bufanda8

Terka ...

okres Ostrava

<< předchozí 1 2 3
    • 18.2.2020  00:42

Ti Američani mi k tomuhle formátu tak nějak víc sedí, dokážou prostě přehnaně reagovat snad úplně na všechno... To u nás moc nefrčí, česká verze vypadá zatím tak nějak nepodařeně... Není zde prostor pro tolik vtipů, dramaturgie je naplánovaná snad do posledního detailu, ze střihu má člověk epileptický záchvat... Škoda, že se nezakoupila licence na Hell's kitchen alespoň, když MasterChefa už má NOVA.

• 12.6.2019  13:52
    Černobyl (TV seriál) (2019)

Nejsem zrovna seriálová fanoušek, ale myslím si, že tento záměr se opravdu povedl. K široké veřejnosti se dostalo (v dnešní době tou nejpoutavější formou - narozdíl od knih nebo dokumentů) svědectví o poměrně zásadní události, která měla vcelku katastrofální následky... a to vše jen proto, že nějakým soudruhům nejspíš chyběl v kritických situacích mozek, a že elektrárna postrádala jakýkoliv nouzový plán, jelikož vše v SSSR je dokonalé a chyby zde neexistují. Ano, seriál je samozřejmě o to tísnivější a mrazivější právě proto, že se nejedná o žádný výblitek scénáristy, ale o poměrně věrné zachycení tédle noční můry, která se tehdy jednoho jarního rána stala. Pro Evropu je dle mého názoru černobylská havárie zásadní stejně jako holokaust nebo snad válka v Jugoslávii... nejedná se o technické selhání nějaké blbé elektrárny, ale o selhání hrstky debilních lidí, jejichž názory však můžou mít celkem devastující účinky, ... takže je fajn si to neustále připomínat. Třeba i seriálem Černobyl.

• 25.3.2017  11:42

Po velkém očekávání přišlo spíš velké zklamání. Nevýrazné postavy, všechny věci rozebrány tak nějak okrajově. Než se divák mohl stihnout ztotožnit s nějakým momentem, hned následoval další a dalsi a najednou vas zaplavila spousta nepodstatnych scen az donkonce filmu. Povídku jsem nečetla , jen mě udivovalo a nejspíš i vadilo, že buttonovo mládnutí nikomu nepřipadalo divne. Resp. Tohle byla prece nejdulezitejsi podstata filmu na kterou se jakoby nebral ohled. Pokus o humor s bleskem 0*.

• 23.8.2016  22:40
    Sedam i po (2006)

No nejspíš jsem měla velká očekávání. Ale tento humor mi vůbec nesedl. Ne, že bych čekala nějakou černou kočku, bílého kocoura, ale humor prostě naprosto mimo mísu a drama? To jsem ani nepostřehla. :D škoda.

• 15.7.2015  14:37

Obsahuje SPOILER. Film se mi líbil hodně, jen mě zkrátka zklamal konec. Celou dobu se ti tři nesou v duchu "Jsme chudí ale snažíme se změnit svět" nebo já nevím co. A nakonec scéna v jistě drahých oblecích, na jachtě. Proč? O tohle jim přece nešlo, to, že se ten chlap zázrakem změnil ... budiž. Ale oni přece mohli dále pokračovat v jejich životech, které žili než se stal onen incident.

• 3.2.2015  15:55
    Mý věci (2013)

Moje hodnocení může obsahovat spoilery. Určitě zajímavý nápad, ale čekala jsem, že Petri bude možná trochu víc radikálnější. Přece jen se chtěl zbavit všech věcí, ale jídlo mu nosil bratr, někdo jiný mu zase vypral a střechu nad hlavou měl. Takže je sice fajn, že pak poznal, že sbírání důležitých životních momentů je důležitější než hromadění materiálních věci, ale to není v dnešní době až takovou horkou novinkou. Takže dávám 3, minimálně za pěkné zpracování.

• 29.1.2015  02:12
    Old Bear Stories (TV seriál) (1993)

Moje dětství.

• 27.9.2014  20:13
    Superega (2014)

Očekávala jsem asi víc. Zhruba v polovině filmu jsem usnula, když jsem se však probudila jakoby se ve filmu vlastně nic důležitého neudálo. Pár vtipných momentů by se našlo, ale jinak převažovala samá hluchá místa. Bohužel.

