Psycho.R

Tomáš Rybáček

okres Praha

1 2 3 4 5 6 7 21 41 61 81
    • 10.1.2015  14:14

Na nerda se koukam kvůli těm hrám, který jsem hrával kdysi a hraju je rád i teď. Ovšem koukat na dvouhodinový výplach, který by se dal zkousnout, možná, ve 40 minutách, to ne. Aspoň, že v titulkách dojde na to, co všichni očekáváme.

• 18.4.2016  12:32

Woodyho raná tvorba je skutečně nezaměnitelná. Roztěkanost, absurdno, neurotický hlavní hrdina, originální znázornění myšlenek. K tomu Diane Keaton byla skutečně pěkná.

• 4.1.2012  08:39
    Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)

Zdeňda je velkej kuchař a sranda s nim je permanentně. Prostě ludra rulez.

• 27.1.2019  10:25
    Ano, šéfová! (TV pořad) (2018)

Úplně první větu pronese paní Jitka a řekl bych, že je zásadní i pro celý pořad. Nejmenovala konkrétně, proto dosadím ono slovo. Podívej, šlápla jsem do hovna! Paní je sice celkem milá, ale rozhodně nedokáže vytvořit show, natož, aby dala nějakou radu. Její německo talijánskej syn naopak mele pořád, ale o ničem. Viděl jsem šest epizod a musím říct, že tohle je přesný protipól Pohlreichova pořadu. Jedna hvězda je za režiséry, kteří dokážou i z naprostého nic něco uvařit.

• 14.12.2015  10:00
    Ant-Man (2015)

Nečekal jsem mnoho a dostal mírně nadprůměrný film, který se nesnaží vytvořit dokonalého Avengera a v tom mi je to milé. Paul Rudd se mi zdál jako výstřel mimo, ale celkem mi sem nakonec sedl, takže horší 4*.

• 12.2.2019  12:57

Myslím, že na úrovni prvního dílu.

• 9.5.2019  16:10
    Aokigahara - les sebevrahů (TV film) (2010)

Zajímavá procházka lesem sebevrahů, nic víc, ani míň.

• 5.5.2020  08:22
    Apollo 13 (1995)

Ron Howard má jednu výbornou dovednost - je skvělý filmový řemeslník. Jeho filmy nejsou úžasné, ale točí je vždy s láskou a je to na atmosféře poznat. Výborní herci + režisér, který mě málokdy zklame, takže určitě nadprůměr.

• 1.5.2019  13:05
    Aquaman (2018)

Wonder woman považuji stále za nejlepší v DC sérii, ale to neznamená, že Aquaman je krok vzad. Naopak jsem se velmi bál, když jsem četl, že se příblížil k Marvel filmům. Ovšem po shlédnutí jsem byl překvapen. Vůbec se to nepodobá žádným pestrobarevným Avengers, kde mi je vlastně úplně jedno, kdo umře a co se tam stane, protože celý příběh podléhá korektnosti. Dc sice přidala plyn na vtipnosti, ale tím správným směrem. Gagy nejsou jako vystřižené z Mimoňů, ale příjemně dospělé. Dokonce i návaznost filmu není zapomenuta (říkalo se, že se maže vše před tímto filmem), ale je zmíněno, že se odehrává po Lize spravedlnsti. Momoa mi vadil o poznámí méně, než jsem se bál a vlastně mi nakonec přišel jako sympaták. Takže za mě palec nahoru.

• 6.5.2013  16:56

Kvalitou velmi zaostávající seriál. Základní seriál měl svojí pohádkovou, tohle hlavně přeplácanost.

• 23.10.2012  13:29
    Arnoldovy patálie (TV seriál) (1996)

Jo, bylo to prima na mé desetileté já.

• 8.7.2019  08:15
    Arrow - Série 1 (série) (2012)

Kdybych viděl Arrowa jako prvního z Arrowerse, pak bych asi dal o hvězdu víc. Potíž je, že ho vidím jako posledního (po Flashovi, Supergirl a Legendách), tak víceméně vím dopředu, kdo je kdo a co se s kým stane. Každopádně je to dobrý seriál, kde není zbytečně mnoho triků, ale více se můžete soustředit na příběh.

