Slunkoo

Dima Nazaruk

okres Skalica

<< předchozí 1 2 3 4
    • 27.4.2012  12:26

Chcete videt nasraneho a nespokojneho muze ve filmu tak to je ten film

• 24.10.2011  21:57

Pre mňa prvý mysteriózny seriály ktorý ma zaujíma.

• 27.9.2011  21:35
    Terra Nova (TV seriál) (2011)

There is no paradise without sacrifice. Pilot 8/10 waiting....

• 27.8.2011  17:39

trefne slza vonku

• 9.6.2011  18:22

5 hviezdičiek je málo a ostuda, dávam 10!!

• 17.12.2010  20:53

Jedna z naj krásnejších rozprávok tejto doby.

• 2.11.2010  08:53
    Živí mrtví (TV seriál) (2010)

po 1. díle je to ďalší seriál,ktorý si zaslúži tak isto, ako Prison break, Heroes a Terminátor pozrieť každý diel a ani jeden nevynechať. Ja legenda, Resident Evil,28 dni pote a iné zombie filmy ,to všetko mi ten seriál pripomína.Je to podla komiksu k tomu ja mam slabosť takže zatiaľ 100% a verím, že sa to nezmení. Dobrodružstvo mŕtvym svetom (výstižne slovo pre tento film).Po 2 dielu je to ešte lepšie len tak ďalej a bude to super.Napinák v obchode mi pripomenulo scénku s Residen Evil Afterlife keď boli vo väzení asi aj brali z toho.A je to tu ohromný pád v 3 díle niečo napínavé? ani nie, skôr by som to chrakterizoval spoznávaním osob v tábore, kto je aký a hranie na nervy medzi sebou, sklamanie šerifovho najlepšieho kamaráta a prekvapenie jeho ženy no a jeden hladný zombie. A od toho na streche čakajme peknú pomstu.4,5 díl už ani hodnotiť nebudem najlepší seriál v roku 2010 a do x roku určite bude.2.séria podľa mojich očakávani v najlepšej stránke, až na neskutočne dementné správanie deti(nemajú predsa 6 rokov..) vidíme ďalej

• 2.11.2010  08:45
    Duch (1990)

Nikdy v živote by som nečakal, že tak starý film a ja som rozhodne bojovník proti starým filmom ma takto dostane. Doslova som ho žral a iba reklama mi dávala čas na dýchanie to bolo niečo nádherne a taký film, už asi tak skoro neuvidím romantika slzy napätie a radosť :))

• 24.10.2010  20:14
    Avatar (2009)

Nechápu proč to není v TOP 200 na ostatných jak IMDB a KINOPOISK je to v top, len SVK a CZ sa hrajú na veľkých kritiku a pritom sú nuly a ich produkcia je nulová a tie staré ČSSR filmy sú sračky, ktoré neboli vo svete ani známe a sú v TOP. Pekná hovadina... samé odpady

• 20.10.2010  20:58
    Oceány (2009)

NÁDHERA!!!!! Všetko čo tam bolo povedané sa naozaj raz stane a ja u toho už nechcem žiť.Radšej budem ryba ako človek ktorý ničí prírodu.

• 12.9.2010  20:25

CINEMAX Skalica 99% najlepšie 3D čo som zatiaľ videl, dokonca lepšie ako Avatar a to o veľmi veľa.Pokiaľ ste boli sklamaný 3Dckom Súboj Titanov a Posledný vládca vetrov tak toto vám nahradí zážitok s 3D. Dej je tam úplne pochopiteľný stačí si len pozrieť pred tým než pôjdete do kina všetky diele postupne a všetko bude OK.1 percento dole za to aké krátke to bolo vydržal by som tam aj 3 hodiny.+Žiadna nuda a dokonca Trailer na Saw parádny :)

• 6.9.2010  23:13
    Robin Hood (2010)

Pozrel som si v jeden deň Centurion a potom Robina a môžem povedať tieto filmy ma naozaj dostali. Zatiaľ čo Centurion bol sivý mrazivý a bolo tam viac krvi a násilia, tak v Robinovi to bolo kontrastnejšie viac romantiky nie toľko krvi ale ta dĺžka toho filmu to dobre zobrazenie života v ten čas a boje stali zato.Dokonca ma prekvapil aj koniec od ktorého som čakal čosi zle ale nestalo sa. Snáď najlepšie historické filmy v roku 2010 a už iné lepšie ani nečakám.

