Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Dobrodružný
  • Animovaný

O mně

       Člověk si nikdy nezapamatuje, cos mu říkal, ale jak se s tebou cítil.


Jasně, že každý citát pochopí jinak. Ale tak nějak o tom někdy přemýšlím, jak se asi se mnou lidi cítí. Taky jsem si za tu dobu, co tu jsem všimla, že prostě některým lidem sedím a jiným nemá cenu ani chodit na oči.

 

Stejně tak je to s filmama. Některý film mně ohromí, jdu z kina a promítám si děj, co tam bylo dobré a jiný film si říkám, hrůza a snažím se vzpomenout, proč jsem se vlastně na tohle dívala.

 A pak je ještě druh filmů, kdy jen mlčím a říkám si no toto. A takových filmů je málo. Pro mně třeba film

Slavnosti sněženek.

 

 

slavnosti sněženek


Film, který jsem zhltla i když jsem věděla, že jako dospělá bych některé věci chápala jinak.

Příští rok ve stejnou dobu.

Je to asi první film, ve kterém nebyl žádný kovboj, Vinnetou , Louis de Funése nebo Pierre Richard. Oblíbila jsem si herce Alan Alda.


Pokud si pamatuju asi první film u kterého jsem brečela byl film

A jitra jsou zde tichá.

Bylo to tak opravdové, krásná hudba. Nevím už jak jsem byla ovlivněna tím, že se nám stále tlouklo do hlavy jací byli sovětští vojáci hrdinové a četbou knihy Příběh o Zoje a Šurovi.

 a jitra jsou zde tichá

 

Další film, který chci ještě vidět je  

Hrad z písku

Byla jsem asi tak mladší dorostenka a jen si pamatuju, že tam nějaký starší vyhublý Japonec jezdil na kole s vozíkem a že mně film dojal tak, že když jsem druhý den vyprávěla děj mé matce, která usnula u televize jsem vzlykala a nebyla jsem schopna ho dovyprávět. Chápala jsem, že tam šlo o generační problém a že je to těžké vyřešit.

 Hrad z písku

Píši zde o filmech, které jsem viděla, když jsem rozum brala a dnes bych se na ně dívala úplně jinak. Na tento film si vzpomenu vždy, když jsem ve fitku ve sprše

Smrt v přímém přenosu

Tady šlo ale o věrohodné zachycení jak se člověk vyrovnává se životem. Vlastně takový předchůdce realityshow. Bylo mi už asi sedmnáct  a myslela jsem asi, že někdo opravdu něco prožívá.

 Smrt v přímem přenosu

 

Nemůžu se srovnávat s zdejšími uživateli nemám tolik času na filmy. Čmuchám hodně na profilech a mám ráda, když má člověk oblíbené veřejné a já si můžu hledat dál, co se mi líbí. Mám sen udělat něco nádherného aby každý kdo to uvidí řekl -

To je nádhera. Možná časem vyfotím nějaký svůj výtvor nebo aspon´nějakou kytku co mi vyrostla na zahrádce.

 

 

 

Reklama

Reklama