• 8.8.2019  12:47
    Arrow - Série 2 (série) (2013)

Arrow se zde již stává skutečným zbojníkem. Dějová linka z minulosti je slabší, než v první sérii, ale přítomná mě bavila víc zde.

• 2.9.2019  08:42
    Arrow - Série 3 (série) (2014)

Zapojení Rase a Ligy zabijáků mě bavilo opravdu dost. Jen jsem se nemohl zbavit dojmu, že tvůrci chtěli ukončit seriál právě 3. sérií. Snad nebude kvalita dalších sezón klesat.

• 25.9.2019  08:48
    Arrow - Série 4 (série) (2015)

Nejvíc mi na celém seriálu (a platí to i pro ostatní seriály z tohoto vesmíru), jak se z jednoduchých důvodů někdo na někoho naštve a odmítá s ním komunikovat, přitom by stačilo, aby si daného člověka vyslechl a změnil by názor. Je to slabší, než předchozí série, ale to hlavně tím, že právě tam příběh kulminoval a tady se neukáže nic nového. Ale oproti 5.-7. sezóně to byla paráda.

• 18.10.2019  08:42
    Arrow - Série 5 (série) (2016)

Musím smutně konstatovat, že tohle je o dost slabší, než předchozí sezóna. Záporák trapnej, novej tým nepříjemnej. Je mi to líto, protože kdyby se celá série vezla na základě zlomeného Arrowa, jak je ve dvou dílech naznačeno, mohlo to být něco, co posune seriál kupředu.

• 7.11.2019  13:53
    Arrow - Série 6 (série) (2017)

Na začátek bych chtěl říct největší mínus série a to je nový tým, který byl nesnesitelný už v páté řadě. MINISPOILER Tady se jim nakonec Oliver omlouvá, přitom byl celou dobu v právu a měli by se k němu plazit po kolenou, aby je vzal zpět. KONEC MINISPOILERU. Každopádně po podprůměrné 5. sérii se konečně scénáristé chytli a nedrží se zajetých dějových oblouků. Je tu mnoho zvratů, které zcela změní pohled na věc nebo příběh jako takový a to je právě to, co mě na Arrowerse baví - nedrží se šablonovitých osnov, takže se série odehrává různorodě. Po páté sezóně jsem chtěl nad Kapucí zlomit hůl, ale jsem rád, že jsem tak neučinil. Ps. Na začátku série to vypadalo na výborný tým nepřátel, bohužel se nám to v půlce tak nějak zvrtne.

• 27.11.2019  09:16
    Arrow - Série 7 (série) (2018)

Rovnou říkám, že nový tým, který doprovází Kapuci od páté série jsem si nikdy neoblíbil, ba naopak je nemám dost rád. V této sérii mi, ale tolik nevadili, už jen protože šablonovitost z prostředku seriálu je pryč, první polovinu vlastně ani originálního Arrowa nevidíme, pouze jakéhosi napodobitele, z kterého se vyklube milé překvapení. Nepřítel č.1, který byl už svým způsobem na začátku seriálu je něčím novým, už jen proto, že není klasickým záporákem, ale má přidanou hodnotu. Konec posledního dílu byl celkem nezvládnutý, řekl bych, možná, nevyvážený. Ty emoce jsem v posledních minutách postavám nevěřil. Ale za největší zápor považuji dějovou linku z budoucnosti, která: 1) Prozradí to, co se bude dít v závěrečné sérii. 2) Má být jakousi přípravou na seriál, který naváže na osmou sérii, 3) Jediná dobrá postava mi přišla Black star. Sedmou sérii hodnotí, ale kladně protože se v ní dokázalo téma Arrowa ještě něčím novým vytěžit. Elseworlds je, zatím, nejlepším crossover z Arrowerse, ale počítám, že Krize na nekonečnu zemí bude ještě větší pecka, už jen kvůli tomu, že se vrátí filmový Superman (který paradoxně v tomto vesmíru hraje Atoma).

