corax8

corax8

socka

• 4.3.2011  17:37
    Nebe, Peklo (2009)

Líbí se mi jak jsou ukázáni lidé, kteří jsou z mého pohledu úchylní. Líbí se mi jak mají své úchylky rádi. I když někdy mi z nich bylo fakt zle.

• 4.3.2011  17:35

Dostal jsme co jsme čekal. Zanícený způsob vyprávění a šťourání se v tématu, až to bolí. Mylsím, že se z toho vytěžilo co se dalo.

• 28.2.2011  21:19

Spíše tragedie než komedie. Další film, po mělkém hrobu, kde řeší kam s mrtvolou. člověka nakonec zamrazí, když syn hlavní hrdinky si myslí, že jeho otec byl hrdina a zatím ...

• 18.2.2011  21:12
    Dobré srdce (2009)

Mě se to líbilo. Nic složitýho, vtipné dialogy. Ten o brokolici si budu ještě dlouho pamatovat. A ten závěr mi nepřišel až tak strašnej. Dovedu si představit i horší.

• 6.2.2011  12:55

Novodobý příběh ježíše krista? Nadpřirozené schopnosti a závěr mi to hodně připomínají. Líbí se mi jak režisér dokáže ohladit hrany všeho co by zavánělo nějakou nepříjeností. V tom filmu se vlastně nestane nic zlého co by nebylo posléze potrestáno. Herecký výkony mi přišli úžasné od všech.

• 6.2.2011  12:48
    Samaritánka (2004)

Sonda do společnosti, kde čest ještě něco znamená. Vyprávění příběhu a jeho realita zaujme a je kladem příběhu. Podzimní příroda vše ještě dotváří.

• 6.2.2011  12:45
    Kmotr (1972)

No že by to byla taková bomba, to tedy ne. Je to dobře udělaný film a pěkně se na to kouká. Očarován určitě nejsem, ale potěšen určitě.

• 2.1.2011  22:00
    Chicago (2002)

Od začátku do konce strašná nuda. Pár monetů tam ušlo jinak by to pro mne byl odpad. Ty momenty byly hlavně ve spívané části.

• 27.12.2010  22:26
    Avatar (2009)

Na ten film s emi nějak nechtělo. Teď jsem ho viděl a musím, říct, že to nebylo špatné. Ale i tak mi přijde že je mnoho povyku pro málo. Takový sci-fi tamenc s vlky. Ale ten je zajímavější. Myslím, že by se dalo vymyslet víc potvor co tam mohly běhat, jestli tam byklo 10 druhů zvěře bylo to hodně. No as došli prachy a nebo by se vydělla málo. Na továrnu na peníze to nebylo blbý.

• 27.12.2010  22:19

Mě se povedlo u filmu si odpočinout. Je to trochu přitažené za vlasy, a některé herecké výkony stojí za nic. Ale dokážu si představit, že to pustím synovi a nebudu se stydět.

• 27.12.2010  22:13

Jedna z nejoblíbenějších. Mám pocit jakési laskavosti z pekla, které je přísné ale spravedlivé. Herci hrají výborné, hlavně Vetchý.

• 27.12.2010  22:11

Dobrá pohádka, dobré herecké výkony, ale pro vyší hoidnocení tomu něco chybí. Sám bych si na tu pohádku nevzpomněl, alre když na ní narazím podívám se a neurazí.

• 27.12.2010  22:09
    Vodník a Karolínka (TV film) (2010)

Dost ubohé herecké výkony a to i od jinak celkem dobrých herců.

• 27.12.2010  22:02
    Vánoční výlet (2009)

I na romantický film je to dost ubohé. Hlavně po dějové stránce. Film je naprosto nerealistický, to jak dvojice přežije je fakt záhada. Proč tam bylo to s tou firmou fakt nechápu.

• 27.12.2010  22:00

Na romantický film to docela ušlo. Jsem rád že to nebyl happy end. Vytknul bych délku, pro větší zajímavost se dalo na čase dost ubrat.

