corax8

corax8

socka

• 19.2.2009  09:40

Musím přiznat, že hvězdy jsem dal spíše z nostalgie. Prostě jsem na tomhle vyrostl a v jisté době to byl pro mne vrchol kinematografie. Teď s odstupem vidím, že to je naproste blbý i když ...

• 19.2.2009  09:27

No není to taková agitka jak by mohla být. Překrucuje skutečnost jak se dá. Ale filmu se nedá odepřít dobré natočení a atmosféra. Šumava je zde krásně stvárněna. Výkony herců v bažinách stojí za ocenění.

• 19.2.2009  09:11
    Babička (2008)

Dlouho jsem přemýšlel kolik hvězd dát. Nakonec to jsou tři. Jestli to je opravdu dokument, tak je dost neuvěřitelný jaký lidi mezi námi žijí. Je pravda, že film je trochu zvrhlí, ale určitě ne v tom, že se starší žena rozhodne chovat jako prostitutka. Nejzvrhlejší, je že se lidi, kteří zde vystupují nechají natočit v situacích v kterých jsou zachyceni. Ač je film ve svém celku hodně smutný (hlavní hrdinka je vnitře hodně zraněna osobnost), jsem se neudržel a nad trapností některých scén jsem se z plna hrdla zasmál. Tři hvězdy dávám proto, že nevím co chtěla Z. Piussi sdělit a měl jsem pocit, že film byl trochu odfláknutý. Až den po tom co jsem to napsal jsem se dozvěděl, že vlastně nede o dokument ale o hraný dokument. Tak to teď chápu ještě méně. A ty tři hvězdy jsou možná moc.

• 18.2.2009  11:43

Líbí se mi pomalost toho filmu. na všechno je zde dost času. To nakonec vede i k vyřešení případu.

• 17.2.2009  13:27

Výkon Meryl Streep posunul tento film ke třem hvězdám. Pro mne určitě zajímavý motiv příběhu, ze kterýho mi bylo na zvracení. Proč by měli lidi vypadat "hezky". Nechápu. Myslím, že by se film dal natočil líp a toto téma více propracovat.

• 15.2.2009  16:36

No nebylo to špatný, ale na 93 minut toho bylo dost málo. Měl jsem pocit, že většina filmu je nějak prázdná. Ne že by se tam nic nedělo, ale dělo se to proto, aby to dalo těch 93 minut. Jinak výkonou obou hlavních postav se mi líbili.

• 14.2.2009  18:19
    Wholetrain (2006)

Nejsem žádný velký odborník na graffity, ale musím, říct, že práce, těch chlapců se mi líbili. a když nakonec jede celý pomalovaný vlak je to úžasný zážitek. Na filmu mi vadil dost nepravděpodobný příběh. takhle to přece nechodí.

• 12.2.2009  08:40
    Breakout (2007)

Mám dojem, že jediné co je ve filmu uvěřitelné je pouze životní postoj hlavního hrdiny. Takhle to prostě na ulici ve výchovných ústavech nefunguje. Je to celé přitažené za vlasy a jaksi přikrášlený. Káž by v každém gangu byl takhle charismatický a chytrý chlapec. Překrásná policistka filmu přidává minimálně 0,9 hvězdy.

• 12.2.2009  08:38
    Hostel (2005)

Tyhle filmy, kde je dost brutality moc nesleduju a přijdou mi spíše hloupé. Hostel jsem si, ani nevím proč nenechal ujít. A myslím, že jsem neudělal chybu. Prostě film je brutální a víc jsem od něj nečekal, takže splnil moje očekávání.

• 11.2.2009  16:40

Příběh anti hrdinů. Jediné co mi přišlo zajímavé, byl pohled na den 21.8.1968. Není zde zobrazen tak jak se obecně vyprávý, jako tragedie. Porstě příběh lidí, které to, že přijeli okupanti vůbec nezajímá. tedy pokud by jim do odpolední pohody nezasáhl dezertér. Chybělo mi vysvětlení, proč se ti lidé takto chovají, nějak jsem je nechápal.

• 11.2.2009  16:40
    Kolja (1996)

Já si menůžu pomoc, ale já ten film nemám rád. Pro mne je dost přeslazený, až se mi to nechce věřit. Mám dojem, že oba pánové Svěrákové mají za sebou lepší díla. I proto je moje hodnocení tak nízké.

• 31.12.2011  10:27

No fakt nic moc. Ta "akční " scéna z obchoďáku je fakt ubohý pokus o ukončení filmu. Zajímavé bylo jen to, že se střetli manželé, tady námět. Jinak jsem film spíš protrpěl.

• 26.12.2011  10:37

No nic moc. Ale co se týká pohádek Z.T. tak je to lepší než ty pozdější věci.

• 12.12.2011  22:04

Nějak jsme vůbec nechápal proč se jednotlivé postavy chovají tak jak se chovají. Bylo to dost ereálné a nesmyslné.