• 6.2.2020  10:01
    Arrow - Série 8 (série) (2019)

Osmá série je jednou z nejlepších. Co jsem kritizoval u posledních sezón se eliminovalo na minimum. Tj. nový tým se tu téměř neobjeví, nejsou tu nesmyslné hádky a křivdy. Prvních pět dílů prakticky shrne dějové linky minulosti z prvních sezón. Ollie je tu víceméně sám za sebe, zná svůj osud a pomáhají mu nárazově postavy, které byli v seriálu podstatné. A to je vlastně hodně milé, protože se tu díky jistým okolnostem mihnou téměř všichni i ti, kteří jsou po smrti a dává to smysl. Zkrácení na 10 částí (ve skutečnosti spíš 8, protože poslední dvě slouží jako úvod do dalšího seriálu a jakýsi dovětek) bylo správnou volbou, protože se zbytečně příběh nenatahuje a mi můžeme sledovat pokornou cestu Arrowa vstříc osudu, kterému se nemůže vyhnout. A teď mega klad - crossover. Ten je natolik nadupaný, že v první epizodě těkáme prakticky každou minutu někam jinam, aby se uvedli věci do pohybu. Uvidíme spoustu DC postav a týmů, které tu mají camea, ale nemají vlastní seriály. Najdeme tu hudební motivy Williamsova Supermana a Elfmanova Batmana a Flashe. To samo o sobě napovídá, kteří herci se tu objeví a tím propojí seriály Flash 1990, Smallville a film Superman se vrací s Arrowerse. U prvně jmenovaného dokonce zjistíme, zda nakonec skončil s Tinou. Dokonce bude pro Krizi hodně podstatnou postavičkou. A to je ta pátá absolutní hvězdička.

• 15.1.2018  14:07
    Aréna Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)

Můžete si říkat, že dávám odpad tomuto idiotovi jen z principu. Ale není to tak, bohužel, jsem pořady s ním, které hodnotím viděl a minimálně celý díl.

• 22.10.2012  12:41

První dva díly jsem shlížel jako prcek. Asterix je klasika francouzské popkultury, ale jsou i lepší díly než Galové.

• 22.10.2012  12:42

Spolu s Dobýváním Ameriky nejslabší část.

• 28.1.2011  18:19

Jediný Asterix v hraný verzi, který je hoden nést toto jméno.

• 29.12.2014  16:39

Od druhého dílu sleduji, jak je filmový Asterix nudný nebo trapný, dvojka mi totálně nesedla tím, jak se příliš snažila napodobit kreslené filmy, ale v hraných to zase tak nefunguje, trojka mi přišla zcela zcestná a čtyřka je zase spíše nudná. V celém filmu jsem se zasmál jednou a to je kreslená verze spolu s dvanácti úkoly mojí oblíbenou. To, co se podařilo staré partě v jedničce (myšleno Clavier, Depardieu, Galabru, Benigni pod taktovkou Výborného mistra žánru Zidiho) se už asi prostě nepodaří. A vzhledem k tomu, jak má vypadat další kreslený film, tak se obávám, že zlatá léta má asi Asterix za sebou :-(.

• 28.1.2011  18:19

Křečovitý a strašný. Viděl jsem to v letech, kdy by mě to mělo zaujmout nejvíc, ale to se nestalo.

• 28.1.2011  18:18

Kde nic neni ani Idefix nehledá menhyr...

• 6.10.2010  15:43

Přemýšlel jsem v čem je problém posledních dvou Asterixů v animované formě - bobývá Ameriku a vikingové. A došlo mi, že je to závěrem. Na konci jsme zvyklí na římany a bezstarostnou zábavu, kde Obelix mlátí hlava nehlava záporáky a Asterix vymýšlí něco k vyřešení zápletky. Tady to není. Je tu pouze zápas s "Balvanem", kde se ještě o jednu z hlavních postav musíme bát. O tom to podle mě celé je. Jinak neříkám, že je to nejhorší část. A budu rád, když se budou dál točit nové.

• 22.10.2012  12:43

Překvapení jsem si jako capart půjčoval od brátránka na originální vhs s oprejskanym obrázkem (viz. zdejší prostřední plakát) a tehdy to byl nejlepší film spolu s Batmanem, kterej jsem viděl.

• 22.10.2012  12:45

Slaboučké na legendu jako Asterix.

• 22.10.2012  12:44

Perfektní. Možná i nejlepší ze všech kreslounů :-).

1 2 3 4 5 6 7 21 41 61 81