corax8

corax8

socka

• 25.1.2010  20:50
    Mořský vlk (TV film) (2008)

Ten námět mě dost zaujal, asi si budu must toho londona přečíst. jinak natočeno je to dobře. až na ten konec, myslím, že to takhle Jack nenapsal. postava kapitána je dost zajímavá a mám pocit, že ho dost chápu a přitahuje mne.

• 7.1.2010  14:43
    Woyzeck (1979)

Bohužel jsem film viděl s českým dabingem. Což je naprosto příšerná záležitost. Jen težko jsme si ho odmyslel a soustředil se na oststní filmovou práci. Klaus Kinski rozhodně nezklamal, ostatní je průměr. Od režiséra jsem rozhodně viděl lepší filmy. Alespoň jsem se pokochal pohledem na Telč.

• 30.12.2009  20:45
    Dilino a čert (TV film) (2009)

Nápad natočit cikánskou pohádku je dobrý. Je to sice mírná verze průměrné cikánské pohádky. Kdo nějaké četl mi dá určitě za pravdu. Ale nemůžu si pomoc, že to je dost odfláklé. Myslíám, hlavně výkony nehlavních herců.

• 30.12.2009  16:34
    Pretty Woman (1990)

Vkusné a dobře udělané. myslím, že to bude sploužit aza vzor všech filmů tohoto žánru. Alespoň já to budu považovat za vrchol a ostatní s tím porovnávat.

• 14.12.2009  20:20
    Milk (2008)

I když jsem na to koukal v ne docela dobrém stavu, tak mne překvapilo, že mne to vtáhlo a nepřišlo dlouhé. přišlo mi, ale že celý film byl až moc sladký.

• 20.11.2009  20:20
    Grbavica (2006)

Pěkný film. O jehož ději jsem si udělal obrázek již na začátku a bohužel jsem to odhadl dobře. Proto pro mne asi neměl takový náboj nečitelnosti.

• 29.10.2009  12:03
    Protektor (2009)

DFobře natočený film. Líbili se mi až snové scény a různé časové roviny. Ale musím přiznat, že nejsilnější je ve filmu příběh. Osobní zodpovědnost je sviňa. ještě by mě zajímal film o vyrovnání se s minulostí v komunismu.

• 26.10.2009  12:12
    Bruno (2009)

Sascha dozrává. Brüno je lepší než Borat. Prostě jsme se od začátku do konce dost bavil. myslím, že závěr byl skvělý.

• 26.10.2009  12:06
    Princ a já 2 (2006)

to je to nejhorší co jsem za poslední dobu viděl. dokoukal jsem je to jen abych se smálů chybám, které ve filmu jsou. a tak by mne tedy zajímalo co v dánčtině znamenají nápisy jako "Oděvy", "nová kolekce" atd. dále mne dost pobavila pržská SPZ, která měla dost neuměle zalepené poslední číslo. taky to, že desetiticíce lidí hrály tři řady komparsistů s dánskými vlaječkami. Jo a taky je mi záhadou proč se v dánskui skladují vzácné knihy v kanalizaci, že by nějaká nová technologie. No prostě hrůza a děs.

• 21.10.2009  19:38
    Klíček (2009)

Vždyť to není tak špatné. Tedy co se týká režisérské a filmařské práce tak to tedy opravdu za moc nestojí. Mne oslovilo to téma. Je dobře, že se někdo pokusil do této vody opět vstoupit a natočit něco co by se s naší minulostí trochu vyrovnano. mě se dokonce i líbilo jak se to celé zacyklilo.

• 13.10.2009  14:34

Dobrý fil, i když od tohoto režiséra jsem viděl i lepší. I přes to je velmi silný. Nejsmutnější na celém díle je, že důvody, proč se lidi stávají nepřizpůsobivý jsou stále stejné i po těch 50 letech.

• 11.10.2009  19:27

Určitě je ro nedprůměrný film. Ale zase na tak velký odvaz. na tu délku jsem čekal více akce. Hodně se mi líbil Waltz v roly Landy. Prostě od filmu jsme dostal co jsme čekal.

• 5.10.2009  12:24

Já jsem se bavil a postavám filmu jsem i trochu záviděl. Jedno nedělní odpoledne jin tak trochu terapeuticky vyřešilo několik životních křižovatek. Velké věci se prostě dějí z náhody a nedají se naplánovat.

• 2.10.2009  11:21

nebylo to špatné, ale obávám se že za čas si na tento film ani nevzpomenu. chyběla mi v něm jakási síla. Jinak myslím, že postavy jsou docela reálné. prostě takového člověka potkat můžete. což se o jiných filmech z vesnice moc říct nedá. Ocenění určitě zaslouží Barešův premiér.