• 4.6.2014  12:03

S českými titulky http://www.foodnotbombs.cz/2011/03/zasurfovat-si-v-odpatcich-dokumentarni.html

• 13.8.2013  20:58
    Křižovatky života (TV pořad) (2013)

To je taková ... reality show se špatnými herci, kteří rekonstruují jejich příběhy? Nebo já nevím :D Na úklid dobré ale co vedlo ty lidi to natočit netuším :D

• 16.12.2012  00:18

Zkrátka už taková vánoční klasika, pohodová a ani ne moc kýčovitá :-)

• 26.7.2012  16:57
    Máte doma uklizeno? (TV pořad) (2003)

Reality show nejsou pro úplně normální lidi, ale abych se veřejně přiznala jaké jsem prase... no tak to teda né! :D

• 13.4.2012  21:36

Jedině kvůli tomuhle se koukám na Nova Cinema. S tímhle se opravdu vyšvihla! Konečně skvělá reality show, která je opravdu akční a děje se v ní něco smysluplného. Některé úkoly bych teda nechtěla plnit, a sama si do poslední chvíle koušu nehty a jsem napjatá kdo vypadne. Mimochodem, právě skončila - nevím, která řada ale Chipovi a Kim jsem to přála :-)

• 10.4.2012  23:21
    Hotel Paradise (TV pořad) (2012)

Na to jak mám reality show dost v oblibě tak opravdu dávám 0%... Beru když lidi cestují po světě, snaží se přežít, vymění si manželky, hledají farmáře a kdesi cosi, ale aby se banda nějakých hloupcýh lidí bavila o úplném ho... :-) Ten se snaží sbalit toho, ten zas jiného, musí se u toho předvádět, nic tam vlastně nedělají, jen si žijou v "luxusu, "ale hlavně je to trapné... tohle opravdu nepodporuji...

• 2.4.2012  20:17
    Farmář hledá ženu (TV pořad) (2010)

Všichni tady píšete, jaký je to děs :D Ale prostě jste se na to kouknout museli, přesně proto mám tak ráda reality show :D Mnohdy pobaví víc příběhy, které píše sám život, než nějaká komedie! :D

• 13.11.2011  22:31
    2Bobule (2009)

Podle mě jsou někteří tady až moc skeptičtí... Mi se to líbilo, pohoda a od srdce jsem se zasmála. České filmy nejsou vůbec špatné ;-)

• 12.11.2011  20:43
    Kde jsou všechna UFO? (TV film) (1996)

http://www.youtube.com/watch?v=NFTatYMxE3M&feature=related tady...

• 30.10.2011  23:29

Bez tohohle filmu pro vás Montmartr nemůže být tak kouzelný ;-)

• 2.10.2011  20:52

Znáte holku, která má takovýhle vlasy? Ramona Flowersová.

• 28.7.2011  23:53

Po dlouhé době jsem zkoukla konečně pro mě originální film! ;-)

• 5.5.2011  23:29
    Made in China (TV film) (2006)

Při těchhle dokumentech si člověk uvědomí jak se má dobře...

• 2.5.2011  20:55
    Gauneři (1992)

Ach... asi si za to můžu sama, že jsem dřív viděla pulp fiction ...

• 17.4.2011  11:08
    Tokio! (2008)

První příběh měl zajímavý nápad! Druhý mě nudil. U třetího se mi líbila kamera.

• 21.3.2011  22:10
    Fish Story (2009)

Překvapilo mě poměrně vysoké hodnocení. Nudila jsem se.

• 20.3.2011  10:47

Myslím, že je to pro mě jeden z nejdelších filmů, který jsem viděla a přitom... jsem se vůbec nenudila! Nějakým zázrakem to vtáhne do děje a do konce jsem prostě musela dokoukat.

• 18.3.2011  22:16
    Partička (TV pořad) (2009)

Jelikož navštěvuji "impropředstavení" jmenuji konkrétně např. improsoubor ostr.už.i.ny musím konstatovat, že tohle by mohl být jejich hodně slabý odvar. Prakticky o ničem a skoro nevtipné scénky. Možná jsou to dobří herci, ale zábavně zaimprovizovat je umění, které zřejmě nikdo tam neovládá.

• 24.2.2011  17:21
    Čáryfuk (TV seriál) (1970)

Jako dítě jsem ho naprosto nesnášela... Nevím jestli čáryfuk byl tak nudný nebo škaredý. Ale bohužel 0%...

• 21.2.2011  16:24
    Kdyby... (1968)

Už od začátku mi to připomínalo pilotní díl mechanického pomeranče, jen jsem čekala kdy se to zvrhne ;-) Ale to bude jen tím Malcomem. Jinak si myslím hodně zdařilý film po všech stránkách.

• 4.2.2011  09:59
    Comeback (TV seriál) (2008)

Dorazilo mě jak ho v upoutávce označili za kultovní :-)))

• 2.2.2011  19:50

Mé velké očekávání mě předešlo. Čekala jsem opravdu skvělou komedii ale smála jsem se opravdu jen při pár scénách. Nevím jestli je to tím, že znám vtipy z dnešních komedií, ale tohle mi opravdu přišlo jako průměrný britský film.

<< předchozí 1 2 3