Fretakata

Slovensko
práca - asi duševná

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15
    • 17.11.2018  16:03
    Kauza Uherské Hradiště (TV film) (2006)

V niektorých ľuďoch je ukryté zlo, ktoré čaká na svoju príležitosť. Že fanatiickí zmrdi neboli potrestaní., to ma napĺňa beznádejou. Aspoň, že nejaká ta podmienka padla. Zvyšok je výsmech.

• 6.11.2018  19:39
    Stroje - to je moje! (TV seriál) (2010)

Otrasný dabing. Inak je to obstojné.

• 3.11.2018  23:42
    Královna (2006)

Neverím, citim propagandu. Za filmove spracovanie si to uznanie zasluzi.

• 24.10.2018  20:54
    Slovensko s Tiposom (TV pořad) (2018)

Nebyť virozy, bol by mi tento skvost unikol. Celé zle a extra afektovaná moderátoka Iveta Malachovska to aj tak este dokaze kazit. Hviezdicku davam za obcasne preblesknutie zaujimavej otazky.

• 21.10.2018  17:25

No ale ake prekombinovane?

• 7.10.2018  16:24
    Nová záhrada (TV pořad) (2015)

Čo tak si prečítať zákon o nepodložených zdravotných tvrdeniach?! Dnes 7.10.2018 samorastlá odborníčka na zdravie Andy (priezvisko nepadlo) vypúšťala extra hovadiny (nič narastené na tejto lúke nám nemôže ublížiť, lebo príroda sa nemôže pomýliť + návod na liečbu žalúdočnných vredov kyttičkou ďateliny..).

• 17.9.2018  13:01
    Dobrý synek (1993)

Jeden z filmov, ktoré sa zapamätajú. Aj deti media byť zmrdi.

• 16.9.2018  00:17

Jeden z filmov, ktoré sa zavrtaju do mozgu. Genialna Annie.

• 15.9.2018  17:13
    Matka (TV film) (1968)

Brat mi oči vypichol, preto tak hlboko. Srbské príslovie.. V Tv filme ale silno neverim viacerym veciam. Mastnej placke na hlave "dobrého Paľa. Že v tme "zlý Jano" veril, že matka mu pomáha nájsť brata, ktorého chce zabiť. No a že sa chhcel Paľo udať za zabitie, ktoré spáchal Jano. .. Nee.

• 6.9.2018  23:04
    Máte slovo (TV pořad) (2008)

Dnes som s istým premáhaním sa sledovala diel o veštcoch, kartároch, astrologoch apod. Klobúk dolu pred odvahou diskutovať s ľuďmi, ktorí odmietajú definovať terminologiu alebo menia definície. Nie z prefíkanosti ale z čírej hlúposti.

• 6.9.2018  21:19

Pozerám to a bavím sa síce potichu, ale jak bláázon !

• 4.9.2018  22:07

Kruci, prečo si nezaplatia odborného poradcu a nevylúčia trápne hrubé chyby ?!! Malé chyby a naivnosti beriem ako daň za upútanie pozornosti. V Dr. Housovi sú aj riadne hovadiny a má nad 70%. Ale toto ... už priemerná zdravotná sestra by škrtla napr. "ileus je prederavené črevo" + nezmysly, že na traumatologii sa operuje ileus, peritonitída. Zato riešený veľký úraz som na traumatológii nepostrehla. Definitívna diagnoza myokarditídy za 2-3 hodinky od začiatku ťažkostí by bola pozoruhodná aj na kardiovaskulárnom ústave ... ale všetko je to je to malina proti transplantácii srdca na traumatológii !! To je sila. Vzťahy sa javia zaujímavé. Celok je v tempe.

• 3.9.2018  09:14

Lahôdka pre odhodlaných milovníkov nekonečne rozťahaných filmov. Ja som zaspala.

• 3.9.2018  09:07

Preceňovaný film. Začiatok filmu dobre navodzuje terén špiny a smradu, ale stred je nekonečne zdĺhavý, koniec nejaký zbrklý. Z celku mi zostal nepríjemný čudný pocit. Raz stačilo.

