andiek05

Andrejka K.

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 26.1.2019  20:11

Úžasný zážitek! Když už není možné se zúčastnit na živo, takto krásně zprostředkované :-D Dvě hodiny utekly jako nic.

• 18.1.2019  19:57
    Mee Piang Rak (TV seriál) (2018)

Mee Piang Rak jsem si pustila hlavně kvůli hercům. Toey jsem si oblíbila už v Kluen Cheewit a The Cupids Series. Ale hlavně jsem se těšila na Kena, kterého jsem viděla pouze v TCS, ale plánovala jsem si něco s ním pustit. Takže jakmile jsem objevila Mee Piang Rak, nebylo co řešit. Ze začátku to bylo zábavné a nápadité. Dalo by se říci, že jsem hltala každý díl, ale pak se to zlomilo. Přestože děj byl zajímavý a překvapivý, tak mi začalo vadit váhání a odmítání hlavní hrdinky. Dokonce mě překvapilo, jak moc je hlavní hrdina trpělivý, a že to už dávno nezabalil :-D :-D :-D :-D Postavy mě bavily, příběh měl vývoj, celkově to bylo zábavné. ale chvilkami jsem přemýšlela, zda by mě to stejně bavilo, kdyby tam nebyli tito dva, protože byly okamžiky, kdy jsem dávala přednost příběhu vedlejších postav, ale jinak herci super :-)

• 12.1.2019  22:30
    Jan Palach (2018)

Myslela jsem si, že film bude ... řekněme hlubší. Byl působivý a dojemný, ale za mě bohužel nenaplnil potenciál, v který jsem doufala. Očekávala jsem, že konec bude "dále", že tam bude vyústění toho všeho. Ale když už konec byl takovýto, mně osobně tam chyběl nějaký závěr, ať už třeba i jenom mluvený nebo textový. Ano, u závěrečných titulků běžely nahrávky, ale spíše bych uvítala nahrávky týkající se této konkrétní události, aby film doplnily a uzavřely.

• 7.1.2019  21:35
    U-Prince: Single Lawyer (TV seriál) (2017)

Pro mě zatím jedna z nejlepších částí U-prince série, kterou jsem dosud viděla. Single Lawyer mě bavil od začátku. bylo to vtipné, mělo to zajímavý vývoj a dokonce i překvapivý konec. Neříkám, že tu žádné mouchy nebyly, ale oproti jiným částem se mi tato zdála ... asi prostě lepší, zajímavější. Líbilo se mi, jak se jim do těchto čtyř dílů podařilo dát různá silná vztahová pouta a různým způsobem je více rozvést. Ať už "komplikovaný" vztah mezi Firstclassem a Minute, přátelství mezi Minute a BM, partnerství mezi BM a Pitcherem nebo sourozenecký vztah BM a Firstclasse :-D :-D :-D Single Lawyer bych si pustila klidně hned znovu.

• 6.1.2019  20:44
    U-Prince: Extroverted Humanist (TV seriál) (2017)

Postavu Kiryua jsem si oblíbila již v předchozí části "The Playful Comm-Arts". Líbilo se mi, jak je zábavný a moc jsem se těšila na tuto část s ním. Ze začátku to vypadalo velmi nadějně a myslela jsem si, že "Extroverted Humanist" se zařadí k těm lépe hodnoceným částem této série. Bohužel zábavný duch se změnil ve vážného, což si myslím, že byla škoda. Jinak tato série si u mě drží převážně standardní průměr, takže i zde hodnotím průměrně.

• 6.1.2019  18:57
    U-Prince: The Playful Comm-Arts (TV seriál) (2016)

Po dlouhé době jsem se vrátila k U-Prince sérii. The Playful Comm-Arts není špatný, ale mě osobně tam nebavila, dalo by se říci, ta hlavní zápletka - zvláštní schopnost. Ke konci mi to přišlo už takové narychlo, aby se to vešlo do těch čtyř dílů. Uvažovala jsem o průměrném hodnocení, ale když to porovnám s předchozími částmi, tak ty, které jsem hodnotila průměrně, mě bavily více.

