andrii

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 25 33
    • 24.4.2018  12:26
    Chicago (2002)

Show za mřížemi, zasypte ji konfetami. Ale až ji pustí, spustí na svobodě, to teprve vyvrcholí. Duo stars "Marilyn & Lady Macbeth." Ohnivý med. Už se vlní na parket. Hříšný anděl & temný vamp kabaret.

• 22.4.2018  21:47
    Pohrdání (1963)

Marn/iv/ost p/r/ožívání. Kostýmy předstírání v partnerském představení. Provokuje, zlobí, hraje si, vrhá se do obrazců, románků imaginací. Nahá, měnící se v barevných clonách, v erotických polohách, jinak. Modelka - panenka, vdaná paní. Má takt. Mate svými akty ale i tak. Nakrátko, nadlouho. Tu v letních šatičkách, tu v hebkém župánku, vleže jen tak stvořená, pózuje vlněnému "beránku." Dává se na odiv na dotek dovolenkovému vánku. A pak se v ní vyznejte, v bohyni, v nostalgii mladého věku silně smyslné Venuše blondýny, mořské panny Sirény, báječné Brigitty, horkého zboží doby. Protagonistce intelektuálního snažení. Těle "ve službách" umění... Na vaše myšlenky, pane Godarde. Viděné perly, skrytě rozprostřené za samotným dialogem, které nelze pustit k vodě.

• 22.4.2018  20:56
    Columbo: Smrtící korunka (TV film) (1990)

...vsazená do úst herci - milenci, zkazí jinak zářivý úsměv věčně hýřivého dentisty.

• 20.4.2018  21:32

Slavičí trylek. Herectví v síle. Jiskřivá píle. Osobnost s cílem.

• 17.4.2018  14:15

...poskytovaly závratné útočiště. Zelené oázy, azurové tóniny, šumivé dýchánky moře, ale všeho do času...Epilogem se ohlédni za hroudou, která v definici odrážela nenávratný ráj, lidský jinotaj.

• 16.4.2018  16:12

Výletník, stopař, sukničkář - Casanova. Něco na tom Clintovi bude. Stvořiteli drsné ráže, držiteli COOL šarže.

• 15.4.2018  10:43

...aneb, když „uměleckého boha“ chytne fantas, spustí obrazovou expanzi, intelektuální řeči. Nechej se vést. Začni být jím, s ním...životem nahodile spontánním, expresionistickým experimentem bez hranic, exponátem extravagantně broušeným.

• 15.4.2018  10:25

To je sen. Malým i velkým na růžích ustele. Ale ten reálný, který známe, který máme, trnovým špalírem lidské plémě provede.

• 15.4.2018  10:13

Fór vskutku funerální a černý humor do/s/ladil odhalení stinné fešandy.

• 13.4.2018  10:06
    Gene Kelly (TV film) (2017)

S písní na jazyku. Kapky nebeské padaly na jeho hlavu. Klíč géniův zapadl do osudu /v/ pohybu.

• 11.4.2018  10:37

Ve městě světel žije po smyslech. S cígem v ústech táhne dým morálního uvolnění. S přelomovým charismatem kratochvilného dovádění nemůže se dosytit. Nerezignovaný romantik, existenční zlodějíček - darmošlap. Explozivní meteorit hoří v něm a pak, se smrtící přesností, padne na zem. Uličník, divoch, frajer. Vrcholný svědek "světácké" odvahy. Metropolitní švihák. Francouzský debutant, bratr tradic amerických rebelií.

• 9.4.2018  17:27
    Gambit (2012)

I stoický Colin dokáže být za běhu, v oběhu napodobenin, nenapodobitelně IN. Originální komik v obraze. A dojem? Za kolik? Tři hvězdy to hodí. Sem s nimi.

• 9.4.2018  17:18

Až se ručičky setkají, "zastaví" tam nahoře. V hodině H, hlava nehlava se rozhodne.

