ELduderino

ELduderino

Student

<< předchozí 1 2
    • 7.10.2015  12:30

Čurák, mrdka, děvka, čubka, píča, kurva, vyjebaná řiť!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Přesně tohle si o té čurákovině myslím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• 18.5.2012  13:01
    Babicovy dobroty (TV pořad) (2008)

Toho křupana by už měl někdo nakopat do prdele!

• 9.12.2011  13:14
    Warrior (2011)

Skladba "About today" od kapely "Ther National" mě dohnala nejen k páté hvězdičce, ale i k slzám!!!!!!!!!! Bravo!!!!!!!!!

• 2.11.2011  10:48

Usnout u akčního filmu? Hm, nevím!!!

• 23.10.2011  22:22
    Terapie - Série 1 (série) (2011)

Trapná, hnusná předělávka výborného seriálu se špatnými hereckými výkony!!!!! Roden nesahá Byrnemu ani po kotníky!

• 4.8.2011  22:10

Lepší než Crazy Heart, alkoholismus je zde ztvárněn daleko lépe. Závislost je až hmatatelně cítit. Jinak country hudbu rád nemám, ale tady mi ani nevadila. Paltrow skvělá, její soustředěný výkon velice oceňuji, ale nejvíc se mi líbil Hedlund, který dokazuje, že má velkou hereckou budocnost, Dean Moriarty je tedy v dobrých rukou. Každopádně doporučuju. 4*.

• 21.4.2011  09:56
    Last Night (2010)

Je někdy až neuvěřitelné, co s filmem udělá skvělá hudba! Minimálně jedna hvězda náleží právě jí. Jinak, Keira byla fajn, Guillaumee byl velmi charismatický, Sam nic moc, Eva se nesvlékla, takže taky nic moc. Jinak velice milý, melancholický film, který sice říká, že ženy jsou silné a chlapi snadno podlehnou touze, ale ani to mi moc nevadí. Doporučuji. 78%!!!!!

• 21.3.2011  17:23
    Titanic (1997)

Cynici všech zemí, vyližte si prdele. Výborný snímek, který vyčnívá režiserskou prací jednoho perfekcionisty. Kdo viděl making of ( třeba youtube) ví, o čem mluvím. Ten, jež říká, že je film přeslazený, mi může skočit na záda, protože jak napsal jeden z uživatelů, hororům taky nikdo nevyčítá jejich krvavost. Dalším důležitým dílkem mozaiky je hudba, která je jednou z nejlepších, které kdy byly složeny. Efekty, někdy je sice poznat, že se jedná například o miniaturu, ale panebože, psal se rok 97, takže odpuštěno. Herci, do jednoho skvělí. Nikdo nepřehrává, všichni jsou přirození. Vyšperkovaná záležitost, která ani po letech neztrácí nic ze svého lesku. 1211644616496 %.

• 4.3.2011  09:10

Uživatel Lima to vytsihl vskutku dokonale! Ano, film je velice pomalý a rozvleklý, ale svou pomalost využívá k tomu, abychom se mohli bez problému vžít do některé z postav. Tři příběhy jsou podávány rovnoměrně, já si nejvíc oblíbil ten s Damonem. Nemám ho příliš v lásce, ale byl zde jeho civilní, přirozený, snadno uvěřitelný projev prostě dokonalý. Myšlenka filmu je zajímavá. Co se stane až umřeme? To nikdo z nás neví a myslím, že ani vědět nechce. Clint Eastwood si s danou tématikou poradil skvěle, přece jen se možná už o život po životě trošku zajímá. Nebyl zde ovšem cítit jeho rukopis, kdybych nevěděl, že snímek natočil on, nepoznal bych to. Závěrem, nechápu prozatimní zdejší nízké hodnocení, ale upřímně, je mi to celkem jedno. PS. Při tsunami scéně mi šel mráz po zádech.

• 8.2.2011  22:09

Tohle mě opravdu neskutečně zasáhlo! Není to až tak dávno, kdy jsem přožíval něco docela podobného. Moc hezky zpracované téma. Pohled dívky i chlapce na jednu a tutéž událost. Krása. Neskutečně se mi také líbil výkon Madeline Carroll, která je na její věk až moc talentovaná. Opravdové překvápko. Už po několikáté se potvrdilo, že nejlepší je od filmu nic moc nečekat. Doporučím opravdu všem, snad ne zarytým cynikům.

• 30.1.2011  18:02

Sníh, mráz, smutek, post-rock, Rockwell, Angarano, ale i Beckinsale! To jsou atributy, ale zároveň i největší trumfy tohoto nezávislého snímku. Milovníci pomalejších, silných, nikam nespěchajících filmů si bezesporu přijdou na své! Další důkaz, že i v "modře" hodnocených filmech lze najít skutečný skvost. PS: Na závěr s Explosions in the Sky budu myslet ještě hodně dlouho.

