frbulka

frbulka

Jana K.

okres Svitavy
obdivovatelka krás pozemských

5 bodů

Můj deníček

1 2 3 4 následující >>
 • 27.1.2013 v 19:23

  Naposledy k prezidentovi...

  Protože nemám facebook, pojala jsem tenhle deníček jako nástěnku mých příspěvků a čas od času mám touhu tady  vyjádřit svůj pocit nebo názor. I kdyby to nikdo nečetl, alespoň si tímto způsobem trochu ulevím:-).

  Po tomto víkendu dodávám k tématu prezident a prezidentské volby pár posledních poznámek:

  za prvé:  Václav Klaus je úplný blázen a mám ho plné zuby.

  za druhé: Chtěla jsem tam knížete.

  za třetí: Ale věřím, že Zeman horší než Klaus snad nebude.

  za čtvrté: Ještě, že je The End.

   

  Mějte se krásně, ať jste volili toho či onoho! :-)

 • 20.1.2013 v 18:56

  Pane prezidente 3

  Malá, ale milá agitka:-)

   

  https://www.youtube.com/watch?v=2SugRuZC4Mo

 • 11.1.2013 v 18:35

  Pane prezidente 2

  Myslím, že i tak vážná věc jako premiérová prezidentská volba si zaslouží své odlehčení. A proč ne prostřednictvím videa z jednoho filmu, které někdo parádně otitulkoval:-) Šťastnou volbu všem...

   

  http://www.stream.cz/video/785372-co-hitler-rika-na-primou-volbu-prezidenta-u-nas

 • 3.1.2013 v 22:36

  Pane prezidente...

  Tak nevím, mám takový pocit, že náš pan prezident si chtěl ke konci svého mandátu zlepšit pověst. Moc se mu to nepovedlo. Ruda z Ostravy to vyjádřil přezpíváním známé písničky přiléhavě...Myslím, že nejen já v ní slyším výčitku...

 • 23.12.2012 v 19:12

  Pokojné Vánoce a šťastný nový rok!

  Přeji všem mým oblíbeným uživatelům (i těm, co mají v oblíbených zase mě:-)) a náhodným návštěvníkům mého profilu krásné Vánoce a nový rok prožitý ve zdraví a lásce.

   

  PS: Omluvte zhoršenou kvalitu, ale bylo to jediné snesitelné video, které se z výběru na youtube dalo použít.

   

  Jana

 • 5.11.2012 v 20:27

  Spatřil jsem v psích očích...:-)

  Spatřil jsem v psích očích prchavý výraz pobaveného pohrdání a jsem přesvědčen, že psi si v podstatě myslí, že lidé jsou blázni.
  John Steinbeck

 • 30.10.2012 v 22:03

  A Moment To Remember

  Dnes jsem viděla potřetí a nepřestávám žasnout...jeden z nejsilnějších filmových zážitků mého života...a hudba je přenádnerná...

 • 26.10.2012 v 21:28

  Vyprávěj...

  Jsem ráda, že mi tak hezky tento seriál vypráví...Zvlášť teď, když graduje a přibližuje nám, lidem narozeným v osmdesátých letech a později, listopadové události roku 1989. Minulý a dnešní díl ve mně vyvolal spoustu různých pocitů od smutku, nesmělých pocitů hrdosti a konečně radosti nad tím, že žijeme ve svobodné zemi, i když bohužel i s tou svobodou neumíme nakládat vždycky dobře a nevážíme si jí, zvláště poslední dobou...Když pak na závěr dílu zazněla Modlitba pro Martu, byla to ta nejdojemnější tečka.

 • 21.10.2012 v 21:50

  Černá zmije v novém znění

  Napadlo mě, že trošku využiju tuto novou (nebo straronovou?:-)) možnost psát si deníček a občas se podělím o své méně či více plodné myšlenky. K prvnímu zápisu mě inspiroval seriál Černá zmije. Je vysílán pravidelně v 21:00 každou neděli. Překvapilo mě, že má jiný dabing než původní verze. První sérii moc nemusím, ale dabing druhé série hodnotím po prvotním rozladění na výbornou. Takže doporučuji a můžete jen porovnávat...Všem přeju příjemné nedělní večery s ČZ!

1 2 3 4 následující >>