Lucifer - Parťáci až do konce (2021) (epizoda)

Dlho som si myslel, že to skončí fakt zle, celý koniec som zatínal zuby (takpovediac), ale nakoniec to vypálilo presne ako malo - v podstate nič neskončilo ako si oni a ľudia priali, ale aj tak dostali core toho čo chceli, spokojnosť.

Ad Astra (2019)

Už dlho sa mi nestalo, že pomerne dobre hodnotený film u mňa spôsobí pocity totálnej nechápavosti, odkiaľ sa to hodnotenie berie a či pozerám ten istý film. Väčšinou je to naopak, hodnotím (výrazne) lepšie ako väčšina. Toto je ale 2 hodinový brak, ktorý uspáva od začiatku po koniec. Nebyť scény na mesiaci, tak by to nedostalo ani 2*. Mal som veľmi namále aby ma tempo a košatosť príbehu neuspalo, miestami som sa mentálne prefackával, aby som nezaspal....

Vanilkové nebe (2001)

Jeden z najlepších filmov tohto typu, ťažko k nemu niečo napísať, aby nedošlo k spoileru, alebo premotivovanosti... Určite treba vidieť.

Bohemian Rhapsody (2018)

Nemám moc rád životopisné ani hudobné. Ale toto je úplne iný level, toto je top level !

Grinch (2018)

Fajne som pospal v kine, prvá 1/3 zaujímavá, potom nie a nie to akosi naštartovať, až som zaspal. Neľutujem.

Hráčské doupě (2017)

Opäť raz film s mega hejtom na CSFD a pritom super komédia, síce s jednoduchým, ale skvelým humorom. Ja som si to teda užíval, neváľal som sa po podlahe od smiechu, ale veľa krát som mal poriadny výbuch. Jason Mantzoukas začína byť môj obľúbenec.

Lída Baarová (2016)

Zas jeden totálne degradovaný film, ktorý je v podstate veľmi veľmi fajn. Len preto, že to je "Česko" tak nebudem hľadať "chybičku po chybičke", čo ma pri západnej produkcii nenapadne - ale haters gonna hate. 75%

Milenci těch druhých (2015)

Oddychová TOPka poslednej doby. Žiadna mega bláznivá komédia, žiadne mega srdcové romantikuš. Všetkého akurát. Super '

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Žiadna inšpirácia z trilógie, žiadny remake ako sa niekto snaží jemne nadhodiť... je to proste hlúpo vykradnutá prvá časť - epizóda IV. Celý čas v kine máte pocit, že ste to už videli. Nie s nostalgiou, ako to prijemne zapadá - ale ako hlúpo to vykradajú. Fakt strašné. Film nepriniesol nič nové len efekty. 80% je VY-KRA-DNU-TÉ. A potom príde na scénu zaporák - taký emo gay, ktorý sa rozplače, po prvej vete. A ušľachtilý dôvod prechodu na temnú stranu (ako to bolo keď Anakim zachraňoval lásku života) nečakajte - vysvetlenie bolo v jednej tupej vete. Ostávam po filme proste nasratý - a veľmi.

Tajemství jejich očí (2015)

Stalo sa mi to už neraz. Rozhodujem sa, ktorý z filmov čo bežia v kine si pozriem. Všetky dobré za mnou, ostávajú tie slabšie hodnotené, či už tu, alebo na imdb. Resp tie, ktoré nemajú ani veľa hodnotení, takže ľudia ani na ne nechodia. Vyberiem jeden a s pocitom, či som radšej nemal otvoriť fľašu vínka a posedieť s priateľkou, ideme do kina. Vo výsledku však dostávam výborný film, s dobrou atmosférou, ktorý prekvapí asi 5x za sebou a keď už máte pocit, že to viac otočiť ten dej nemôžu, tak ho otočia znovu.Skvelý film, aj keď jasné, tiež by som niečo menil. 80%