• 28.4.2018  19:34
    Hwayugi (TV seriál) (2017)

Mě to bavilo. Na sledování mě nalákal nejen trailer, ale i hvězdné obsazení, protože tolik známých tváří pospolu jsem dlouho neviděla (včetně mých oblíbených herců). A super bylo, že se tam objevil i Jang Geun Suk. Bylo to hodně zábavné, dost jsem se nasmála a dobré bylo zapojení i spousty narážek, ať už třeba u LSG na vojnu nebo o dalších známých celebritách, které vlastně taky nejsou lidé. Moc se mi líbilo spojení mých oblíbenců Lee Seung Giho a Cha Seung Wona, Fantasy mám ráda a příběh mě bavil. Soundtrack byl skvělý, většinu songů jsem si dost oblíbila. Neříkám, že to nemělo třeba i nějaké slabší chvilky, ale vše jsem schopná odpustit. Na jednu stranu těch dílů mohlo být méně, ale na druhou stranu bych na to vydržela koukat, asi i kdyby jich mělo sto. Poslední díly byly slabší oproti ostatním a konec jsem si tedy představovala dost jiný, ale pokud to vezmu jinak, tak autoři překvapili, protože toto jsem vůbec nečekala. Triky byly pěkné, i když tedy zrovna drak se jim podle mě příliš nepovedl :-D

• 2.4.2018  13:14

Pro mě úžasné, pěkné, dojemné, dramatické, užila jsem si to a chytilo mě to za srdce :-D :-D :-D Líbilo se mi propojení žánrů - fantasy, drama, romantika, komedie, spojení herců, příběh i scény doplněné úžasnou hudbou. Neříkám, že nějaké mínusky by se taky nenašly, ale pro mě zcela zanedbatelné. Moc jsem se těšila na Yoo Gonga a Lee Dong Wooka a Goblin a Grim Reaper vytvořili úžasnou dvojici (y) (y) (y) Ani jsem nepředpokládala, že by mě mohli zklamat. Přiznávám, že jsem je měla asi i radši než Goblina a Ji Eun Tak a Grim Reapera a Sunny :-D :-D :-D Za mě herci zvládli role skvěle, vše jsem jim věřila a možná i proto mě některé scény přinutily se zamyslet nad některými věcmi, což se taky nestává zas tak často, takže to hodnotím také kladně. Všechny větve příběhu mě bavily, ať už to byla přítomnost nebo minulost, kde samozřejmě taky musím ocenit Kim Min Jaea a Kim So Hyun. I s koncem jsem byla spokojená a speciály úžasné! Bála jsem se, že to bude zase jenom opakování scén z celého seriálu jako to bývá u některých, ale takto to bylo super. Snad je mám všechny radši ještě mnohem více, takže klidně si to pustím znovu :-D :-D :-D

• 18.3.2018  20:16
    Du Jia Bao Biao (TV seriál) (2016)

Je to pěkné drama, ale na můj vkus je dílů až moc. V průběhu jsem uvažovala o trošku vyšším hodnocení, ale jak jsem postupovala dále a dále, tak můj zájem začal upadat a zachraňovali to Ding Ruo Qin (Huang Wei Ting) a Jiang Zhi Heng (Melvin Sia) společně se svými blízkými a také zábavné scény. Hlavní hrdinové mě bavili, ale všechno ostatní, jak kdy, takže za mě slabší 3*.

• 25.2.2018  15:19
    Ngao Asoke 2016 (TV seriál) (2016)

Konečně!!! Pro NA jsem se rozhodla kvůli dvojici Esther a Sean. Viděla jsem tři díly a na zbylých 16 jsem čekala více jak rok, protože nebylo nikde možné najít titulky. Naštěstí jsem se dočkala a mohla jsem to dokoukat. Příběh mě bavil, bylo to příjemné, zábavné, občas trošku napínavé, bylo to pěkné, ale ke konci už mi to přišlo docela zdlouhavé. Bylo to pořád dokola. Když už to vypadalo nadějně, něco se stalo a bylo to zase na začátku, např. jak Bpee byla oddaná Vi, že přesto všechno co ji udělala, tak jí neustále chránila a i vedlejší linie s Phong Inem a Mae. Naopak velice mile mě překvapila postava jeho maminky, ta mě bavila :-D Hezké, ale prostě bych pár dílů ubrala.

