Barbie (2023)

O cem cely ten hype je? Dyt to je hrozna blbost... Jako,je to genialni napad Matellu - udelat dvouhodinovou reklamu, kterou zaplati sami divaci, a navic to ozivi prodeje umirajici znacky. Ale jako film, nekonzistrntni srajda.

Luther: Pád z nebes (2023)

Takdle to zprasit, připomíná mi to Alfredsonova Sněhuláka, řekl bych že je evidentně natočili víc materiálu, a pak někdo řekl, že to bude jen jeden film. Netflix prostě většinou celovečerní film tak akorát podělá. Smutné

Rychle a zběsile 9 (2021)

Todle bylo hodně blbý. Že to nejsou scénáristické a herecké skvosty člověk ví, ale todle bylo vážně urážející.

Válka zítřka (2021)

Tak todle byla taková nelogická a hloupá sračka, že to anad není ani možné...

Zloba: Královna všeho zlého (2019)

Tenhle film zapomel na jakoukoliv, byť elementární logiku. Postavy jsou hloupé kdy se to hodí, a když ne tak najednou mají všech 5 pohromadě. Jsou bezradné přese všechny své schopnosti, a pak že zadku vytáhnou nejlepší nápad a vše vyřeší. Jako je to pohádka ale todle je už skoro jako od Trošky. Vizuálně působí dobře, ale až moc prvoplánovitě je vše na efekt, nic jiného.

Soudce Dredd (1995)

Hehehe... eat recycled food, it's good for the environment and it's ok for you. Mozna to nebylo tak zamysleny, ale je to paradni bzunda... :D

Nikdy neříkej nikdy (1983)

Teda tak todle bylo utrpení. Že je potřeba Bondovky brát s nadhledem vím a i proto je mám rád, ale u tohodle jsem krvácel předlouhé více než dvě hodiny.

Stíny nad Stockholmem - Enslingen (2002) (epizoda)

Typická detektivka vyprávěná v typicky depresivním, syrovém švédském stylu. Podobné Wallanderovi (tomu britskému), akorát to nemá tak dobrý drive.

Gravitace (2013)

Rozhodně nejlepší z letošních mnoha sci-fi kousků. Co na tom, že nemá vydatný příběh... Alfonso Cuaron je génius atmosféry - takovou atmosféru jsem snad ještě v kině nezažil!