corax8

socka

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 12.9.2011  20:46
    Cigán (2011)

Výkony herců jsou jednoznačně plus. Nijak netahají za oči a mám z nich dojem přirozenosti. Nejvíc se mi líbil výkon postavy Baža. Jinak dle mé zkušenosti tam bylo zbytečně moc nadhledu nad svou situací. Romy, které znám já takový nadhled nemají. Ale osada byla zychycena dobře.

• 12.12.2011  22:07

No celkem dobré. Jsem se i pobavil. Film na to si takhle večer sednout po těžkém dni a na ni nemyslet. čert to vem, že to je bez hloubky a v tak rychlém spádu, že se to skoro nestíhá.

• 8.6.2011  21:20
    Lidice (2011)

Scény kdy jsou odebírány děti se mi vryli do paměti. to je drný to takhle vidět. Jinak spíše lepší průměr. Zajímalo by mne jak by to natočila Nelis

• 4.7.2011  22:08

Výborná věc. Bez nějakých zbytečných příkras se vynořuje úžasná cesta za snem a na konec světa. Stačí chtít a život je docela jednochej.

• 8.6.2011  21:12
    3 (2010)

Pro mne jke to nejhorší Tykwer. I když počáteční scéna s telegrafními dráty patří k tomu nejlepšímu co jsme viděl. Co se ve filmu dělo mne celkem nudilo. Asi jsme trochu nespravedlivý, ale kdyby to natočil někdo jiný asi bych hvězdičku přidal. Ale od Tykwera jsem čekal víc a to mnohem víc.

• 6.11.2010  20:52
    Bastardi (2010)

Dobrý myslím, že do charakterů púostav se trefili tvůrci celkem dobře. škoda že to je pořád moc romantické. Takhle život neběží.

• 4.7.2011  22:06
    Bludičky (TV film) (2010)

Konečně film, který alespoň trochu přibližuje sociální práci a její dilemata. Jinak co se týká děcákových dětí, tak to celkem sedělo, i když pár drobností by se našlo. Po filmařské stránce se mi to líbilo.

• 15.12.2010  20:03
    Doba měděná (studentský film) (2010)

Pohled je opravdu skreslený, ale myslím, že jsem pochopil co filoměm mělo být naznačeno. Dobrý je i přesah na naše svědomí.

• 28.3.2010  12:45

No úplný odpad to není. někdy loni v létě jsem slyšel rozhovor s režisérem. byl dost zajímavý a nadchl mne tak, že jsme si přečetl knihu a docela se těšil i na film. prohloupil jsem. zklamalo mne hlavně že film není vtipný. pokud má nějaká situace být jako vtipná. tak se tam jen křičí.

• 4.3.2011  17:40

Přišlo mi, že se tvůrci až moc stylizují do nějaké role co jim moc nesedí. Moc mne to nebavilo, bylo to pro mne bjevování již objeveného. A to ještě ne moc srozumitelným způsobem.

• 1.12.2010  21:56

Já nemám výhrady. Jen mám pocit, že se ve filmu museli ukázat všechny kliše v souvislosti s druhou válkou. ale tak to bývá s filmy, které jsou prvními vlkaštovkami vyrovnávání se s minulostí.

• 9.8.2010  20:38

Po jízdě je to nejzdařilejší Svěrákův film. Bavil jsme se a koukalo se na to příjemně. jen tak dál.

• 10.11.2010  20:25

Já se teda dost bavil. Fakt jsem uvažoval o tom že to není hrané. Bylo to naprosto přirozené. Kuli kuli kuli.

• 26.4.2010  22:38

No úplně blbý film to nebyl. Ale moc nepředpokládám, že si na něj za nějaký čas vzpomenu. pěkně se na to koukalo, nedalo se to mu moc co vičíst.

• 12.12.2011  22:05

O něc lepší než román pro ženy. Celke dobře vykreslené postavy a herecké stvárnění je dost dobré. Celkově ale film působí dost divně.

• 12.12.2011  22:00

Jedna hvězda je za to, že se trochu zlepšili scény s bojem, ale jen o trochu. Stejně to všechno vypadá jako by to dělal nějaký amatér.

• 27.12.2010  22:09
    Vodník a Karolínka (TV film) (2010)

Dost ubohé herecké výkony a to i od jinak celkem dobrých herců.