• 30.9.2009  20:50

Výborná věc, která by nikomu jinému než jarmuschovi neprošla. Ve filmu se toho zas tak moc neděje. Nájemný zabiják co pije dvě kafe pojídá papír a potkává úchylný postavy, občas zajde do muzea. Ale měl jsem pocit, že to hlavní se odehrává, kdesi za tím. Někde v divákovi. úžasnou roly hrají lokace a hudba.

• 21.9.2009  16:29

Úplný odpad to není. Prostě mne to ničím nezaujalo. Ve filmu je popová skupina a celé je to jako pop. proště šeď a nic zajímavého.

• 3.8.2009  09:13
    T.M.A. (2009)

No Spalovač mrtvol to tedy není. Ale musím filmu přiznat, že splnil to co jsem od něj očekával. napětí a hororová atmosféra je celkem věrná. Hlavní hrdina je v první půlce filmu hodně slabí, ale druhá půle ujde. Chvíli jsem uvažoval i o 4 hvězdách, ale to bylo opravdu moc.

• 27.7.2009  12:35
    Vertigo (1958)

Výborný film, který mne udržel v napětí až do konce. docela se mi líbilo, že se vše rozhodne až v poslední vteřině filmu. Režisér jen jemně rozplétá obrovský propletenec příběhu. zároveň to dělá hodně něžně.

• 10.7.2009  20:41
    Děrsu Uzala (1975)

Výborný film, vůbec se nedivím, že toho oskara dostal. Velmi citlivě spracované téma spětí s přírodou, ale i vzathů mezi lidmi navzájem. V dnešní přetechnizované a falešné době film dostává jiný rozměr než v době svého vzniku a o to je vzácnější.

• 9.7.2009  09:44
    Bobby (2006)

Celou dobu jsem přemýšlel proč se to jmenuje Bobby ne Ambasador. až konec to docela pěkně rozřešil. Přišlo mi to až takový pohádkový, všichni byli správní a trochu Mirkové Dušínové. Závěr ale pro mne stál za to.

• 6.7.2009  22:13
    12 opic (1995)

Všechny ty technický hejblátka a věcičky byli moc působivý a pěkně vymyšlený. Příběh mi nepřišel zas tak úžasný. musim uznat dobré herecké výkoyn, hlavně Pittův. ale celkově se jedná určitě o naprůměrný film.

• 4.7.2009  22:26

Bohužel hodně slabí. Na pár vtipů bylo škoda mrhat filmovým materiálem. Celé je to takové nekonzistentní a o ničem.

• 30.6.2009  19:55

Opravdu pomalé tempo, téměř žádné dislogy. minimalistické herectví a přesto vyřazování jak prase.

• 28.6.2009  19:38

Místy mi film přišel troch chaotický s několika odbočkami, které nebyli zcela dotaženy. jinak zajímavý námět a pěkné zpracování. Myslím, že režiséra opět vyhledám a podívám se na další jeho díla.

• 28.6.2009  19:34

nic výrazného, kromě několika dobrých hereckých momentů. myslí, že tenhle film mi v mysli neuvízne a asi ho brzy zapomenu.

• 23.6.2009  07:29
    Čas (2006)

Moje první setkání s tímto režisérem a musím uznat, že povedené. Námět sám o sobě je dost zajímavý a režisér ho dovedl dobře zpracovat. Jen mi trochu přišlo, že začátek je příliš rozvleklý. Hlavní hrdinka dokázala pěkně zahrát svůj vnitřní rozpor a otázku kdo je?

• 22.6.2009  07:29
    Austrálie (2008)

Film plný kliše. Muž jako stroj vystupující z mlhy, obětující se kamarád, dokázání nemožného atd. jedna z hvězd je tedy za to téma původních obyvatel a druhá za pěkné prostředí. jinak to oparvdu nestojí za nic.

• 17.6.2009  09:19
    Tygřice (1979)

Špatný povídkový film. Ve všech příbězích je patrná snaha o humor, většinou se ale moc nedaří. Kromě dvou vyjímek a to příběhu s náhrdelníkem a s podnikatelkou.

• 16.6.2009  07:32

První co musím ohodnotit je výborná hudba. Už dlouho mne takhle žádná filmová hudba nechytla. Jinak se mi bizardní nádech filmu. A taky je to film, který má co říct, což je dnes již dost vzácné.

• 9.6.2009  10:01

Proč už se netočí takové filmy? Škoda. Velmi jednoduše natočený film, bez zbytečných odboček a kudrlinek. Přesto velmi efektní. To je to filmové umění umět udělat z obyčejných obrázků celek, který funguje a strhne diváka.