• 11.8.2018  18:35
    Bažanti (1971)

Milé. Na rozdiel ich odostatných filmov, kde z Nemcov robili idiotov priamo úmerne fr. zbabelosti pocas vojny.

• 30.7.2018  14:59

Kruci, toto ma vyše 80% ?! A to už všetkým šibe? Že by lahôdka pre masochistov, ktorí obdivujú "genialitu" a zároveň priznávajú (niektorí sú hrdí), že nepochopili ? Keď už sa zdalo, že sa mozaika poskladá (nádejná magická kocka pasujúca k tajomnému kľúču), všetko sa rozpadlo alebo otočilo na hlavu. Vizuálne príjemné, aj napätie bolo, aj mierna lesboshow - ale to ani zďaleka neprevýšilo znechutenie z "umenia" zaplietania mozaiky s vedomím, že sa nebude skladať do zmysluplného príbehu. Pre mňa šibnutá zbytočnosť a trápnosť. Diky moc, nikdy viac.

• 30.7.2018  14:53

Ale jo. Krásne exteriery, krasne baby s kupacim dnom za odmenu za zostrelenie lietadla a ich pribehy. Zamer velitela Fedota po objaveni sa Nemcov mi nepripadal zrovna logicky a jeho rambisticky vykon ka konci bol na hranici trapnosti, ale ako celok .. pacilo sa mi to.

• 28.7.2018  07:04
    Príroda (TV seriál) (1994)

Citujem sprievodné slovo oodporne sladkého hlasu komentujúceho odstrel jeleňa (tipujem p. V. Štefucu): "Jedince, ktoré už nie sú schopné plodiť zdravé potomstvo, treba odstrániť. Urobia miesto iným.". Ach, ľudská nadutosť. Hlavne, že je "čaro lovu".

• 10.6.2018  13:44
    Cuky Luky Film (2017)

Zmes trápnosti a stupidity. Odhodlala som sa dopozerať to: koniec bol už úplný grc.

• 10.6.2018  13:42
    Cuky Luky (TV seriál) (2014)

Trapas.

• 8.6.2018  15:58

Myslím, že bezohľadná rozšírená sebevražda Magdy G.má hysterické črty. Také všetko alebo nič. Radšej všetko zničiť než ustúpiť. A závislosť na moci, zamilovanosť do mediálneho mýtu vlastnej rodiny. Všimnite si, ako často umierajú muži krátko po tom, ako sú (obvykle náhle) zbavení moci. Ešte aj to zbožňovanie Hitlera, alebo že dovolila svojho otčima (dobrého) odviezť do koncentráku... bože.

• 5.6.2018  18:29
    Duhová panna (TV film) (2000)

Bez tej kakofonie by to bolo na sice male, ale dve hviezdicky. A to rozpravkam fandim.

• 5.6.2018  18:24
    Kauza Cervanová (2013)

V máji 2018 sa po zverejnení výpovede svedkyne Zimákovej novinár Hanus - v minulosti obhajujúci nitrianske neviniatka - ospravedlnil. https://www.postoj.sk/33318/definitivna-bodka-za-kauzou-cervanova Zniesli sa na neho aj hromy-blesky. Ja si vážim, že dokázal uznať svoj omyl. Na to treba charakter. Že to komerčne využil a napísal knihu " je to inak " - to je jeho šikovnosť. Pekne hýbe žlčou tým, čo tiež naleteli, ale teraz z toho majú len pocit vlastnej trápnosti. Za seba dodávam, že som Nitrančanom neverila. Proti iným dôkazom boli ich detektory lži ( keď si dosť dlho niečo omieľate, uveríte tomu ) .račky. Po prevrate boli ich dojemné ksichty obetí komunizmu (ale v reáli synáčkov červených papalášov) už úplne na grc.