• 4.7.2011  22:12

No velmi rozpačitý pocit. Obskurní a úchylné prostředí nemocnice nahrávalo až děsivé atmosféře. Jinak jsem moc nepochopil, k čemu ten film byl. Nedozvěděl jsme se ani nic o pocietch vraha ani o ničem jiném. Naprosto plochý film.

• 8.6.2011  21:07
    Intimita (2001)

Film jsem viděl už před několika lety a vzhledem k tomu, že jsem si ho nepamatoval nemůž ebýt mé hodnocení lepší. Intimita ve všech podobách je trochu málo pro celý film. Mě to tedy moc nebavilo. Chtě něechtě srovnávám s pornografickým vztahem a ten tedy vede.

• 2.1.2011  22:00
    Chicago (2002)

Od začátku do konce strašná nuda. Pár monetů tam ušlo jinak by to pro mne byl odpad. Ty momenty byly hlavně ve spívané části.

• 27.12.2010  22:19

Mě se povedlo u filmu si odpočinout. Je to trochu přitažené za vlasy, a některé herecké výkony stojí za nic. Ale dokážu si představit, že to pustím synovi a nebudu se stydět.

• 27.12.2010  22:09
    Vodník a Karolínka (TV film) (2010)

Dost ubohé herecké výkony a to i od jinak celkem dobrých herců.

• 27.12.2010  22:00

Na romantický film to docela ušlo. Jsem rád že to nebyl happy end. Vytknul bych délku, pro větší zajímavost se dalo na čase dost ubrat.

• 14.3.2010  17:23
    Mamma Mia! (2008)

Chvíli jsme opravdu přemýšlel zda díklo nenatočil Z. Troška ve spolupráci s Michalem Davidem. Ale vzhledem k tomu, že diskopříběh ode mne dostral jednu hvězdu, tak si tohle dvě zaslouží. neskutečně jsem se nudila přemýšlel jestli se nekoukám na parodii divadla sklep. dvě hvězdy jsou hlavně za místo, kde se točilo.

• 24.2.2010  14:05
    Ken Park (2002)

S takovími lidmi o kterých je ken Park přijdu do stiku poměrně často. Ale nikdy jsem si nevšiml, že vedou tak bohatý duševbní život dokáží tolik přemýšlet. Mladí jsou zde pouze nereálně a trochu romanticky zobrazení. Většina podobně žijících lidí to nemá v hlavě ztakhle dobře srovnaný. A ta otevřenost ta se dá ocenit.

• 30.12.2009  20:45
    Dilino a čert (TV film) (2009)

Nápad natočit cikánskou pohádku je dobrý. Je to sice mírná verze průměrné cikánské pohádky. Kdo nějaké četl mi dá určitě za pravdu. Ale nemůžu si pomoc, že to je dost odfláklé. Myslíám, hlavně výkony nehlavních herců.

• 21.10.2009  19:38
    Klíček (2009)

Vždyť to není tak špatné. Tedy co se týká režisérské a filmařské práce tak to tedy opravdu za moc nestojí. Mne oslovilo to téma. Je dobře, že se někdo pokusil do této vody opět vstoupit a natočit něco co by se s naší minulostí trochu vyrovnano. mě se dokonce i líbilo jak se to celé zacyklilo.

• 28.6.2009  19:34

nic výrazného, kromě několika dobrých hereckých momentů. myslí, že tenhle film mi v mysli neuvízne a asi ho brzy zapomenu.

• 22.6.2009  07:29
    Austrálie (2008)

Film plný kliše. Muž jako stroj vystupující z mlhy, obětující se kamarád, dokázání nemožného atd. jedna z hvězd je tedy za to téma původních obyvatel a druhá za pěkné prostředí. jinak to oparvdu nestojí za nic.

• 17.6.2009  09:19
    Tygřice (1979)

Špatný povídkový film. Ve všech příbězích je patrná snaha o humor, většinou se ale moc nedaří. Kromě dvou vyjímek a to příběhu s náhrdelníkem a s podnikatelkou.

• 28.3.2009  20:29

Až moc parodií najednou. A hlavně všechyn parodovaný stejně hloupejma vtipama. zasmál jsem se pouez občas.

• 28.3.2009  09:40

No začátek celkem ušel, tedy myslím tu část do první vraždy a tedy titulků. Pak se jednalo o sled nablblých vtipů o sexu. Abych filmu tolik nekřivdil, tak několk scén se povedlo, bohužel to bylo opravdu jen několik.

• 16.3.2009  09:45
    Popravčí (2005)

Velmi nesourodý příběh nemohl více zaujmout mojí pozornost. Jedna scéna jakoby nesouvisela s druhou. Chabé herecké výkony a příběh vycucaný z prstu. Pochválit by se snad dalo jen filmové stvárnění doby.