Duna (2021)

Prehnane dokonaly film. Presne taketo filmove spracovanie si Duna zasluzila. Vyborny napad rozdelit to na dve casti, tym padom bude velmi slusna 5 hodinova stopaz. 10/10

Miliardy (2016) (seriál)

Top Serial z financneho sveta. 9/10

Gentlemani (2019)

Snatch 2.0 Jednu hviezdu pridavam kvoli tomu ze dobrych filmov je v poslednej dobe ako safranu. 9/10

La La Land (2016)

Tak toto bolo "komercne umenie", ziaden "europsky art". Obrazovym stvarnenim a budovanim napatia mi pripomina Hitchcocka. Muzikalove cisla a hudba boli dokonale, bez hluchych miest. Zaroven perfektne promo mesta anjelov. Pre mna je tento film uz teraz klasikou, celkom nepochopitelne ma tu na csfd len 81%, urcite mu viac svedci 8.6 na imdb. 9/10

Whiplash (2014)

Autobiograficka vypoved so skvelou muzikou. Lepsie promo jazzu sa snad ani nedalo spravit. 8/10

Vzpoura na lodi Bounty (1935)

Vrchol klasickeho hollywoodu, reprezentovany Thalbergovou produkciou v MGM. Ani po vyse 80tich rokoch nestratil nic na svojej hodnote. Napriek svojej dlzke a kvoli genialnemu strihu Margaret Booth ide o svizny a putavy dobrododruzny film. 8/10

Americké graffiti (1973)

Dokonale zachytena atmosfera dospievania v rytme rock`n`rollu! 8/10

Místo na výsluní (1951)

Romanticka drama v tej najrydzejsej podobe. Skvelo zahrane, najma vykon Montgomery Clifta je bravurny! 8/10

Frankenstein (1931)

Boris Karloff bol dokonaly Frankenstein! Ma to taku ponoru atmosferu a drzalo ma to v napati pocas celeho filmu. Hudba by filmovy zazitok urcite este ovela viac umocnila, skoda. 7/10