• 7.10.2017  20:48

Pro mě trošku oříšek. Myslím si, že to mělo velký potenciál, ale nevím, zda se ho úplně podařilo naplnit. K hercům mě nenapadá vůbec žádná výtka, byli skvělí a moc se mi tam líbili, záběry hor a přírody byly nádherné, příběh byl zajímavý, ale ... nechci říkat, že to působilo úplně nerealisticky, ale v jejich podání jsem měla pocit, že nic není problém a že kdybych někde spadla s letadlem, tak všechno bez problému zvládnu. Ve "většině" případů se jim dařilo až moc dobře, takže mám dojem, že jsem se o ně snad ani vůbec nebála, že by to na konec snad nezvládli, i když scénáristé vždy mohou překvapit. I když na druhou stranu to bylo zajímavé z psychologického hlediska, zda by se člověk rozhodl stejně jako oni nebo jinak nebo co by kdo dělal. Pád letadla se mi líbil a ve 3D by to muselo být super :-D Hodně jsem se rozhodovala mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami, ale i s přihlédnutím ke konci a k tomu, že si myslím, že stojí za to to vidět, tak za mě slabé čtyři hvězdičky.

• 13.8.2017  21:37
    U-Prince: The Gentle Vet (TV seriál) (2016)

Přestože mě druhá část série příliš nelákala, vzhledem k počtu dílů jsem se rozhodla, že se na ní podívám. Byla jsem velmi mile překvapena, protože byla lepší než první část. Samozřejmě nějaké nedostatky by se tu také našly, např. hlavní hrdinka na mě chvilkami působila až moc zmateně a někdy i to její chování bylo takové ... pro mě zvláštní, ale na druhou stranu hlavní hrdina to všechno vynahradil. Na začátku jeho postava působila jako nemluva, který se bude starat asi hlavně o zvířata, ale velmi mile překvapil, byl veselý a energický a velmi trpělivý s hlavní hrdinkou :-D

• 13.8.2017  17:02
    U-Prince: The Handsome Cowboy (TV seriál) (2016)

Samozřejmě Push je velkým bonusem první části U-Prince série, ale z hlediska příběhu … začátek byl pěkný, ale celkový vývoj byl v některých částech pro mě matoucí, i když na druhou stranu alespoň překvapivý. Oblíbil jsem si také dvojici U-Report Chollyho a Sylvii. Dost jsem váhala, ale přestože tam Push zářil se svým krásným úsměvem, budu „objektivní“ a zůstávám tedy u průměrného hodnocení :-D

• 23.7.2017  02:58
    Kleun Cheewit (TV seriál) (2017)

Příběhem mi to trošku připomnělo korejské drama "Bimil", a také zde se hojně brečelo, ale bavilo mě to. Přestože jsem Yayu už dříve zaregistrovala, byl to vlastně první seriál, ve kterém jsem ji viděla hrát. A za mě palec nahoru :-) Určitě kladně mě tu překvapili i Jarinporn, Prin a další a velmi kladně hodnotím i vedlejší dějové linie. Díly mě bavily a rychle utíkaly. Nemohu říci, že by to bylo úplně dokonalé, protože v porovnání se seriály/dramaty z jiných asijských zemí, to musím hodnotit trošku jinak, protože srovnávat se to nedá :-D Ale tento bych si pustila rozhodně znovu.

• 31.5.2017  20:33
    Wonder Woman (2017)

V IMAXu je to opravdu velmi působivé. Samozřejmě nějaké mouchy to má, ale co! Bavilo mě to, líbilo se mi to, bylo to překvapivé, vtipné, dojemné, zajímavé a efekty byly taky super! I jim odpustím, že některé scény byly až moc počítačové. Myslím si, že výběr herců se také velmi povedl a ostrov byl nádherný!!! Za mě super zážitek!

• 4.2.2017  22:51
    Muž z oceli (2013)

Přestože se v poslední době roztrhl pytel s filmy se superhdiny, musím přiznat, že jim zrovna neholduji a spoustu z nich jsem ještě neviděla a možná ani neuvidím :-D I zde jsem byla připravena, že jakmile usoudím, že je to nuda, končím, ale nějak se to nestalo. Bavilo mě to a vydržela jsem až do konce. Děj samozřejmě není zas až tak překvapivý :-D ale moc se mi líbil způsob, jak to bylo natočené a pojaté, např. vzpomínky. Takže pro mě vlastně velké překvapení, protože jsem tomu nedávala příliš velké šance.

