Kondor (2018) (seriál)

Prvé dve časti skvele navnadili, ale zvyšok seriálu je ukecaná nuda a v tretej časti sa z hlavného hrdinu stane idiot. Dopozeral som len po šiestu časť.

Scream (2015) (seriál)

Prvé dve časti sú Vreskotom, ďaľších osem sa zrazu zmení na Pretty Little Liars aj s SMS-kami, sledovaním, odkazmi, záhadami, kto má akú minulosť a vatou okolo a posledné dve časti sú návratom ku slasheru s kvalitami a nečakanými zvratmi Vreskotu. Tešil som sa na tento seriál, preto je škoda, že sa nechal zlákať módou dnešných kvázi thrillerov pre mladých.

To byl zítra flám 2 (2015)

Jediné ako tak vtipné scény boli počas záverečných tituliek, inak strata času.

Nekonečná láska (2014)

Čakal som trochu iný záver, ale je to krásny film o prvej láske, s úžasným feelingom a hudbou po celý čas.

Vlk z Wall Street (2013)

Nie je to najlepší Scorsese, ale je to najlepší DiCaprio.

Wolverine (2013)

Nový Wolverine ma vôbec nechytil a mal som chuť dať dve hviezdičky, no nakoniec to ustál na priemerných troch. Logan je stále charizmatický, mám pocit, že najcharizmatickejší zo všetkých x-men filmov, ale tento film je proste o ničom. Začiatok v Nagasaki je výborný, no to je tak všetko. Strašne spracovaného digitálneho medveďa a pozadie aljašskych hôr radšej ani nerátam. Bolo jasné čo sa stane už od začiatku, kto proti nemu bude stáť tiež, všetky veľké prekvapenia, ktoré tvorcovia plánovali sa dali okamžite uhádnuť, bad guy sa uvedomi a je good guy, vyspíme sa so sexi japonkou..kliše za kliše. Jediným svetlým bodom bol po úvode zasa záver, keď Loganovi..ehm ehm..a som zvedavý ako to vyriešia v ďaľšej časti. Potitulková scéna pre mňa tiež sklamaním a akoby bola len povinným odbitím si, že Marvel musí mať potitulkovú scénu. Mimochodom, zasa sa v nej nestalo nič úzasne prekvapivé, čo by malo navnadiť na ďaľší diel. A veľké cameo? Pre toho, kto videl The Last Stand po titulkoch, známa vec.

CBGB: Kolébka punku (2013)

The Ramones sú vlastne utiahnutí típci:-) Výborný Alan Rickman vo filme so skvelou hudbou, ktorý mohol byť ešte lepší, keby je zaujímavejšie napísaný, avšak aj napriek tomu na tomto filme niečo je..naozaj na ňom niečo je.

Velký bazar (1973)

Objektívne je film za štyri a pol, je v ňom za priehršť vtipov, no maximálne hodnotenie dávam za prvých desať minút, kedy Les Charlots sypú jednu scénu za druhou, pri ktorých som sa nedokázal prestať smiať. Nič vtipnejšie som nikde nevidel.

Rychle a zběsile 6 (2013)

Rýchlo a zbesilo 5 je len jedno, ale šestka dobre uzatvára druhú trilógiu, ktorá sa posunula k vážnejšiemu feelingu. Humor na správnom mieste, prekrásne autá, charizmatický protivník, Linovi sa podarilo vytvoriť svižnú a najmä pútavú akciu plnú nápadov, čo býva často problém. Keď sa na scéne objavil The Rock, zostal som v nemom úžase. Ten chlap je ako hora a je na ňom vidno, že už začal naberať pre rolu v Herkulesovi. Vin Diesel pri ňom vyzerá ako dedinský vyhadzovač. Čerešničkou na torte je potitulková scéna a zapojenie do príbehu Tokyo Drift. Bavil som sa skvele.

Ovládací panel
12 bodů