• 15.12.2010  20:04
    Trvalé bydliště Praha (studentský film) (2008)

Na to že to natočil někdo na FAMU je to docel a vyzrálé. To bezdomovectví je docela romantika, že. Pavel Bém ve své nejlepší roli.

• 15.12.2010  20:03
    Doba měděná (studentský film) (2010)

Pohled je opravdu skreslený, ale myslím, že jsem pochopil co filoměm mělo být naznačeno. Dobrý je i přesah na naše svědomí.

• 15.12.2010  19:54

Okamžitě po shlédnutí jsem neměl nejlepší pocit. Ale s odstupem několika dní musím říct, že se mi film líbil. Ruční kamera mu dodávala na autentičnopsti a mysklím, že si ho budu pamatovat ještě dlouho.

• 1.12.2010  21:56

Já nemám výhrady. Jen mám pocit, že se ve filmu museli ukázat všechny kliše v souvislosti s druhou válkou. ale tak to bývá s filmy, které jsou prvními vlkaštovkami vyrovnávání se s minulostí.

• 1.12.2010  21:52

Mne to bavilo, až na tu linii filmu, která byla o lásce. Ta myslím film docela zkazila. Jinak jsem nic z toho nevěděl předem a jsem rád, že jsme se dozvěděl něco víc.

• 20.11.2010  22:42

Nuda nuda nuda. A ještě k tomu blbě natočené. Pokud se o této filozofce něco chcete dozvědět určitě si film nepouštějte. Nic se nedozvíte. Jen možná to, že žila fakt nechutně. Ale její filozofirë muže být zajímavá, víc se ale o ní dozvíte z jiných zdrojů.

• 10.11.2010  20:25

Já se teda dost bavil. Fakt jsem uvažoval o tom že to není hrané. Bylo to naprosto přirozené. Kuli kuli kuli.

• 6.11.2010  20:52
    Bastardi (2010)

Dobrý myslím, že do charakterů púostav se trefili tvůrci celkem dobře. škoda že to je pořád moc romantické. Takhle život neběží.

• 17.10.2010  20:38

Škoda námět byl dobrý a dalo se z něj vytřískat víc. Jakoby režisér nevěěl, jestli chce točit akční westwrn nebo psychologické drama a tak natočil tohle. Divoký západ byl ve filmu pěkně udělanej, proto tolik hvězd.

• 15.9.2010  15:52
    Čtyři lvi (2010)

Pro mne jeden znejlepších filmů, které jsem kdy viděl. Tenhle humor je příémo pro mne. A mám rád i tohle žertování o vážných tématech. Ve skutečnosti je ten film dost smutný. Když si uvědomím, že nic není tak jak se to tváří. Ideály zemřely a spravedlnost neexistuje.

• 15.9.2010  15:49
    Muzika (2007)

Mě film dost ppbavil. Nic jsem od něj nečekal a byl jsem příjemně překvapen. Pomalost filmu se krásně hodila do doby o které vyprávěl. Musím se přiznat, že mne film víc bavil od okamžiku, kdy se tam objevila, kterou hrál Budař.

• 15.9.2010  15:45

Velmi oddechový film. Když jsem na něj koukal přesně se mi trefil do nálady. Z odstupem vidím, že to není žádná velká věc, ale rozhodně neurazí a to jak filmařské umění, tak ani herecké výkony.

• 9.8.2010  20:46
    Náhoda (1987)

Otázka zní: Náhoda nebo osud? Ač Witek prožije tři různé životy, tak stejně vždycky skončí na letišti a u letadla do Paříže. To přeci už není náhoda.

• 9.8.2010  20:39
    Tuxedo (2002)

No moje trenky tohle neumějí asi nejsem Chan.

• 9.8.2010  20:38

Po jízdě je to nejzdařilejší Svěrákův film. Bavil jsme se a koukalo se na to příjemně. jen tak dál.