• 4.1.2017  20:29
    Deobeulyu (TV seriál) (2016)

Podle mě byli Lee Jong Suk a Han Hyo Joo skvělí, z "Oh Yeon Joo" jsem měla na začátku obavy, ale stačilo pár dalších minut a strach byl ta tam. Přiznávám, že to bylo trošku zdlouhavější a připomínalo to křečka v kolečku, takové trošku nekonečné, ale nedá se jim upřít, že se člověk u toho nenudil, protože ho vždycky něčím překvapili, šokovali, vystrašili a Oh Yeon Joo a Kang Chul tvořili krásný pár, takže není co řešit.

• 4.1.2017  19:14

Velice povedená komedie. Už je to nějaký pátek, co jsem Ha Ji Won viděla v komediální roli :-) Ale nejvíce jsem se nasmála asi s Jong Guem (Oh Jung Se). Vtipné, zajímavé, napínavé.

• 28.12.2016  18:42
    Ugly Duckling Series (TV seriál) (2015)

Pořadí jsem trošičku zpřeházela, protože jsem jako první viděla třetí část "Don´t". Překvapilo mě, jak rychle se vyřešila věc, kterou jsem měla za zápletku celého děje, ale oni si samozřejmě našli další :-D K "Perfect Match" mě nalákal Push, který byl skvělý, ale trošku jsem měla problém s Mook. To, že její postava je někdy až dost nechápavá, to bych pochopila, ale občas jsem měla pocit, že nezvládá výrazy obličeje, byly scény, kdy se podle mě smála nebo usmívala a přitom ta scéna tomu vůbec neodpovídala. "Pity Girl" se mi líbila nejméně. Začátek nebyl nic moc, ale postupně jsem tomu začala trošičku přicházet na chuť, protože Fuyu a Aston byli zajímaví a trošku i vývoj. Občas mi hraní hlavní hrdinky přišlo slabší (něco jako u Mook v roli Junior). Původně jsem neplánovala vidět druhou a čtvrtou část, ale když jsem zjistila, že v "Boy´s Paradise" hraje Esther a Sean, už jsem neváhala, protože jsem je spolu viděla v Leh Ratree. Byla jsem zvědavá, jak to spolu zvládnou zde. Tato část byla pro mě nejzábavnější. Vidět Esther po vážnější roli v Leh Ratree takto a to samé Seana … :-D :-D :-D Bavil mě příběh, postavy, … Ale naopak jsem tu zaregistrovala i dost nápadné chyby (smějící se Esther, když má její postava spát, nebo scéna, kdy má Sean jasně vidět port zastrčený za trenkami), ale i tak pro mě nejlepší část z celé série. Průměrem jsem došla k průměru, takže za tři :-D

• 28.12.2016  18:07
    Ming Ruo Xiao Xi (TV seriál) (2015)

Na začátku jsem se zalekla, že se jedná o další verzi Boys Before Flowers, ale záhy jsem zjistila, že přes některé podobnosti to tak naštěstí není. Sama se divím, ale přestože hlavní hrdinka byla taková … taková jiná :-D , tak ve spojitosti s kluky, to působilo vyrovnaně a bylo to originální a zábavné :-D

• 26.12.2016  15:14
    Annyeong nae sojeonghan saram (TV seriál) (2016)

Sama jsem překvapená, že jsem nakonec skončila u tohoto hodnocení, protože na začátku se pohybovalo hodně nízko, protože mi to přišlo šílené a moc mě to nebavilo, ale tím vývojem a překvapeními se dokázalo pomalu šplhat nahoru. I když ten poslední díl bych přece jen trošičku pozměnila :-D :-D :-D

• 17.12.2016  23:00
    Atlas mraků (2012)

Na začátku to pro mě bylo dosti zmatené, pořád jsem hledala klíč a musím říct, že úžasná práce maskérů mi to někdy pořádně zkomplikovala :-D Času stráveného s tímto filmem vůbec nelituji. Přestože mi chvilku trvalo, než jsem se zorientovala, byl to zážitek. Jen, co se objevily titulky, moje první myšlenka byla, že si to budu muset pustit ještě jednou, abych mohla všechno stoprocentně pojmout a zpracovat :-D :-D :-D

• 20.11.2016  19:55

Prostě mě to dojalo a moc se mi to líbilo! Délka mi vůbec nevadila, protože ani na chvíli jsem se nenudila, celé to tak plynulo, že čas jsem vůbec neregistrovala. Samozřejmě hlavní hrdina získal mé srdce téměř hned na začátku, pro mě hrdina s velkým H :-D Jinak, zajímavý obraz z hlediska vztahů, společnosti apod. Za mě určitě doporučuji.

