Bolt - pes pro každý případ (2008)

Překvapilo mně. Čekala jsem něco pro děti, ale dobře to okomentovala Nathalie....To ti Véna písk. Super dialogy.

Román pro ženy (2004)

Tady nechybělo nic ani Donutil, potrhlá matka, mentorující kamarádka, cizokrajný milenec, zabedněný milenec, senilní tetička, neschopná šéfka a rakovina. Vybrané všechno, včetně nápadu s reklamou v metru a jelikož jsem den předtím viděla Bridget Jonesovou S rozumem v koncích, byl mi povědomý i citový výlev před zahraničními klienty v reklamní agentuře. Nevím, proč všechny české filmy jsou v poslední době tak ukecané? Dvě hvězdy dávám Vašutovi, že byl uvěřitelný a přirozený jako jediný. MUsím vyzvednout komentář CaptainNor, neb mne napadlo něco takového, ale nedovedla jsem to tak vtipně shrnout.

V dobré společnosti (2004)

Tak za prvé, při milostné scéně nebylo vidět ani poodhalené prso. Za druhé, to bylo zase z prostředí reklamy, kde vše postrádá logiku a ze třetí až desáté, už mně sere to plácání po zádech. Jestli jsou Američani jen ze čtvrtiny tak povrchní , že se pořád ptají člověka, jak se vede a přitom si zřejmě stačí myslet něco o prdeli, nechci se setkat ani s jedním.

Sexmise (1983)

Jak tohle mohl někdo vymyslet a ještě dotáhnout do takových detailů, jako návštěva v lochu ( nebo to byl domov důchodců?) a orgie v podzemí. Myslím, že stejně o tomhle hodně chlapů sní. Jen by nikdo z nich nechtěl skončit jako ženská.

Slovensko hľadá SuperStar (2004) (pořad)

Hity v podání neznámých zpěváků, nové písničky, složené jim přímo na míru. Na nic si nehráli, byli přirození a vtipní, jak moderátoři i zpěváci a porota. Nebylo to jen o zpěvu, ale bylo to podané jako příběhy. Všechny tři řady byly SUPER. Najkrajšia smska - tahle písnička se mi líbila v podání obou zpěvaček a myslela jsem, že už ji nic nepřekoná a překonalo. Nehrané kamarádství mezi soutěžícími ve všech řadách. a Slovensko hladá superstar 3 a Vierka Berkyová.

Přijela k nám pouť (1973)

Můj nejoblíbenější dětský film. POprvé jsem zaregistrovala Yvettu Kornovou. Mi bylo na kolotoči a housenkové dráze dost blbě, ale zato mám ráda houpačku moc, moc. moc. S kamarádkou jsme si říkaly Žlut´ásku a Čičorečko. Moc se mi líbily písničky a ten kus s tou holkou copatou, co se sklouzla po skluzavce. No a taky kluci .:-)

Ať žijí duchové! (1977)

Perfektní pohádka s dětskými herci. Líbila se mi hlavně reklama na pribináka z Posázaví. A strašidelná stezka odvahy na hradě? Harry Potter se může jít bodnout se svými kouzly.

Účastníci zájezdu (2006)

Nejdřív jsem se nechtěla dívat. Poslední film podle Veiwegha, Výchova dívek v Čechách, mi připadal jako ztráta času. Potom jsem se připravila na cestu a za neustálého komentáře mého syna, že tak přesně to bylo, když jel se svou sestřenicí a jejími dvěma kamoškami s Českým červeným křížem do Chorvatska, jsem se chlamala celý film.

Vůně vanilky (2001) (TV film)

Srdci neporučíš to jo, ale je ještě duše. Onč jsem moc přála, i když jsem věděla, že bude znárodnění a cukrárnu by jí tak jak tak vzali. Propadnout vášni, nedívat se vlevo vpravo a jít za svým snem. Skvělí herci, příběh, místama jsem zapoměla, že to je jen film.:-)

Sňatky z rozumu (1968) (seriál)

Mi z toho šel vždycky mráz po zádech. Jak najít rovnováhu mezi dvěma póly, dobrem a zlem.