drim87

4 body

<< předchozí 1 2
    • 19.2.2019  09:34
    Čelisti 3 (1983)

Věřím, že tehdy v tom 3Déčku to mohlo být o level lepší. Ve 2D však můžeme hodnotit jen slabý děj, triky vypadají dost nereálně, rušivě a kazí to pak celkový zážitek z filmu. 30%

• 21.1.2017  09:59

Dokument, který má smysl hlavně ve 3D. Nedozvíte se nic extra nového, jedná se spíše o relax, dlouhé záběry na korály a mořské živočichy. Ke kvalitě 3D bych řekl, že bylo místama až moc silné, tedy že by si lidi mohli stěžovat na bolest očí. 50%

• 27.3.2016  13:02

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti neboli Muž z oceli 2. Jsem rád, že to můžu napsat, protože je to opravdu pokračování předchozího filmu a ten nebyl vůbec špatný. Máme tu stejné herce, hudební motivy, vizuál a atd. Pokud jde o nového Batmana, nemám co bych vytknul. Affleck se na něj hodí skvěle a těšim se na něj v dalších dílech. Hodně cool je honička s batmobilem a náklaďákem. Finále je opět přepálené jako minule s více kliše, ale celkově nenudí. Co mě hlavně štvalo byly odkazy pro komiksové fandy. Jelikož jsem je nečetl, občas jsem se nechytal. 75%

• 30.1.2016  10:51
    Wolf Creek 2 (2013)

Po dlouhé době film u kterého mohu říct, že dvojka je možná lepší jak original. Je to teda tipická dvojka kde je hned od začátku servírováno více akce, nechutnosti a humoru. Ano správně humoru. Občas mi to přišlo fakt jak černá komedie :D 85%

• 11.11.2015  13:16
    V hlavě (2015)

Po dlouhé době originální a dojemná pixarovka!

• 20.12.2014  11:24
    Gran Torino (2008)

Neskutečně silný příběh co dokáže pobavit i dojmout! 100%

• 17.12.2013  10:04

Jedničku řadím mezi top horory, ale dvojku bohužel musím mezi nejhorší. Nic mě na tomto pokračování nezaujalo tak jako u jedničky. Tedy hlavně atmosféra a děj co má hlavu a patu. Toto u dvojky všechno postrádám. Tomuto pokračování se doporučuji vyhnout velkým obloukem.

• 6.9.2012  09:01
    G. I. Joe (2009)

Ve filmu se pořád něco děje a bohužel to jeho kámen úrazu. Je to vše až moc rychlé, chtělo by to zvolnit tempo. Nevim ale jestli by to pomohlo nějakému lepšímu výsledku. Přijde mi, že pokud jste jako malí nehltali hračky G.I. Joe, tento film se vám nikdy nemůže líbit. Alespoň je to koukatelné co se týče efektů a lokace Prahy také potěší 40%

• 24.5.2011  14:31

Film, který viděl asi každý. Já sám jsem tento film od dětství viděl už nespočetněkrát. Tímto filmem to začalo. Během několika málo let vzniklo velké množství filmových máyovek. Některé úspěšné, jiné méně a na jiné raději zapomeneme. Poklad na Stříbrném jezeře je dle mého určitě ten nejpovedenější „díl“. Napínavý děj plný zvratů, nádherné lokace a překrásná hudba, která dodává filmu jisté kouzlo. Vše je tu perfektně vyvážené. 100%

• 25.2.2011  09:53

Po druhém shlédnutí zvyšuji hodnocení na 4 hvězdy. Jedná se o epickou a nádhernou vizuální podívanou. Efekty na dobu vzniku jsou fantastické. Film má pomalejší tempo a scénář je trochu řídký. Děj filmu by se dal odvyprávět během klasické stopáže původního seriálu, tedy zhruba 50 min. To že má film přes dvě hodiny je hlavně díky zmíněným efektům, kterým se tu dopřává opravdu hodně prostoru a ve spojení s hudbou od Jerry Goldsmithe je to opravdu zážitek. 85%

• 28.12.2010  14:13
    Sám doma 3 (1997)

Moc mi vadí když se někdo rozhodne udělat další pokračování filmů, které se opravdu povedli a takhle to zmrví. Stejně jako píši u čtvrtého dílu, kdyby tento film byl jako jediný svého druhu, mohla by to být alespoň průměrná rodinná komedie. Občas jsem se přeci jen od srdce zasmál. Za to ale že se někdo pokusí natočit třetí díl, který je jen průměrný, to znamená nemožnost překonat laťku prvních dílu, zaslouží si maximálně jednu hvězdu.

• 28.12.2010  13:14
    Sám doma 4 (TV film) (2002)

Možná kdyby to byl originál a né další pokračování, tu jednu hvězdu bych tomu dal. Film jsem sice neviděl celý, zhruba 45 min, ale i to mi stačilo abych dokázal říct, že je to jeden z nejhorších filmů. Tomuto čtvrtému dílu se vyhněte velkým obloukem!

• 28.12.2010  12:59

Dvojka nijak neztrácí za jedničkou. Je to stejně kvalitní jako první díl. Nemalý podíl na tom má to, že se zachovali všechny postavy a herci z prvního dílu, stejná režie, hudba, atd… Pro mě už klasika, kterou si vždy rád kolem Vánoc pustím.

• 28.12.2010  12:58
    Sám doma (1990)

Vánoční klasika, kterou si nenechám nikdy ujít! Perfektně zahrané, spousta parádních hlášek a skvělá hudba Johna Williamse.