• 6.9.2010  18:17
    Centurion (2010)

Sem z toho v Pi-či .Je vycvičená stopárka nájde vás kdeby ste neboli zaženie do paste obkľúči a potom zabije ,je plná prázdnoty a jedine čo ju naplní je Rimanská krv Jej korisťou sú Rimania čiže MY.

• 2.8.2010  20:31

uz sa tesim........

• 25.7.2010  21:39
    Magazín Ligy mistrů (TV pořad) (2002)

to je proste moje

• 22.5.2010  22:19
    Iron Man 2 (2010)

V kine Efekty a Marvel to je moje

• 19.5.2010  16:06

Naprostá paráda

• 11.5.2010  09:27
    Ip Man 2 (2010)

Majstrovské dielo.Inteligencia, kľud pri boji a technika mi nedovolili mrknúť. Tento film ma doslova poznamenal a patri k mojim najlepším spolu s jednotkou a tréner Bruca Leeho ...no konec.

• 14.3.2010  00:47

Teraz som dopozeral tento film a poviem, že to je ďalšie majstrovské dielo, v hlavnej roli s Edwardom Nortonom. Vzrušujúca pointa filmu, krásny koniec filmu, skvelé zahrane role hercov, dostal som veľa zábavy po zhliadnutí filmu. 5 z 5

• 20.2.2010  16:28
    Legie (2010)

Ako Béčko sa mi to nezdalo film skvelý atmosféra jedného miesta mi pripomínala film Mist až na to, že tam bol obchod a tu reštaurácia v pustine k tomu všetkému mi urobila radosť aj hudba vo filme a po prvý krát som videl bojovať anjelov z filmu som vzrušený

• 26.6.2013  18:01
    Metro (2013)

ked su vsichni ve filmu ozrali tak Verbal je KOKOT

• 22.12.2011  11:50

Hodne nereálne veci sa tu objavujú nikdy ale vôbec nikdy by sa nejaký terorista neflákal s nejakou pitomou žurnalistkou a dávno by ji urezal hlavu a už vôbec ale vôbec by žiadny štát či vláda,organizácia alebo krajina neposielala kvôli jedne žene svoje najlepšie jednotky aby ji zachránili, to teda ne ,je tam toho hodne viac nad čim sa možeme čudovať ale inak je to fajn film.

• 22.8.2011  22:11

Mate taky takovej pocit jakoby sme žili na planete vopic?

• 20.5.2011  15:35

Poviem len jedno čo sa týka 3D pokojne neberte okuliare a mate istotu že ich nepokazíte a nebudete platiť 50 Eu.

• 5.5.2011  15:02
    Sucker Punch (2011)

Herečky krása, Fantasy svet nádherný,akcie kopec, no a samotný dej je idiotsky....

• 17.4.2011  19:02
    Jackass 3 (2010)

Hnus, ale i sranda a dobre nápady tam nechýbajú.

• 17.11.2010  15:03
    Černá smrt (2010)

75% zaujímavý film

• 9.11.2010  18:19
    Rampage (2009)

Hlavni herec stvárňuje dosť chorého psychopata ktorého sere celý svet jak to asi dopadne. MASOOOOO

• 27.10.2010  17:09
    Jonah Hex (2010)

Ďalší komiks ďalšia paráda.Tentokrát western, ktorý netrval dlho no a moja Megan :) každý film, ktorý je podla komiksu je parádni.Samozrejme na X-menu a Spidermana a Iron mana to nemá preto 85%.

• 8.8.2010  14:03

Zatim najlepsi zo vsetkych v ktorych hral Tony

<< předchozí 1 2 3 4