• 27.1.2011  11:44

Tobey: ,,Čau Leo" ......Leo: ,,Ahooj Tobey, jak to šlape?"....Tobey: ,,Ale jo, dá se to, co ty?" ...... Leo:,, To víš, ti zkurvení akademici mě zase nenominovali za Rváčův deník, klasika."....,,Tobey: No jo, zmrdi. Ty, nechtěl bys semnou natočit takový filmeček? Bude tam ještě Kev, no víš, Connolly!" ......,, Leo: Coooo? ty jo ,nemám moc času,víš? Ozval se mi Cameron, něco prej s Titanicem nebo co!".... Tobey: ,, Neboj ,to je otázka pár hodin, sednem ke stolu, budem se bavit o hovnech a hotovo, šichta." Leo:,, Ty vole, kurva, budem se bavit aspoň o kurvách a šukání? " ....Tobey: ,,No přesně, to je ono! Pak až to za nějakých 5-6 let vyjde, tak to dáme k soudu, abychom tomu udělali nějakou reklamu!" ....Leo: .,,Super, to zní jako plán!" ....Tobey: ,,Tak jo, tak zítra v Dons Plum Baru!" .....Leo:,, A co scénář?" ....Tobey: .,Na ten sere pes!"

• 25.1.2011  16:59

Čekal jsem něco ve stylu Revolutionary Road a taky jsem to i dostal. ikdyž ne úplně. Snímky jsou si podobné v tématu vylíčení rozpadu jednoho vztahu, Blue Valentine ovšem k vyjádření katastrofy nebo vyvrcholení nepožívá SPOILER: smrt KONEC SPOILERU ani nic podobného. Vyvrcholení je spíše realističtějšího vyznění a to je jen dobře. Film je to jinak velice pomalý a s rozvahou buduje ono již zmíněné vyvrcholení a katastrofu. Herci jsou neskuteční. Již znám oscarové nominace a skutečnost, že Gosling nominován NEBYL ano opakuji NEBYL je pro mě přinejmenším nepochopitelná. To on táhl celý film. Ale co, já jsem jen malý pán. Moc jsem se na film těšil a musím říct, že zklamán rozhodně nejsem, právě naopak. Krása! Krása! Krása! Více takových!

• 10.1.2011  20:07
    Past (2010)

Film, který si hraje na víc, než ve skutečnosti je. Skutečnou výpovědní hodnotu má skoro nulovou. Navíc jsem si bláhově myslel, že půjde alespoň o hereceký koncert. Ani to se ovšem nevyplnilo. De Niro již dnes nemá co nabídnou, Norton je jedninou světlou výjimkou a Jovovich? jedním slovem "slabota". Pro mě poněkud zklamání, jelikož jsem čekal mnohem víc. Jsem ale zvědav, jaká bude návštěvnost našich kin. Bude-li nějaká. Jediné, co se vyvedlo byla tajemná, minimalistická hudba. Doporučení jde jedině zarytým De Nirovým, popřípadě Nortonovým fanouškům.

• 9.1.2011  20:40
    Constantine (2005)

Peter Stormare je ďábel!

• 5.1.2011  16:59
    Odsouzení (2010)

Já nevím. Začátek byl skvělý, zahalen do až mrazivé atmosféry. Později se film začal dostávat do typických hollywoodských kolejí. Spousta " nečekaných" náhod, všichni šli hlavní hrdince na ruku. A ten konec - (možná SPOILER) no, klasika. Abych ale jen nehanil. Hilary Swank opět skvělá, ona kdyby měla zahrát, sakra, postel, tak ji zahraje líp než postel sama. Dále nevím, co musí Sam Rockwell ještě předvést, aby ho Akademie už konečně docenila. Zbytek obsazení je zde spíše do počtu. ( promiň Juliette). Každopádně mám rozporuplné pocity, takže zatím nehodnotím, jen komentuju. Počkám si na druhé zhlédnutí.

• 1.1.2011  18:54

Johnny Boy (De Niro) je jedna z nejvtipnějších postav v historii kinematografie. Bez něj by film byl minimálně poloviční. Pro mě osobně jeden z nejlepších Scorseseho snímků. Dokonalé dialogy, herci, soundtrack. Nemám co vytknout, mohl bych se na to dívat pořád.

• 29.12.2010  12:11
    Piano (1993)

Nesmírně silný, nádherný a také smutný film. Skvělá Holly Hunter, výborný Keitel, ale i Neil a Paquin(nevím, jestli byl její výkon na Oscara, ale budiž). Jeden z nejlepších hudebních doprovodů v novodobé kinematografii. Všem vřele, ale VŘELE doporučuji.

• 20.12.2010  11:41
    Fontána (2006)

Pro mě nejlepší Aronofskyho( Aronofského) film. Z vizuálu vytřískal i přes omezený rozpočet maximum, z herců vytřískal víc než maximum. Hudba? Jeden z nejlepších soundtracků pod sluncem. Spojení Clinta Mansella s post-rockovými Mogwai dopadlo úžasně. Hudba se mi víc než dnes již profláknutý Requiemovský soundtrack. Co se týče myšlenky filmu a její provedení, tak jsem zcela učarován. Na ten film bych se mohl dívat pořád dokola! Další trestuhodné akademické opomenutí!

