clint123

2 body

<< předchozí 1 2 3
    • 26.10.2020  23:13
    Vyšinutý (2020)

Skvelý film, presne taký podľa môjho gusta. Veľká podobnosť zo starším bratom - Voľný pád - 1993 z Michaelom Douglasom je očividná. Russell Crowe hrá naozaj dobré svoju špecifickú rolu v tomto snímku. Film ma hutnú atmosféru, napätie cítiť zakaždým, hudba pekne podkresľuje celkový dojem, podľa mňa sa oplatí si nájsť čas na tento snímok.

• 26.10.2020  22:56

Pohodová komédia na večerné posedenie :-)) Ako fanúšik Dannyho Treja som sa na film tešil a vychutnal som si ho. Danny síce má skôr drsné role tvrdých mužov, ale aj tento kúsok mu celkom sadol. Hodnotím 4 **** :-)

• 16.7.2019  23:09
    Kořist (2019)

Nechápem niektoré podnízke hodnotenia či komentáre, veď tento film je robený hlavne ako "oddychovka" od našeho jednotvárneho života. Oceňujem taktiež kombináciu katastrofickeho žánru s hororom. Netreba tu vôbec rozmýšľať nad dejom, keďže je jednoduchý a priamočiari. Minimum postáv, pár ich padne za svačinu pre aligátorov, čiže pre mňa skvelý, oddychový, nature-horor s adekvátnou dĺžkou a hlavne žiadnou "sladotou"! Brutálny nárez jak má byť a to ja rád. Ja si myslím, že netreba hľadať na všetkom chyby a chybičky, nikto není dokonalý, a filmoví tvorcovia sú tiež len ľudia. Ja si idem film vychutnať do kina a nie sa hrať na filmového kritika a hľadať nedokonalosti. Samozrejme záleží aj na žánri, každý má rád niečo iné. Aja mňa milo prekvapil, pre mňa jeden z jeho najlepších filmov s top pochmúrnym počasím. Som spokojný.

• 16.7.2019  23:36

Načo zbytočne veľa písať o x-menoch, každý kto ich pozná a videl predchádzajúce diely, tak ho tento až tak neprekvapí. Jednoduchšie, kratšie, akčnejšie, temnejšie - mne sa Dark Phenix páčil.

• 31.7.2018  18:48

No už ma nebaví čítať samé negatívne komentáre, mne sa film páčil, áno nie je to žiadny kino-hit do detailu prešpekulovaný a pod. -súhlasím, ale ak sa pri filme človek baví a odreaguje sa tak to je fajn. Pre mňa bolo akcie dosť (a tak detailne som sa na tie výbuchy neviazal). Aspoň tam nebolo žiadna sladota a romantické výlevy ale zato temné väzenie a atmosféra a zmeny farby obrazu boli vpohode. Stallone je plnohodnotná hlavná postava a áno aj Huang je hlavnou postavou a Bautista vedľajšou ale čo chcete ak je film pol na pol USA - Čína, tak aj čiňania chcú tam mať v hlavnej role svojho herca, no čo už, jasné že ak by bol Stallone ten najhlavnejší hrdina filmu bol by som radšej. Od tohoto režiséra som taktiež videl horor (slasher) -Silent Night a takisto sa mi páčil. Asi je to celé o tom jak to komu sadne.

• 26.10.2020  23:03

Mysteriózno-zombi-hororový-western, pokračovanie predchádzajúceho dielu je vcelku dobrý, neurazí, síce tiež úplne nenadchne. Osobne sa mi páčia scenérie kde sa film natáčal, pochmúrne počasie, a tá mystická atmosféra okolo toho. Ako Dannyho fanúšik som spokojný :-)

• 30.3.2013  16:49

Fuuhhhh..... čo napísať, ja som sa aspoň na tom pobavil, na tom aké to problémy riešia a blbosti, no čo už. 3 hviezdičky ozaj len za rozosmiatie.

• 30.3.2013  16:57
    Bouřlivé víno (TV seriál) (2012)

Hviezdička len za to víno (či ríbezľový sirup čo tam pijú) ináč za nič..... trapošina....

• 11.6.2013  13:06
    Blackaria (2010)

Zaujímavé snové giallo, s podmanivou atmosférou, dobrou hudbou, početným množstvom gore aj erotiky. Stojí za pozornosť!

• 31.7.2013  22:15

Vynikájúce, štýlové španielske giallo, s perfektnou zápletkou, očarujúcim a tajomným dejom, neznámym mysterióznym vrahom. Detailné a precízne zábery v kontraste z pochmurným počasím a hudbou. Určite medzi naj top gialla !!!

• 23.4.2012  20:02
    Nejlepší vyhrává (TV film) (2009)

Návrat Terence Hilla ku spaghetti westernu vyšiel celkom dobre. Nie je to také ako Trinity alebo Moje meno je nikto, ale určite je to dobré. Hudba je výborná , samozrejme M. de angelis , výborný záverečný song :-) Film celkovo dobrý dojem, určite sa to Terencovi podarilo :-)

• 7.2.2013  17:51
    Panelák (TV seriál) (2008)

...to už naozaj naši televízni režiséri a producenti nevedia nič poriadne natočiť, len takéto "hovadiny" ??? je to smutné ........ totálna kravina nad kravinu.....

• 30.3.2013  16:59
    Ordinácia v ružovej záhrade (TV seriál) (2007)

...takéto zdravotníctvo (aspoň u nás) môže byť akurát tak vo sne, vlastne ani tam....kravina...