• 8.4.2018  11:04

Pouhá touha? Milenci na dvě noci? Ouha. Zlom tělesnosti. Žahavá medúza v rouchu Evy a Adama. Nebezpečná záležitost v žá/n/ru fyzickém. Ukopni ten zatraceně vysoký podpatek, který ti zajel..., do klína ostře tlačí a řeže nevyzpytatelná, nemilosrdná, zánětlivá vášeň.

• 8.4.2018  10:38

Pachatel - labužník, co si nedokázal ani ždibec sýra odříct.

• 8.4.2018  10:29
    Hračka (1976)

Pojďte, panáčku, já Vás zaměstnám. Budete tím, co si budu přát. Budete můj kamarád.

• 6.4.2018  13:40
    Tina Turner (1993)

"Neztratila hlas, i když jí na záda dýchal ďas." Za jejím jménem stáli...na pódiu - veřejný "Pygmalion" slávy, doma - duše agresor s cyankáli. Roky - divoký sex, drogy a rány.

• 6.4.2018  10:18
    Roger Vadim (TV film) (2016)

Á, stvořitel sošných a neřestných. Obratný "kavárník." Ten, který zpřístupnil, vryl do očí publika krásy předností svých žen. Jiskrný mls múz, košilatý totem.

• 4.4.2018  22:09

Dívá se, dívá..na tu "selanku." Lihová jízda, střízlivá zastávka.

• 3.4.2018  09:41
    Teorie tygra (2016)

Vzpoura moderních městských mužů za trochu té vysněné scenérie pánů kluků.

• 2.4.2018  10:19

Z ne/o/patrných malých kamínků, obří šutrák, hozený na stůl s potravou, ponravou moci.

• 31.3.2018  19:08

Nepřehlédnutelná XXL šlápota. Na vzpomínání je nejlepší...osobní samota, soukromá nahota.

• 30.3.2018  10:23

Omamně tajemná, zlatovlasá panna. Zatoužila zlákat mládence...a ON, zbloudilý, po kolena stojí v mlhách. Ztracen v očích kočičí Kleopatry, oslepen severskými světly, oslaben pronikavým paprskem stříbrné slečny luny. Falešné vyvolené, cizí princezně otevírá poklad. Naslouchá, podléhá jejímu rajskému zpívání, sladkému naléhání - sejít z cesty. Netroškaří, ve velkém stylu smysly čeří, do bažin noří amorální činy. Stahují se do objetí, jako pachatelé i oběti. Půjdou, věrni milování, do dalekých končin za svůdně aromatickou vůní lásky.

• 29.3.2018  11:41

Amanti, avanti. Zkouška pro váš tělesný apetit.

• 28.3.2018  11:45

Útočící emoce na puku. Vítězství na hokejce našich kluků. Třpytivě ledové kousky se odrážely od bruslí. Přes mantinely, hory a řeky vletěly do srdcí.

• 26.3.2018  11:10

...křehkých těžkostí srdcí a tužeb. Pod nánosy dešťových krystalků, pod krustou námrazy, zastudí hledání identity sebe sama, zamrzí vlastní citové selhání.

• 26.3.2018  10:30

Nehoupe se. Pevně drží na klopě. Odráží motivy zlé. Zaslouženě budí respekt.

• 25.3.2018  13:25
    Columbo: Planý poplach (TV film) (1990)

Silná to káva s bohatou smetánkou. Playboyský vzhled, slizký, hadí pohled. Horečnatý hráč. O zmizelé nepřestává lhát. Vyvedl jej aprílem, ale podruhé mu jeho špás už neprojde. Zlomí mu vaz, jeho módní, vyčesaný vlas.

• 23.3.2018  15:17

Ty patří scéně, nebi. Zatřpytí se vzpomínky na ně, tady na zemi. K/l/apky štěstí. K/l/apky zármutku. Julie mého mládí. Romeo mého podzimu. Ve slunečním svitu. V bolavém oparu.

• 21.3.2018  10:18
    Naši furianti (divadelní záznam) (1983)

Pro nás v hledišti, od vás, HERCI zlatí. S láskou k múze jevištní, dárek k zamyšlení.

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 25 33