clint123

2 body

<< předchozí 1 2 3
    • 26.10.2020  23:13
    Vyšinutý (2020)

Skvelý film, presne taký podľa môjho gusta. Veľká podobnosť zo starším bratom - Voľný pád - 1993 z Michaelom Douglasom je očividná. Russell Crowe hrá naozaj dobré svoju špecifickú rolu v tomto snímku. Film ma hutnú atmosféru, napätie cítiť zakaždým, hudba pekne podkresľuje celkový dojem, podľa mňa sa oplatí si nájsť čas na tento snímok.

• 26.10.2020  23:03

Mysteriózno-zombi-hororový-western, pokračovanie predchádzajúceho dielu je vcelku dobrý, neurazí, síce tiež úplne nenadchne. Osobne sa mi páčia scenérie kde sa film natáčal, pochmúrne počasie, a tá mystická atmosféra okolo toho. Ako Dannyho fanúšik som spokojný :-)

• 26.10.2020  22:56

Pohodová komédia na večerné posedenie :-)) Ako fanúšik Dannyho Treja som sa na film tešil a vychutnal som si ho. Danny síce má skôr drsné role tvrdých mužov, ale aj tento kúsok mu celkom sadol. Hodnotím 4 **** :-)

• 16.7.2019  23:36

Načo zbytočne veľa písať o x-menoch, každý kto ich pozná a videl predchádzajúce diely, tak ho tento až tak neprekvapí. Jednoduchšie, kratšie, akčnejšie, temnejšie - mne sa Dark Phenix páčil.

• 16.7.2019  23:09
    Kořist (2019)

Nechápem niektoré podnízke hodnotenia či komentáre, veď tento film je robený hlavne ako "oddychovka" od našeho jednotvárneho života. Oceňujem taktiež kombináciu katastrofickeho žánru s hororom. Netreba tu vôbec rozmýšľať nad dejom, keďže je jednoduchý a priamočiari. Minimum postáv, pár ich padne za svačinu pre aligátorov, čiže pre mňa skvelý, oddychový, nature-horor s adekvátnou dĺžkou a hlavne žiadnou "sladotou"! Brutálny nárez jak má byť a to ja rád. Ja si myslím, že netreba hľadať na všetkom chyby a chybičky, nikto není dokonalý, a filmoví tvorcovia sú tiež len ľudia. Ja si idem film vychutnať do kina a nie sa hrať na filmového kritika a hľadať nedokonalosti. Samozrejme záleží aj na žánri, každý má rád niečo iné. Aja mňa milo prekvapil, pre mňa jeden z jeho najlepších filmov s top pochmúrnym počasím. Som spokojný.

• 31.7.2018  18:48

No už ma nebaví čítať samé negatívne komentáre, mne sa film páčil, áno nie je to žiadny kino-hit do detailu prešpekulovaný a pod. -súhlasím, ale ak sa pri filme človek baví a odreaguje sa tak to je fajn. Pre mňa bolo akcie dosť (a tak detailne som sa na tie výbuchy neviazal). Aspoň tam nebolo žiadna sladota a romantické výlevy ale zato temné väzenie a atmosféra a zmeny farby obrazu boli vpohode. Stallone je plnohodnotná hlavná postava a áno aj Huang je hlavnou postavou a Bautista vedľajšou ale čo chcete ak je film pol na pol USA - Čína, tak aj čiňania chcú tam mať v hlavnej role svojho herca, no čo už, jasné že ak by bol Stallone ten najhlavnejší hrdina filmu bol by som radšej. Od tohoto režiséra som taktiež videl horor (slasher) -Silent Night a takisto sa mi páčil. Asi je to celé o tom jak to komu sadne.

• 11.12.2013  22:11
    Neznámá (2006)

Krátko a stručne: Vynikajúci skvost a klenot, prvotriedneho umeleckého dojmu so skvelým Enniom Morriconem.