• 4.3.2011  17:35

Dostal jsme co jsme čekal. Zanícený způsob vyprávění a šťourání se v tématu, až to bolí. Mylsím, že se z toho vytěžilo co se dalo.

• 15.9.2010  15:52
    Čtyři lvi (2010)

Pro mne jeden znejlepších filmů, které jsem kdy viděl. Tenhle humor je příémo pro mne. A mám rád i tohle žertování o vážných tématech. Ve skutečnosti je ten film dost smutný. Když si uvědomím, že nic není tak jak se to tváří. Ideály zemřely a spravedlnost neexistuje.

• 6.3.2011  11:27
    Ženy SHR (TV film) (2010)

4 hvězdy jsou spíše za téma. Jak je to natočené mne moc neoslovilo. Pro mne to je o moci peněz. Ta žena t dolů, je má opravdu ráda ať si říká co chce. Díky nim objetuje děti i krásný kostel. Korumpovací večírek, pro novináře je fakt silný kafe. Musím se přiznat, že z paní N. mi bylo opravdu zle.

• 7.6.2009  19:24

Jednak mechápu proč církvi na tom filmu něco vadí. mám za to že je k církvi celkem přátelský. Jinak taková klasická detektivka. celou dobu jsem měl pocit, že vše dobře skončí a to se potvrdilo. žádné překvapení ani nic moc zajímavého, ale přece jen dobře natočeno.

• 27.12.2010  22:26
    Avatar (2009)

Na ten film s emi nějak nechtělo. Teď jsem ho viděl a musím, říct, že to nebylo špatné. Ale i tak mi přijde že je mnoho povyku pro málo. Takový sci-fi tamenc s vlky. Ale ten je zajímavější. Myslím, že by se dalo vymyslet víc potvor co tam mohly běhat, jestli tam byklo 10 druhů zvěře bylo to hodně. No as došli prachy a nebo by se vydělla málo. Na továrnu na peníze to nebylo blbý.

• 27.12.2010  22:19

Mě se povedlo u filmu si odpočinout. Je to trochu přitažené za vlasy, a některé herecké výkony stojí za nic. Ale dokážu si představit, že to pustím synovi a nebudu se stydět.

• 26.10.2009  12:12
    Bruno (2009)

Sascha dozrává. Brüno je lepší než Borat. Prostě jsme se od začátku do konce dost bavil. myslím, že závěr byl skvělý.

• 19.2.2010  20:33
    Bílá stuha (2009)

Jeden z nejlepších filmů co jsem poslední dobou viděl. oceňuji hlavně precizní filmařinu. Dobře vystiženou dobu, kdy se film odehrává. V jednoduchosti je zde síla, všechno si tak nějak poklidně v šíleném tempu běží. postavy jsou dost propracované a věřím jim to.

• 30.12.2009  20:45
    Dilino a čert (TV film) (2009)

Nápad natočit cikánskou pohádku je dobrý. Je to sice mírná verze průměrné cikánské pohádky. Kdo nějaké četl mi dá určitě za pravdu. Ale nemůžu si pomoc, že to je dost odfláklé. Myslíám, hlavně výkony nehlavních herců.

• 18.2.2011  21:12
    Dobré srdce (2009)

Mě se to líbilo. Nic složitýho, vtipné dialogy. Ten o brokolici si budu ještě dlouho pamatovat. A ten závěr mi nepřišel až tak strašnej. Dovedu si představit i horší.

• 28.2.2011  21:19

Spíše tragedie než komedie. Další film, po mělkém hrobu, kde řeší kam s mrtvolou. člověka nakonec zamrazí, když syn hlavní hrdinky si myslí, že jeho otec byl hrdina a zatím ...

• 11.10.2009  19:27

Určitě je ro nedprůměrný film. Ale zase na tak velký odvaz. na tu délku jsem čekal více akce. Hodně se mi líbil Waltz v roly Landy. Prostě od filmu jsme dostal co jsme čekal.

• 4.7.2011  22:12

No velmi rozpačitý pocit. Obskurní a úchylné prostředí nemocnice nahrávalo až děsivé atmosféře. Jinak jsem moc nepochopil, k čemu ten film byl. Nedozvěděl jsme se ani nic o pocietch vraha ani o ničem jiném. Naprosto plochý film.

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11