• 23.12.2010  09:19

Dvojka se nese ve stejném duchu jako jednička. Zároveň spolu úzce souvisí, takže doporučuji nejdříve zhlédnout jedničku. Ve dvojce se najde i nějaké odlehčení situace např. hlášky otce rodiny, který se snaží všechny ty záhadné pohyby věcí vysvětlit jednoduchým a někdy i komickým způsobem. Nočních záběrů kamer bylo dost a nic moc se v nich neděje. Ale je mi jasné, že tvůrci chtěli navodit atmosféru a krásně stupňovat pocit strachu. U mě to fungovalo. Od chvíle kdy jedna osoba z rodiny je posedlá ďáblem, film pěkně graduje a už snad každý musí mít nahnáno. :) 85%

• 21.12.2010  09:38

Nenadchne, neurazí. Klasická romantická komedie kterých už tu bylo desítky. Každopádně doporučuji tento film kvůli vtipným scénám jako např. Kirkovo červené sako v restauraci :) 60%

• 15.12.2010  21:34
    Max Payne (2008)

Proti atmosféře filmu a stylizaci obrazu nic nemám. Alespoň v tomto je film se hrou stejný nebo alespoň podobný. Škoda té akce že bylo jako šafránu. Ono celkově nebít té stylizace a toho, že je to film podle světoznámé hry, myslim, že by to hodnocení ještě u spousty kleslo. Co se týče herců, proti Marku Wahlbergovi nic nemám, ale vadila mi Mila Kunis jako Mona Sax. Jasně je to kočka, ale chtělo by to do té role někoho staršího, nebo někoho kdo má trochu „drsnější“ rysy v obličeji. 50%

• 7.10.2010  21:08
    Piraňa 3D (2010)

Viděno dnes 7/10/2010 v CC Galaxie ve 14:10 v největším sále číslo 4 pro 330 lidí. Píší to záměrně, abych doporučil, kdy se má chodit do kina, protože poprvé jsem byl v sále úplně sám :). Netvrdím však, že to nějak souvisí s kvalitou filmu. Je mi jasné, že to byla hodina, kdy jsou lidé v práci nebo ve škole a kdybych neměl dovolenou, tak bych taky makal. Doporučení tedy berte jen ze srandy :). Co se filmu týče, už podle traileru a celkového námětu je jasné, že se jedná o béčko. Každopádně i tak jsem se dost bavil, ať už to bylo pohledem na kočky v bikinách nebo spíš bez bikin a nebo opravdu hodně nechutnými záběry „pokousaných/okousaných“ plavců a s tím spojené trefné poznámky. Bohužel 3D efekt mi přijde hrozný. Je tu dost vidět konverze z 2D a pokud by existovala možnost jít na 2D verzi, určitě bych ji doporučil víc. 60%

• 30.9.2010  11:10

SW už je pro mě srdcová záležitost. I tento díl mi přijde jako jedno z nejlepších sci-fi, co kdy bylo natočeno. Jen asi jako většině mi trochu vadila ta větší infantilnost.

• 29.9.2010  13:40

Pokud se vám líbí Záhada Blair Witch stejně jako mě, mohu tento film jedině doporučit. Po dlouhé době horor, u kterého jsem měl fakt asi strach, stejně jako tehdy u ZBW. Hlavně pokud sledujeme noční záběry kamery v ložnici cca v druhé polovině filmu, člověk se slabším srdcem ať se radši nedívá ;-) 100%

• 29.9.2010  13:13

Tady vidíme jak by asi dopadl Polda 4. Odpad to úplný není. Přeci jen tu a tam jsem se zasmál a pořád je to film, u kterého člověk krásně vypne. Bohužel ale převládají negativa, protože asi nejhorší postava a herec z poldy Jaroslav Sypal tu má hlavní roli.

• 29.9.2010  12:52

Stejně jako u prvního dílu jsem asi jeden z mála, kdo se u tohoto film skvěle bavil.

• 29.9.2010  12:05

Po včerejším shlédnutí mohu s jistotou říct, že je první díl určitě nejpovedenější. Česká oddechovka, která mi vůbec nepřijde tak špatná jak se tu dočítám. Pravda, místy je trochu trapnější humor, což mi před lety tak nepřipadlo, ale celkově i nyní jsem se docela bavil.

• 27.9.2010  14:46
    Disaster Movie (2008)

Je jasné, že filmy toho typu musíme brát opravdu jen jako oddechové. Každopádně ve střízlivém stavu bych se na toto nikdy nepodíval. 40%

• 27.9.2010  14:24
    Taxi 3 (2003)

Už trochu docházejí nápady, ale pořád slušná zábava hlavně díky hláškujícímu komisaři Giberovi. 75%

• 27.9.2010  14:13
    Taxi, taxi (2000)

O fous slabší než jednička. Místama trapnější humor, ale zase o dost akčnější než jednička. 90%

• 27.9.2010  14:09
    Taxi (1998)

Oddechová akční komedie se skvělým francouzským humorem. Film nenudí, pořád se něco děje, buď akce nebo humor. Všechny díly mám rád, ale jednička opravdu vede! 85%

• 27.9.2010  12:11

Jednoduché, originální. Pro mě nejlepší horor co znám. Žádné zombie a podobné, jen tajemné/strašidelné zvuky a atmosféra, z které vám bude zatraceně úzko. 100%

• 27.9.2010  11:45
    Futurama (TV seriál) (1999)

Časem to bude určitě stejný kult jako Simsni. Pro mě už to kult pomalu je. Seriál nabytý hláškama a černým humorem 100%.

• 27.9.2010  11:26
    Záhada hlavolamu (TV seriál) (1969)

Jako čtu u několika dalších hodnotících, mohu potvrdit, že jsem se dříve u toho seriálu také docela bál :) Atmosféra ve stínadlech opravdu parádní + dokonalé kulisy 100%

<< předchozí 1 2