• 31.7.2013  22:15

Vynikájúce, štýlové španielske giallo, s perfektnou zápletkou, očarujúcim a tajomným dejom, neznámym mysterióznym vrahom. Detailné a precízne zábery v kontraste z pochmurným počasím a hudbou. Určite medzi naj top gialla !!!

• 11.6.2013  13:06
    Blackaria (2010)

Zaujímavé snové giallo, s podmanivou atmosférou, dobrou hudbou, početným množstvom gore aj erotiky. Stojí za pozornosť!

• 27.5.2013  21:51

Spaghetti western typu "sanghaja" je vcelku pôsobivý. Čínsky tulák prichádza do ameriky za prácou a samozrejme prídu aj problémy s banditmi, ktoré rieši Joe po svojom. Tento "špageťák" sa vyznačuje tiež brutálnymi - krvavými scénami rôzneho druhu, čím je snímok vcelku unikátny a štýlový. Hudba od Bruna Nicolaia je vynikajúca a dodáva správny "šprnc" na atmosfére. Vynikájúce!

• 23.5.2013  21:41
    Rocky Balboa (2006)

Vynikájúca nostalgia, ktorá sa dá zrovnať rovnako s prvým dielom, ba pre mňa kvôli návratu dokonca aj lepšia. Citový príbeh, silný, výborná - nezabudnuteľná hudba Billa Contiho. Úžasné!!!

• 16.5.2013  15:53
    Dark Bar (1988)

Giallo skôr ladené kriminálnou zápletlou. Nájdu sa aj scény typicke pre tento žáner, ale nie je ich až tak veľa. Je to skôr priemerné dielo zo zápletkou. Hudba je nevýrazná, možno hlavná téma ešte ujde. Ináč nič extra.

• 9.5.2013  22:19

Jeden z najlepších boxerských filmov vôbec! Už len to, že je nakrútený podľa skutočného príbehu - fascinuje. Dráma o boxerovi Jamesovi J. Braddockovi, ktorý sa zo životných útrap, dna a chudoby (pre seba a svoju rodinu) vyšplhal na vrchol a dal do toho všetky svoje sily. Skvelé!!!

• 3.5.2013  21:36

Perfektné giallo so skvelým dejom, postavami, atmosférou, rozuzlením a vyvrcholením. Hudba od Stelvia Ciprianiho je vynikajúca, filmu dodáva správnu príchuť. Skvelé!!!

• 29.4.2013  22:11
    Sugar Colt (1966)

Zaujímavý a pohodový spaghetti western. Prvá polovica filmu je skôr v komediálnom štýle - zvláštny cuzinec (doktor), barové bitky a pod. a v druhej už prichádzajú klasické prvky špageťáku - prestlelky, prašné prostredie, mlátenie,únos, konečný suboj atd. Hudba je pekná a je v mnohých témách, prostredie štýlové, postavy ujdu, číže špageťáková pohoda.

• 10.4.2013  23:00
    Zlé časy (1975)

Klacký Charles Bronson. Tichý, drsný, rázny! Skvelé dielo z doby hospodárskej krízy, kde si tulák (Charles Bronson) privyrába ilegálnymi zápasmi. Jednoznačne stojí za pozornosť!

• 3.4.2013  23:06

Skoro úplne rovnaké ako predošlý Sadistický experiment, ved je to aj od rovnakého režiséra (Sergio Garrone), ktorý si dal do filmu tie isté prvky aj hercov. Dej je taký pomalší, hudba môže byť, herci ako väčšinou v tomto podžánre nie sú výrazní, bezduchá brutalita je stále na mieste ako to v týchto dielach býva zvykom a nechýba samozrejme nahota a sex. Takže celkovo je to jedna zo zmesí toho naziexploite- hororu.

• 3.4.2013  23:00
    Tepepa (1969)

Výdarený spaghetti westrn o revolúcii v mexiku s charizmatickým Tomasom Milianom a Johnom Steinerom. Prostredie prašné, napätia je stále na mieste, skvelá hudba majstra Morriconeho, štýlové flashbacky, proste skvelý "špageťák".

