Vetřelec vs. Predátor (2004) odpad!

Bože, proč jsem se na to díval, PROČ??? :-) tupá akce bez nápadu, vykrádačka úspěšných filmů.

Vetřelec: Covenant (2017)

Covenant je podstatně koukatelnější než Prometheus. Stále tu jsou chujoviny typu, proč loď automaticky nezatáhne solární články v momentě, kdy je detekován výtrysk hmoty z blízké hvězdy a místo toho čeká na pokyn androida. Nebo stejně jako v Prometheovi, proč lezou na cizí planetu bez ochrany skafandru a tam takto odebírají vzorky pro biologickou analýzu :-D Každopádně, když od toho odhlédnu, tak to má spád a děj. Je zajímavé, jak v každém Alienovi je silná žena, která tak nějak zvládá situaci, byť tady to nakonec nedopadlo, když ji mazaný, šílený android přelstil...

Vyprávěj (2009) (seriál)

Nic, snad jen zaplácnutý čas.

Prometheus (2012)

Hodně slabé. Vědci si naprosto neracionálně otevírají skafandry na neznámém místě a jak jinak, někdo něco chytí. Pak při souloži snese něco dotěla partnerky a ta si ty za živa vyoperuje, přežije, zašije se a zas běží do akce. Atd. Na vetřelce to nemá ani atmosférou, neb je to infantilní

Osudový dotek (2004)

Druhá polovina už neměla co nového nabídnout. Film na téma alternativních realit. Mladík se čtením svého deníku "vydává" do svého dětství kde mění rozhodující okamžiky svého života a následně prožívá pozměněnou realitu. Bohužel, žádná z těchto realit nekončí uspokojivě...

District 9 (2009) odpad!

Koukal jsem na to, protože to na kinoboxu mělo 90% v recenzi a přes 80% od diváků. Abyl to omyl. Hned od začátku mě iritoval reportážní styl, kterej je typickej pro C-čkový filmy. Ve filmu byla spousta divností: - loď která 20 let levituje nad zemí. Víte kolik by to stálo energie? - emzáci s nabušenou technologií, který vyměněj svoje megabouchačky a stroje za konzervy kočičího žrádla a ve filmu se to zdůvodní to tím, že to byli spíš dělníci než elita!?! - a navíc se nechaj vytáhnout ze svojí mega lodi a pak 20 let zbírají odpadlý kusy z lodi, aby se pak mohli vrátit zpátky. A to se navíc chtěj vrátit zpět, když to byli uprchlíci. Fascinující. - a proč tu mimozemskou loď lidi za 20 let nerozebrali do mrtě, když se docela v pohodě dostali dovnitř? Trošku moc uřvaný, trošku moc to hrálo na city.

Můj soused zabiják (2000)

Příjemná, vtipná komedie. Krimi je tam jen jako "podklad", aby byla zápletka. Docela jsem se bavil

Můj soused zabiják 2 (2004) odpad!

velmi, velmi smutné. Z prvního dílu to zdědilo jen název. Jinak je to trapnost za trapností.

Takešiho hrad (2002) (pořad)

Lepší než jiné podobné soutěže.