• 11.12.2013  22:11
    Neznámá (2006)

Krátko a stručne: Vynikajúci skvost a klenot, prvotriedneho umeleckého dojmu so skvelým Enniom Morriconem.

• 23.5.2013  21:41
    Rocky Balboa (2006)

Vynikájúca nostalgia, ktorá sa dá zrovnať rovnako s prvým dielom, ba pre mňa kvôli návratu dokonca aj lepšia. Citový príbeh, silný, výborná - nezabudnuteľná hudba Billa Contiho. Úžasné!!!

• 7.2.2013  17:55
    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006)

...nemám slov, len sa divím tím ľuďom čo to pozerajú..... , "milión častí" to ma, dej o tom istom, kto koho a kedy "pretiahne", kto s kým paktuje atď. atď. .. čistá somarina ....

• 9.5.2013  22:19

Jeden z najlepších boxerských filmov vôbec! Už len to, že je nakrútený podľa skutočného príbehu - fascinuje. Dráma o boxerovi Jamesovi J. Braddockovi, ktorý sa zo životných útrap, dna a chudoby (pre seba a svoju rodinu) vyšplhal na vrchol a dal do toho všetky svoje sily. Skvelé!!!

• 7.2.2013  18:03

..rovnako ako prvá časť, je toto ďalšia asi najväčšia kravina, akú som ozaj kedy videl!!!

• 7.2.2013  18:00

..jedna z najväčších kravín akú som kedy videl!!!!

• 30.3.2013  17:01
    Nepolíbená (1999)

dalšia kravina zo sladkým romantickým podsvietením....

• 7.2.2013  17:59

...sprostá "komédia" o trtkaní a stála dookola len o trtkaní.... ako, úplne že úbohé.... nevim čo je na tom akože komické, že ako všeliak sa preťahuje....

• 7.2.2013  17:48
    Komisař Rex (TV seriál) (1994)

....totálna blbosť, jednu hviezdičku som dal len za snahu natočiť to... ale nevyšlo...policajti by boli bez toho psa úplne stratení, a čo sú to potom za policajti?..... a nemám rád keď je zvera hrdinom a človek v úzadí, to je úplne naopak...ale bodaj, nech sa tí čo túto mizernú zlátaninu natočili majú dobre...

• 4.3.2012  22:25

Celkom vydarený spaghetti western. Dej sa celkovo viac zaoberá aj indiánskou kultúrou, Franco Nero je vychovaný indiánskym náčelníkom, ktorý si ho ako malého chlapca privlastnil, pretože mu banditi zabijú rodičov. Najlepším priateľom Jonathana je azda madvedica, ktorá sa o neho počas dospievania tiež starala. Jonathan musí ale čeliť aj horde zlocdochov, ktorí chcú indiánske pohrebisko kvôli rope. Dej celkovo dobrý, hudba- no môže byť, celkovo dobré!

• 13.3.2012  21:56
    Trauma (1993)

Celkom dobré giallo, má síce aj slabé stránky, oproti iným Argentovým giallám, ale je celkom kvalitné. Mysteriózny dej, záhadné vraždy, tajomný vrah, záhadné - prekvapivé rozuzlenie, napínavý dej - tak ako film od Daria Argenta , môže byť. Hudba nie je zlá, ujde, nie je síce ako od Goblinu, ale dá sa. Celkovo dobrý film!

• 15.7.2012  21:50

Perfektný odlahčený - komický horor s kopou gore!!! Neskutočne krvavý splatter urobený na jedničku. Parádna zábava, od začiatku až do konca. Vynikajúce!!! :-)

• 30.3.2013  16:54
    Pretty Woman (1990)

Romantické slaďáky v ružovučkom kolobehu a cez ružové okuliare, moc - vobec nemusím. Ako jasne fanúšikom Gera to neberiem či Robertsovej , ale je to len nereálny film o nereálnom vzťahu, môj názor.

• 15.3.2013  18:57
    Sladký dům hrůzy (TV film) (1989)

Polovica filmu je giallo, okorenené pestrými gore scénami a atmosférou. Druha polovica tá slabšia, je už len mysteriózny horor. Celkovo sú tie 4 hviezdíčky za prvú polku giallovú.

• 16.5.2013  15:53
    Dark Bar (1988)

Giallo skôr ladené kriminálnou zápletlou. Nájdu sa aj scény typicke pre tento žáner, ale nie je ich až tak veľa. Je to skôr priemerné dielo zo zápletkou. Hudba je nevýrazná, možno hlavná téma ešte ujde. Ináč nič extra.

• 17.3.2013  13:59

Opera od Daria Argenta je jeden z najlepších (teda aspoň pre mňa) giallo thrillero - hororov. Desivý a napínavý zároveň so všetkým čo k tomu patrí. Tajomný maniak, čierne rukavice, nôž, pointa a rozuzlenie a výborná hudba od jedného z Goblinú dáva tomuto giallo tú pravú príchuť!!!

• 30.12.2012  22:54

Výborné giallo od syna slávneho Maria Bavu - čiže Lamberta Bavu. Tajomnosť, desivosť, napätie, ...nevedno kto je vrah , skvelé. Pekné zábery pred nervy-drasajúcimi scénami, kde režisée kryje tvár obete-postavy do podoby včely či mrtvoly. Hudba je dobrá, dej takisto, čiže úctihodné giallo!

<< předchozí 1 2 3