při nedělním večeru v televizi jsem to nejen zkousnul, ale taky se bavil. Takže si asi doženou i první díl.

• 5.11.2012  14:28

Zbytečný filmový počin a restart kvalitní série. Amazing Spider man se snaží vrátit na začátek a napravit příběh podle komiksu. Proto tu je Gwen, které se Rami vyhnul, ale to je tak vše. Myslím si, že Lizard do prvního dílu nepatří, protože utáhnout jako záporák film sám nedokáže. Taky nemám rád, když se zabíváme tím, jak k některým věcem hrdina došel - příprava kostýmu, materiál atd. Je to dneska trend, kterým se honosí Nolanův Batman, ale já si myslím, že některé legendy mají zůstat takové, jaké jsou. Proto volím Raimiho sérii. Burtonova Batmana a Bonda s Brosnanem. Amazing Spiderman může být jednou z epizod kresleného seriálu a pak bych dal 3*, ale nic víc.

• 22.9.2014  15:56
    Amazonka (TV seriál) (1999)

Taková ta sobotní podívaná, která běžela ráno ke snídani. Tehdy jsem sledoval zaujatě, později se podobných seriálů začalo objevovat víc a víc.

• 10.2.2009  10:12

Dudikoff patří k hercům, kteří jsou v mém soukromém žebříčku na vysoké úrovni, asi to bude pro jisté charisma. A Americký ninja je film, na který nezapomenu.

• 10.2.2009  10:12

Michael drží úroveň filmu, který je jednou z ikon 80.let. A propojení tematiky ninju v americké verzi s lehkým příběhem je výborné.

• 10.2.2009  10:13

Ještě celkem důstojné pokračování, ale...

• 10.2.2009  10:13

Nebýt tam Dudikoff, stálo by to za zlomený samurajský meč

• 10.2.2009  10:14

Dost špatný závěr série, hlavně ten kluk je dost votravnej

• 11.8.2011  20:50

Vzhledem, že jde o film, který jede na stejný vlně jako Americký ninja a to i s režisérem prvních dvou dílů, druhou hlavní postavou od trojky nahoru a Fujiokou, který si akorát změnil status z ninja na samuraj, musím dát průměr. Am. ninja je moje srdcovka, hlavně Dudikoffa jednička a dvojka, ale tady šlo spíš o jakousi arénovku. Ale i tak celkem přijatelnou, vzhledem k té přehnanosti zápasníků :-D

• 21.1.2020  14:36
    Amerika (2015)

Přečtěte si třikrát obsah filmu, pak se vší silou rozběhněte proti zdi hlavou a budete mít stejný zážitek, ale o 67 minut rychleji za sebou. Pět let jsem čekal, až uvidím film o trampech a vidět jsem ho snad neměl. Jan Foukal je nesympatický, kdykoli se pokouší filosofovat, je to průser (Ona: "Proč trampové sní o Americe, v čem je lepší? On: Je větší.). Barbara Adler je sice mimoň, ale párkrát se jí podařilo vznést do ovzduší nějakou otázku, na kterou by mě zajímala odpověď z úst trampů, nikoliv od kolegy, který každou z nich zazdil. Doufal jsem, že se dozvím něco o tomto způsobu života, ale nakonec mě čekalo prázdno, pouze záběry pěkné přírody, osad a chatek to zachraňují na 1*. Tady se HBO hodně sekla. PS. Zajímalo by mě, jak zlikvidovali onu provizorní loď z palety a spousty PETek, vyznělo to, že se potopila v řece, což je na pár facourů (jako vodák o tom něco vím).

• 21.11.2011  08:45

Dost celkem orginálních nápadů, ale bohužel často nedotažených. To, ale neznamená, že se u toho nikdo nepobaví. Já osobně jsem se i smál :-).

• 6.3.2017  08:20

Nádherný, něžný film s milionem dobrých nápadů.

• 11.6.2012  16:55
    Anastázie (1997)

Rasputin rulez :-D

• 11.6.2014  13:49

Těžko hodnotitelné, leč chápu, o co autorům šlo, stejně mám pocit, že to nedali správně znát. Nakonec to vyznívá, jako diskriminace heterosexuálů, jelikož každý je v tomto filmu homosexuál a motiv Loly je jasně odtržen od knížní předlohy a filmu Lola běží o život. Jasně, podívat se na jednu situaci z různých úhlů je dobrý nápad, ale tady nevyšel. Není to uplně hroznej film, jen nudnej.

• 27.11.2015  10:51

Toto mohla být výborná komedie kontrující venkovský projev s tím městským. Ale ani takové hvězdy jako Řezníček, Vladyka či Rybová to nezachránili. Herčíková se mi zdá role od role nesnesitelnější a o "objevu roku" Mišíkovi ani nemluvě :D.

• 26.6.2009  14:00

Nádherná pohádka, která zcela pozměnila můj žebříček ve vánoční oblíbenosti.

• 20.12.2016  08:26

Na jedničce jsem byl kdysi v kině a následovalo velké nadšení. Proto není divu, že z pokračování jsem měl strach. Zvláště, když se vrací pouze hrdinové z nebe a pekla, nikoli lidští představitelé, které známe. Nakonec však dopadlo vše, jak mělo a Strach je zaručeně společně se Svěrákem nejlepší režisér u nás. Jediné, co bych vytknul - 1) někdy nechtěné tlačení na pilu co se týče vtipů se svatými, ale rozhodně převažují ty dobré. 2)Je vidět, že se ke konci dost stříhalo, aby nebyl film delší než 100 minut, proto je finále rychlejší, než zbytek filmu. Ovšem ve všem ostatním - výborné. Ps. hodnocení filmu jsem si schovával na svůj 2100 film :).

• 15.12.2010  09:55

O dost slabší než 1. díl. Po hodině mě přestalo dost bavit sledovat, jak deset minut nudně luští, kde zabijou dalšího...

• 16.2.2012  14:41

Příjemný film z Walesského venkova. Klasicky dobrý Grant, prostě pohodička.

1 2 3 4 5 6 21 41 61 81