Útěk z vězení (2005) (seriál)

Námět PB je luxusní, jenom škoda, že to tvůrci (rozuměj: hamižní televizní producenti) začali natahovat a zbytečně vařili z vody, kdyby zůstalo u plánovaný minisérie mohlo to dopadnout daleko líp. První série 90%, druhá 75%, třetí 50%, čtvrtou nehodnotím, páč jsem po 12. epizodě přestal seriál sledovat.

To byl zítra flám (2010)

Až na těch pár nechutností to jde. Z celýho hereckýho ansámblu je nelepší Rob Corddry, kterej se svýma hláškama strčí všechny do kapsy. 65%

Bobovy burgery (2011) (seriál)

Animovaný sitcom z prostředí rodinné restaurace, teda fast foodu. Bob´s Burgers sice obsahuje prvky Family Guye, ale jen na často frekventovaných vtípcích to postavený není - což je plus. Při sledování jsem se určitě nenudil, ale těžko to hodnotit po jednom díle. No uvidíme s čím přijdou tvůrci příště a snad to po pár dílech nestáhnou. Líbilo se, prozatím 60%

Čtvery Vánoce (2008)

Typische romantische pseudo-comedy kde je !SPOILER! happyend samozřejmostí. Brr! 30%

Hadi v letadle (2006)

Tomuhle snímku jsem se dlouhou dobu vyhýbal a to byla chyba. Na to, že mám ofidiofobii jsem se až nějak moc bavil. Pár hlášek, pár originálních zabití a spousta klišé viděných milionkrát někde jinde. Žádná kultovní záležitost se nekoná poněvadž co je moc, to je moc... Jak by to asi dopadlo kdyby tvůrci místo hadů šoupli mezi pasažéry Critters, Gremlins ... anebo Leprechauna? Průměr plus: 55%

Zredigováno (2007)

Zvědavá kamera pod taktovkou Briana De Palmy nás zavede do Iráku a ukáže nám svinstva páchaná vojáky U.S. 70%

The Union: The Business Behind Getting High (2007)

Dokument určený těm, kteří mají pozitivní vztah k této rostlince, ALE především pokrytcům a lidem, kteří hází konopí do stejnýho pytle jako heroin. Solidní dokument 90%

Ahoj, mami! (1970)

Každej rejža nějak začínal, i Brian De Palma. Žádnej skvost to sice není ale správnej fanoušek De Palmy by to měl určitě vidět. Mladej De Niro, kecy, kecy, nuda, nuda, Be Black Baby a konec. V době vzniku určitě aktuální ale teď skoro průměr. 45%

Městečko (2003)

Pro širší veřejnost téměř neznámý a tady i dost podhodnocený film. "Taková svině a takovej majetek." 65%

Profesionálky (2007) (seriál)

Typická TV kriminálka, určená něžnějšímu pohlaví. 55%