• 3.4.2013  22:56

Vynikajúci spaghetti western o mexickej revolúcii a prostým mexičanom (Rod Steiger) a tajomným cudzincom, ktorý používa miesto pištole dynamit (James Coburn). Zaujímave flaschbacky, nádherná hudba Ennia Morriconeho, prasné prostredie, čo sa tíka prestreliek, keďže sa jedná o revolúciu tak tu sú prítomné viac boje. Proste skvelé dielo od majstra žánru!!!

• 1.4.2013  00:44
    Tess (1979)

Vynikajúca dráma o dievčine (žene), ktorá pomaly a postupne znáša útrapy svojho života. Výborný príbeh, dej, atmosféra anglického vidieka, hudba, skvelí herci (pôvabná Nastassja Kinski), to všetko dodáva tomuto skvelému snímku len to najlepšie!

• 30.3.2013  17:01
    Nepolíbená (1999)

dalšia kravina zo sladkým romantickým podsvietením....

• 30.3.2013  16:59
    Ordinácia v ružovej záhrade (TV seriál) (2007)

...takéto zdravotníctvo (aspoň u nás) môže byť akurát tak vo sne, vlastne ani tam....kravina...

• 30.3.2013  16:57
    Bouřlivé víno (TV seriál) (2012)

Hviezdička len za to víno (či ríbezľový sirup čo tam pijú) ináč za nič..... trapošina....

• 30.3.2013  16:54
    Pretty Woman (1990)

Romantické slaďáky v ružovučkom kolobehu a cez ružové okuliare, moc - vobec nemusím. Ako jasne fanúšikom Gera to neberiem či Robertsovej , ale je to len nereálny film o nereálnom vzťahu, môj názor.

• 30.3.2013  16:49

Fuuhhhh..... čo napísať, ja som sa aspoň na tom pobavil, na tom aké to problémy riešia a blbosti, no čo už. 3 hviezdičky ozaj len za rozosmiatie.

• 30.3.2013  16:46
    Love Story (1970)

Moc neobľubujem romance a sladáčiky - vôbec ich nemusím ..... brrrr., ale tento film je ozaj fajn, není to až také úplne sladké, je to aj v celku na pol dráma, čiže to mi vyhovuje. Hlavne ta hudba je skvelá!!!

• 28.3.2013  22:47

Vydarené španielske dielo! Mŕtvi rytieri, ktorí ožívajú a hľadajú obete. Početné pohľadné krásky, nájde sa tu aj nahota a sex a samozrejme gore a krv! Hudba je štýlová, rituálno - chorálová a ladí k celkovému deju. Napätie je stupňované, vydarené zábery farebne ladené. Klasika ktorá stojí za to!

• 26.3.2013  21:00

Tento naturalistický snímok : kanibalo horror od Deadata je jedným z tých klasickéjších zástupcov, tohto podžánru. Klasický príbeh, dvaja muži uviaznú v džugli plnej kanibalov a jedené o čo im ide je prežiť! Scény sú doslova "do tetailu" brutálne či už kanibalské hody, alebo porcovanie zvierat. snímok je ale klasikou žánru, čiže určite z tohoto hľadiska je to parádna podívaná !!!

• 25.3.2013  18:11
    Kanibalové (1980)

Asi najznámejší kanibalský horor zo subžánru cannibalo horrorov je vcelku vydarený. Výborná hudba od Riza Ortolaniho naozaj romantická melódia až kontrastuje z násilnosťou a brutalitou tohto filmu. Scény brutálne, či už zo zvieratmi, domorodcami, alebo návštevníkmi džungle. Kultové dielo nie príliš slávneho podžánru!

• 25.3.2013  18:08

Fuuuh..no neskutočná brutalita v tomto subžánru od Lenziho. Tento kanibalský horor je naozaj jeden z tých najnásilnejších čo sa tíka podžánru. Tento typ diel si ale takéto zábery vyžaduje, čiže ja nemám námietky. Môže byť !!

<< předchozí 1 2 3