Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Dokumentární
  • Krimi
  • Pohádka

plakát

Zdravá maškrta (2019) (TV pořad)

Nerozumiem negatívnym hodnoteniam. Nie je to o nič horšie než podobné relácia. Naopak, je to milé a červený riad s bielymi bodkami, to je príjemná nostalgia.

plakát

Jak se zranit ve službě (1978) (TV film)

Ak kriminálku, tak takúto, prosím. Atmosféra, zľahka podaná psychologia postáv, zápletka, skvelí protagonisti.

plakát

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Príjemný formát, príjemní moderátori. Plus: nie sú otázky typu, ktorá herecká hviezdička sa s kým sčuchla alebo pohádala.

Nabarvené ptáče (2019)

Ach, prečo mám pocit že pojem ARTOVÝ je len nabubraný názov pre STRAŠNE OTRAVNÝ film... Zdĺhavé nezaujímavé scény bez slov a bez hudobného podmazu. Mnohé nepresvedčivé. Niečo som si ako-tak domyslela, mnoho som nevypochopila. Spomínam si na základy psychologie. "Domysli si" je forma psyhickej agresie. Nikdy viac, milí psychopatickí tvorcovia.

plakát

Hodný chlapec (2004) (TV film)

Veľmi dobre si to pamätám a dnes to budú dávať znova. Zaujímavé, slušne spracované. Smutné. Dnes sa teda úmyselne trocha oboľavím.

Stará puška (1975)

Silný film. Napodiv mi nevadí nepravdepodobnosť výkonov doktora a presladenosť flashbackov. Asi kvôli pôvabu Romy, civilnosti Noireta a roztomilej hudbe.

Skutok sa stal (2019)

1. Vražda Remiáša ako dielo SIS ?... Hmm, logiku to nemá. Mŕtvy nič neprezradí a nedovedie ich k cieľovému svedkovi. Komu tá vražda ozaj prospela? Video so svedectvom bolo odovzdané, aj s naivnou (možno sebevražednou) vetou cca "..ak sa mi niečo stane, zodpovedný je Lexa ..". Kočner, Kováč a spol. ho už nepotrebovali + znervózňoval vyhrážkami, že odvolá + s Remiášom si pýtali ďalšie a ďalšie prachy 2. Mečiarova, Lexova a Svěchotova tupá akcia paradoxne pomohla grázlovi KOváčovi na slobodu a k lukratívnemu fleku veľvyslanca - pľuvanec do tváre Slovákom. Kočnerovi to vyriešilo Technopol. 3. Kováč st. KORUPĆNE kupčil s abolíciami: za peniaze na kauciu a na útekový život Fegyveresa získal Kočner a spol. beztrestnosť. A "rástol" : kradol - korumpoval - kradol - vydieral - kradol .. možno vraždil... a smotánka sa mu klaňala .. až po šibnuté markizácke zmenky a TECHNOPOL-DVA, o ktorom písal zavraždený Kuciak. 4. Proti ostatným kotrmelcom znie úplne nevinne, že advokát Havlát, ktorý KORUPĆNÝ pakt "Kováč st. - Kočner - Fegyveres" zabezpečoval, bol členom súdnej rady a je vo vedení Advokátskej komory. Vďaka politickému pozadiu vyzerá jasná korupcia ako hrdinstvo. Detail: V kufri auta (ev. prikrytý na zadnom sedadle) nebol Havlát, ale Fegyveres. 5. BTW, Remiášova smrť nie je uvedená v Mečiarových amnestiách. Dúfam, že to vyšetria. Dúfam, že Kočnera nezabijú a on sa na vzor Černáka rozhovorí a basa sa dočká svojich prominentov. (P.S. Za Mečiara som sa hanbila).

Úhoři mají nabito (2019)

Zaujímavé, aj keď neverím. Ak film popisuje extra-tuposť, neznamená to, že je zlý. Ale rozumiem slabým hodnoteniam.