Život je ples (2012) (seriál) odpad!

Jak tak koukám na to obsazení....hladová zed´našich herců. To už fakt je škoda proudu na takovou sračku z domova důchodců a základní školy.

Poldové (2010) odpad!

Hjustne máme tu problém.. Brusi Williši je vidět, že je krize a ty už bereš všechno. Ani to nebudu komentovat radši.

Tajemství staré bambitky (2011) (TV film)

Nevím, čím to je, ale české pohádky mají něco co třeba německé, anglické i slovenské nemají. Nevím, jak tuhle pohádku viděly děti, ale mi se právě zařadila k pohádkám jako Pyšná princezna, Šíleně smutná princezna nebo Lotrando a Zubejda. I když to byla tak trochu parodie na dnešní dobu svými odkazy k hradu. Příběh mohl být trochu víc propracovaný, ale jinak písnička, atmosféra filmu vše bylo nečekané a inspirující. Nedržkoval tam žádný čert ani vodník a mělo to myšlenku. A vtipná tečka s Lábusem. Dobrý dén

Kajínek (2010)

Film byl nekonečně dlouhý a šíleně rozstříhaný. Líbí se mi moc komentář Verbala.

Krajina s nábytkem (1986)

Vladimír Javorský a Yvetta Kornová, jak byli přirození. Úsměvný film, pokud je nějaký film přesnou kopií doby tak je to tento film. Místo internetu psaníčka, pošt´ák, který obštástnúje vdané paničky, v té době, když přišel študent do hospody tak na něj štamgasti udělali hušššš a valil do pryč. Dnes je to naopak, takový čtyřicátník už je v hospodě starý chlap.

Ve stínu lovce (2003)

Nádherná příroda, krásná hudba a kouzelný konec i když to nebyl happyend. Chtěla bych být takový lovec a švadlena jako ta eskymačka.

Temný rytíř (2008)

Jediné dobré místo bylo to se zmizením prupisky. JInak jsem seděla jak na jehlách, moc lidí jako by mluvilo najednou. Pak jsem chvíli myslela, že je to snad parodie. Jestli se kvůli tohoto temného rytíře zabil ten Heath Ledger tak je to zoufalé asi věděl jak nakonec film bude působit. Divné, že hodně lidí je z jeho postavy unesených. Dobré byly ty technické věcičky, triky a tak. JInak Batman měl úplně jiný charakter asi jako kdyby natočili film, kde bude Vinnetou řvát a kopat lidi do zadku.

Štěstí na dosah (2006)

Běžte už do prdele s těma zázračnýma obratama k lepšímu. Jak velká je pravděpodobnost, že mně okrade santusák a potom ho najdu, vyliskám a věc dostanu zpět? Co jednou peklo schvátí, to už nenavrátí. Jediné co stálo za něco bylo líčení vztahů v rodině, která se chce zmoct a nedaří se. Znám z vlastní zkušenosti a neměla jsem tak rozkošné děti jako Will Smith. Dnes v době krize, kdy člověk tuší, že vlastně tepve něco začne je mi směšný člověk, který si vydělá prachy tím, že otravuje další páprdy, co už jsou v balíku. Hnus. Tři hvězdy za ty dojemné scény s hledáním noclehu.

Český sen (2004)

Přesný příklad toho, že z cizího krev neteče. Ale mně to nemrzí aspon´jsem viděla praktiky reklamek. A tisíc keců, kdo se umí vyjadřovat může dělat do reklamy. Nejvíce mi vrtá hlavou co to tam bylo bez zvuku na žádost reklamní agentury. Asi, že se vždy najde pár chudáků, co se chytí. My v reklamě nelžeme my jen řveme. Opravdu reklama v televizi řve příšerně ta mi vadí, jinak letáky používám na škrabání brambor. Ale překvapili mně lidi co se nenaštvali a spojili to s příjemnou procházkou. Paní co říkala, že politici nám tohle dělají každý den - taky poučné. Jinak nic moc nápad, ale dobře zpracovaný dokument.

Americká krása (1999)

Stane se. Člověka to popadne a začne žít. Je to všechno opravdu jen náhoda? Jeden z filmů, po kterém jsem tiše odcházela z kina.