Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Dokumentární
  • Krimi
  • Pohádka

plakát

Svadba na prvý pohľad (2020) (TV pořad)

Hmm.. toto nie je môj žáner. Aj tu prevláda snaha o zaujatie diváka, tentokrát nad snahou dať dokopy dvojicu. Dotyková ne-sympatia sa predvídať nedá, hotovo. Ale zaradiť osoby, ktoré nesú problém (Adam), to je až zlomyseľné.

plakát

2 na 1 (2018) (TV pořad) odpad!

Montovaný smiech - grc. Predstierané prekvapenia a ostatné "celebritné" rádobytipnosti - trapas. Pár minút bolo mnoho.

V síti (2020)

Páni tvorcovia, čakám pokračovanie typu Dozvuky. Zostrihané by som to púšťala deckám, aby videli reťazec vedúci k vydieraniu a/alebo zahanbeniu. Netreba ani poslať fotky, druhá strana si môže fotiť .. ajeto. Dávam do pozornosti To catch a predator, chris hansen.

plakát

Jistě, pane premiére (2013) (TV seriál)

Sklamanie. Už aj prvej sérii sa musel odpustiť montovarý smiech, ale bavila som sa sa. Toto.... škoda. Keď dvaja robia to isté, nie je to to isté.

Vlastníci (2019)

Toto nebola komédia. Spoiler. Trocha umeleckej hyperboly by sa dalo stráviť, ale aby podpísali bianco papier neznámym ľuďom .. mne to ani ako pointa absurda nesedelo. Výborní Lábus a Melíšková.

plakát

Nákupní maniačky (2013) (TV pořad) odpad!

Ach, zavadila som o to, teraz je tam Sklovská, Máziková, Plačková a Kičikoleva. Topánky s cca 25 cm podpätkami a tŕňmi, baleriny za 2000€ (60.000 Kčs), Koncentrovaná stupidita, vycpávky, umeliny, súťaž v afektovanosti. Ako to tu niekto napísal: kultúrny šok! Odpad je slabé slovo.

Prst na spoušti (2016)

To je tak neuveriteľné, že mi chýba niekto, kto rozumie reči a potvrdil by správnosť prekladu.