• 5.6.2018  17:22
    Bolero (2004)

• 2.6.2018  21:26

Zasa film, keď som sa po X pokusoch rozhodla, že to vydržím a teraz sa za to hanbím. Furt neviem, čo na tom ľudia majú. Uvrešťaný film, prehnané, takmer žiadny dej a kŕčovité scény. Hystéria + kakofonia ako podmaz. Ach, ako vďačne by som dnes odpustila aj viac, než kritizuje film, keby mi niekto dal byt v Prahe. Hmmm...najviac fňukali tí, čo dnes majú vďaka tej hnusnej lokalite o nejaký ten milionik viac, než ľudia v malých mestách. Keďže úsmevné momentky aj čriepky dokumentujúce dobu prebleskli, nehviezdičkujem.

• 21.5.2018  22:00

Fííííha. Po relácii som si zadefinovala desatoro: 1. Ak máte problém, boli ste zneužívaný/á. 2. Ak má problém vaše dieťa, zneužívali ste ho. K bodom 1 a 2 dospejete každou diagnostikou. 3. Máte niečo zablokované (prúdenie energie, kranium, čakry, podvedomie, bioelektrinu, ...). Isté je, že máte zablokovaný zdravý úsudok. Inak by ste tam nešli. 4. Potrebujete niečo nejasné + fakticky nemerateľné + nekontrolovateľné (mentálne odblokovanie, sebapoznanie, detoxikáciu, harmonizáciu, ...). 5. Potrebujete niečo tajomné a starobylé (ekvilibrium, živú vodu, archebaktérie ...). 6. Potrebujete niečo mystické (auru, vesmírnu energiu, ..) 7. Potrebujete niečo s „vedeckým“ názvom ( enzým, vitamín, minerál, informovanú vodu, odtlačok molekuly vo vode, MMS,...). 8. Položky 4,5,6,7 vám predá A) terapeut v zariadení typu Aktip B) poradca (tj. predajca) na nete - anonymný a bezohľadný C) lekárnik - prakticky anonymný ale aspoň kontrolovateľný predavač, väčšinou neopodstatnene využívajúci psychologický efekt bielej uniformy, smelý ev. drzý úmerne k marži D) lekár v zariadení typu Aktip - obvykle chudák neschopný normálne pracovať. 9. Platíte A) za pozornosť, ktorá Vám chýba od príbuzných, od lekárov, .. B) za svoju hlúposť ev. nadutosť, pocit výnimočnosti. 10. V lepšom prípade platíte peniazmi a časom. V horšom prípade stratou šancí na vyliečenie, priamym poškodením zdravia, deptaním a neslobodou. Postreh autorky o nenápadnej arogancii prednášajúcej je správny. Je to v podstate zastrašovanie, slovne-agresívna prevencia pochybovania a nepríjemných otázok. Bože. Ako k nim môže niekto ísť viac než razkrát ?! Sori, ale s ľudskou hlúposťou je najlepší biznis.

• 20.5.2018  08:53
    Agáva (2016)

Film, do ktoreho sa treba ponorit a potom je jeho lahka pomalost prijemna. Vytvarne ma zaujal, krasna kamera, najma vonku. Este taky, prosim.

• 20.5.2018  08:48
    Harry & Meghan: A Royal Romance (TV film) (2018)

Prototyp filmoveho gýča. Neverím ani zblo, navyše je až bolestivo hlúpy. Pre glorifikaciu clenov kralovskej rodiny by som pokladala podporu zo strany dvora ... ale ze by boli taki blbi ..hmm

• 14.5.2018  22:25
    Sám mezi všemi (TV film) (2013)

Noo.. tušim budem musieť prehodnotiť predsudky voči nemeckej tvorbe. Dobré to bolo. človeku ani nenapadne, čo sa skrýva za nenápadnými správičkmi, že niekoho zadržali. Najviac bolí, akí sú ľudia-verejnosť manipulovatení a ako ťažko uznávajú, že sa mýlili. Podobne (ale oveľa silnejšie): Hon.

• 14.5.2018  22:21
    Kredenc (TV pořad) (2014)

Dlhšie som to nevidela, ale dnes sa bavím ako blázon. Eurobankovka s nulovou hodnotou, parodia na najafektovanejšiu (možo aj najhlúpejšiu) moderátorku,.. som skromná, už jeden vyborný píipevok je fajn.

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15