Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Dokumentární
  • Krimi
  • Pohádka

plakát

Ako bývať, ako žiť (2021) (TV pořad)

Takéto zariaďovanie a prerábacie relácie proste milujem. Pravda, pokiaľ nejde o výrobu trápnych hovadín.

plakát

Elán je Elán (2008) (TV pořad) odpad!

Bože! Prehliadka samoľúbych obtlstlých starnúcich akože-rockerov. Inak, za rockerov sa vyhlasovali oni sami. Realisti ich označovali ako pop.  Zopár pesničiek majú fakt fajn, zopár sme bliakali pripití na výletoch. ŽIadny pupok slovenskej hudby, nikdy. Teraz už len trápna snaha nechutných odrastencov upútať pozornosť. Ospravedlňujem sa Patejdlovi, ten má  zachovanú súdnosť. Žial, k tejto trápnosti sa pridal. Zjavne netušil, aký nadutý grc z toho bude. .

plakát

Metropola (2021) (TV seriál)

Konečne. Doteraz som tíško závidela Čechom ich Z metropole. Občas chodím do Prahy a rada tam skuknem niečo zaujímavé, Ak sa dá, sledujem ich reláciu. Teraz držím STV palce a dúfam, že sa relácia si udrží úroveň. Ideálne, keby sa ustálila na trvalo a keby  avizovala by aj udalosti očakávané, prosím.

plakát

Svadba na prvý pohľad (2020) (TV pořad)

Hmm.. toto nie je môj žáner. Aj tu prevláda snaha o zaujatie diváka, tentokrát nad snahou dať dokopy dvojicu. Dotyková ne-sympatia sa predvídať nedá, hotovo. Ale zaradiť osoby, ktoré nesú problém (Adam), to je až zlomyseľné.

plakát

2 na 1 (2018) (TV pořad) odpad!

Montovaný smiech - grc. Predstierané prekvapenia a ostatné "celebritné" rádobytipnosti - trapas. Pár minút bolo mnoho.

V síti (2020)

Páni tvorcovia, čakám pokračovanie typu Dozvuky. Zostrihané by som to púšťala deckám, aby videli reťazec vedúci k vydieraniu a/alebo zahanbeniu. Netreba ani poslať fotky, druhá strana si môže fotiť .. ajeto. Dávam do pozornosti To catch a predator, chris hansen.

plakát

Jistě, pane premiére (2013) (TV seriál)

Sklamanie. Už aj prvej sérii sa musel odpustiť montovarý smiech, ale bavila som sa sa. Toto.... škoda. Keď dvaja robia to isté, nie je to to isté.

Vlastníci (2019)

Toto nebola komédia. Spoiler. Trocha umeleckej hyperboly by sa dalo stráviť, ale aby podpísali bianco papier neznámym ľuďom .. mne to ani ako pointa absurda nesedelo. Výborní Lábus a Melíšková.