Aquaman a ztracené království (2023)

Jak jsem již někde četl, tato éra mohla být zakončena mnohem hůř. Bohužel i mnohem lepe, je tu az moc znát, ze ten film nemá kam směřovat, protože přijde restart i proto jsem měl pocit, ze se tvůrci příliš nesnažili. Ps. Upozadění Mery je dost rušivé, protože je do očí bijící, že party Kidman a Lundgrena byly původně její a davalo by to víc smyslu.

Rychle a zběsile 9 (2021)

Byl by to průměr, protože všichni kromě jedné osoby hrají přiměřeně tomu, že hraji v kravině. Jeden člověk to však neví, bere se neuvěřitelně vážně a má pocit, ze natáčí Shakespeara, ano je to Vin Diesel, který je čím dal víc trapný. Sám sebe přesvědčuje, že je borec, ale to nikdy ani nebyl. A výlet do vesmíru? Ten snad nemá smysl komentovat...

Můžu ti říct tajemství? (2024) (seriál)

Hodně utahaný dokument, který je vlastně o ničem. Obsahově by mu stačilo 15 minut a vse podstatné by bylo řečeno.

Ve stínu gangu (1993)

Ta čtvrtá hvězda je hlavně za Madsena, kterýmu tyhle role perfektně sedí. S Charliem to je těžší, protože ač se snaží, porad má na tuhle roli moc líbivej ksichtík a těžko se mu to věří.

Noc hrůzy (1985)

Hrozná nuda, pořád dokola se to točí na stejným principu a hrdinové se nikdy nepoučí. Skončit to o pul hodiny dřív, nic by se nestalo.

Temná legenda (1998)

Snaha podojit nadšení nad Vřískotem, který se vysmíval tradicnim hororum. Nic vic. Freddie je jediná záchrana.

Přežít (1993)

Silný příběh, dobře natočená havárie, soucítění s rozpoložením postav a tahoun Ethan. Nova Netflix verze mě vůbec neláká.

Temná legenda 2 (2000)

Vlastně totéž co posledně, ale čím vic se to snaží být meta a svézt se na genialitě Vřískotu, tim víc je to trapňoučké.

Přejezd Cassandra (1976)

Když jednou za čas objevím nějaký takový klenot, dostanu hned lepší náladu. Co má, to šlape jak hodinky, jediné co mi přišlo slabší, to byla vzpoura. Ovšem konec mi to vynahradil. P.S. V jedné scéně je pohled na ceduli: "Zákaz přechodu mostu pod trestem smrti", střih a záběr na kupé, jak vchází O.J.Simson (krutá ironie osudu).