• 18.12.2010  18:31
    Město (2010)

And the Oscar (Hopefully) goes to ............Jeremy Renner!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• 15.12.2010  17:56

Dát tomuto filmu " odpad" je naprostý nesmysl! Má nesporné kvality, jakými jsou například skvělý Ryan Gosling(nemůžu se dočkat " Blue Valentine), proměna z idylického ztvárnění na poněkud temnější drama. Jen mi to přišlo takové nedotažené. Film má od všecho trochu a ani v jednom aspektu nejde do hloubky. To je opravdová škoda. Jinak jsem se ovšem nenudil ani vteřinu, ale k dokonalému filmu stále mnoho schází. Možná by to chtělo zkušenějšího režiséra. Těžké hodnocení, 4* je moc, 3 * je zase málo. Takže klasických 3 a půl.

• 13.12.2010  20:55

Sama Mendese bezmezně obdivuju! Jestli totiž natočí drama, válečný film, gangsterku, road-movie, jedno je vždy jisté, bude z toho nevšední filmový zážitek. Tento snímek není výjimkou. Jakožto milovník dramat, je tohle přesně můj šálek čaje. Nevím co vychválit dřív, jestli krásnou, minimalistickou Newmanovu hudbu nebo dokonale hrající duo Winslet / DiCaprio( oba měli být nominováni na Oscara). Každopádně jsem z kina vycházel omámen. A to je bezpochyby známka vynikajícího filmu. Nezbývá než poděkovat Samu Mendesovi, Kate Winslet a Leovi DiCapriovi. 100%

• 13.12.2010  20:06

Už se na ta béčka nebudu nikdy dívat! Klasické schéma, ono "překvapení" jsem si správně tipnul asi tak po deseti minutách. Herci přinejmenším přůměrní. Nevěřil jsem to mu ani minutu. Místy se mi ovšem líbíila hudba. Ikdyž hlavní motiv je opět tisíckrát slyšená dobrodružná znělka. Nikomu nedoporučuju!

• 12.12.2010  21:09
    Gran Torino (2008)

Film se mi nelíbil. Nejhorší na tom ovšem je, že nedokážu říct proč. "Vyníkem" může být Clint Eastwood(herec), který má po celou stopáž jeden a tentýž výraz. Může to být vlastně celé obsazení. Může to být můj absolutní nezájem k osudu asijatské rodiny. Nebo tím "vyníkem" jsem já. Asi jo. Každopádně je to jeden z nejvíce nadhodnocených filmů na CSFD.

• 12.12.2010  19:11
    Žena za pultem (TV seriál) (1977)

Hlavní roli má komunistka a k tomu ještě vousatá komunistka. Nemůže být nic horšíjho.

• 12.12.2010  18:02
    Big Lebowski (1998)

To není film, ale kult a životní styl!!! Z filmu čiší pohoda a relax atmosféra, která vždy způsobí to, že si musím jít nalít Bílýho Medvěda. To myslím hovoří za vše. Jeff Bridges(Dude) se tímto stal mým životním vzorem. Až budu velký, chci být zevlákem.

• 11.12.2010  14:21
    Ďábel (2010)

Ničím nevybočující béčko, které sice ani na chvilku nenudí, ale taky se ani v hlavně dlouho nezdrží. Takže průměr.

• 8.11.2010  19:16

Přes původní nechut zhlédnout tento snímek jsem se propracoval až k bezmezné lásce! Více či méně kýčovité scenérie jsou přítomny téměř neustále. Největší síla příběhu není ukrytá ve vyhroceném závěru, nýbrž v celé myšlence vypadnout pryč, vyprdnout se na všechny dnešní vymoženosti. Při závěrečných titulkách jsem si skoro už balil batoh a vydával se na nekonečnou pout, jenže jsem brzy zjistil, že na tohle opravdu nemám koule! A to je ta síla, o které mluvím. Herecké výkony přirozené(což je obrovské plus), kamera přesně sednoucí stylu vyprávění. Hudba je dokonalá. Eddieho Veddera si jako hudebníka moc vážím a tady předvedl trošku jinou polohu, než jsme u Pearl Jam zvyklí a zvládl to na výbornou. Celkově vzato, jeden z mých nejoblíbenějších filmů!

• 5.11.2010  18:12

Super tempo, které nepolevuje! Super Cruise, který taktéž po celou stopáž nepolevuje. Spielbergova režie je jako vždy dokonalá až si člověk říká, že to snad není možné! Škoda jen typicky "spielbegrovského" happy-endu. Na ten jsme bohužel už taky zvyklí! Přesto velice pěkný filmový zážitek!

• 5.11.2010  16:07
    Počátek (2010)

No, poprvé nic moc, ( čekal jsem od toho asi "nadfilm" nebo co) ale podruhé už bylo vše v pořádku. Dobrá atmoséfra snového světa, solidní herci (DiCaprio nedosahuje kvalit předvedených v Shutter Islandu, je to "jen" profesionální výkon), vynikající akce, hezká, nenásliná pointa. Všemu ale vévodí Zimmerova dokonalé sedící hudba! Edit: Musím své hodnocení upravit. Na 5* to prostě není. Kvalitativní propad od předchozích Nolanových děl.

<< předchozí 1 2