• 2.10.2016  10:39
    Sindelellawa ne myeongeui gisa (TV seriál) (2016)

Na to, jak jsem se moc těšila, až to začnou vysílat, tak začátek mě hodně rychle zpražil. Bylo to velké zklamání, protože jsem čekala boom, ale místo toho to byl průměr. Hlavní mě bavili, ale ta omáčka kolem tam vůbec nemusela být. Jakmile se hlavní hrdinka nastěhovala ke klukům, tak to byl velký obrat k lepšímu :-D Hodně kladně tady musím hodnotit soundtrack, byl skvělý, ať už Jessi, Younha nebo další.

• 19.7.2016  22:17
    Gopumgyeok jjaksarang (TV seriál) (2015)

Díly nejsou dlouhé a díky ději to i dost rychle uteče. Přiznávám, že na jednu stranu se tam určité věci na můj vkus trošku vlekly, ale zase na druhou stranu to díky Jung Il Woovi bylo dost zábavné. Opravdu jsem se bavila :-D :-D

• 15.7.2016  20:27
    Woonppallomaenseu (TV seriál) (2016)

Tak tohle byl docela oříšek ... Začátek vypadal hodně slibně, ale postupem času to pro mě trošku pokleslo na průměrné drama, ale kdo tomu vrátil život byl Soo Ho v podání Ryu Joon Yeola (poté, co "ožil" :-D ). Naopak Hwang tady byla taková ... nevím :-( Jinak samozřejmě spousta známých tváří - Lee Soo Hyuk, Lee Chung Ah, Jung In Gi, Na Young Hee, ... Hodně mě bavili nejlepší přátelé hlavních hrdinů :-D :-D :-D Asi bych normálně dala pouze tři hvězdičky, ale kvůli zábavě s Dal Nim, Han Ryang Haem a Soo Hoem jsem se rozhodla přivřít očka a jednu hvězdičku přidávám, takže hodně slabá čtyřka.

• 15.7.2016  09:52

Je to blbost, ale bavila jsem se :-D :-D Na film se těším, jen je hloupé, že to takhle rozdělili.

• 18.6.2016  18:21
    Bromance (TV seriál) (2015)

Přestože to není úplně dokonalé, má to nějaké chybky (některé scény mi přišly přehnané a sem tam i nějaké emoce :-D ), moc jsem si to užila. Baron a Megan tvořili skvělou dvojku. Bylo to skvělé!!!

• 18.6.2016  18:18
    Love Cuisine (TV seriál) (2015)

Tohle drama bylo velmi milým překvapením. Hodně mě to bavilo. Bylo to pěkné a vtipné, ale samozřejmě nikde se nevyhneme různému klišé, které se v dramatech opakuje, takže ani tady, ale vůbec mi to nevadilo. Celé to působilo tak … hezky, mile a „klidně“ :-D Bylo to moje první setkání s Lego Liem a možná pro mě jeho velké charisma mělo vliv i na mé hodnocení, ale jeho ztvárnění postavy Han Jieho bylo skvělé včetně výrazů a pohybů. Dále se mi moc líbilo přátelství mezi Xiao Rou a zábavnou Jiang Pei Ying, co ta všechno nevymyslela …, to mě taky hodně bavilo :-D A samozřejmě vztahy mezi studenty a jejich příběhy, nebylo tam nic, co by mě nudilo. A soundtrack taky super – Bii, Rosie a Yu Feng nebo SpeXial <3

• 16.6.2016  19:31
    Hanbun deo happyending (TV seriál) (2016)

Na začátku jsem byla docela zklamaná, ale pomalu s každým dílem si mě to začalo získávat. Dokonce i postavy, které mi na začátku nepřišly příliš sympatické, tak ke konci mi už ani nevadily a byla jsem zvědavá, jak to s nimi dopadne. Přišlo mi to hezké a zábavné a někdy i opravdu dojemné. Zvažovala jsem, zda dát 3 nebo 4, nejlepší by bylo opravdu něco mezi tím, ale nakonec mi přišlo škoda dát jenom 3, takže jsem dala 4 :-D :-D

<< předchozí 1 2 3 4 5 6