Tomes83

Filmový boss

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 7.9.2016  18:52

Oproti dokonalé jedničce, ztrácí druhý díl zejména na atmosféře a snaží se jen vylekat diváky zvukovou stránkou filmu a přehnanými efekty, které už snad nadchnou jen teenagery, kteří neznají mistrovská díla minulého století! Žádné překvapení se tedy nekonalo a horor se tak ztrací mezi kupou obdobných ...

• 29.5.2016  11:57
    Creed (2015)

Dlouho jsem se Creedovi vyhýbal... nechtěl jsem si zkazit radost a obrovský úspěch kompletní ságy Rockyho Balboy, který je pro mě ikonou sportovního dramatu i životní filosofie! Nyní pár minut po shlédnutí, jsem nadšený z odkazu na celé toto letité dílo a Creeda mohu označit za absolutně dokonalou tečku.

• 18.10.2015  12:33

Geniální ve všech ohledech! Husina až na prdeli! Doprovodná hudba snad nejlepší, jakou jsem měl možnost u filmu poznat. A čin generálovo dcery, ten její výraz v nádherném obličeji, kdy se musela rozhodnout mezi životem a smrtí, na to snad nikdy nezapomenu!

• 10.10.2015  11:01

Příběh jak od Walta Disneye, plný sladkých objetí, pláče nad jedním dinosaurem z miliónu či trochu toho falešného nad panem ředitelem, směšným hrdinstvím! 3D efekty na bodu mrazu, to už první díl vypadal mnohem lépe! Absolutní zklamání, ještě že jsem na to nešel do kina a nevyhodil tak celkem velké peníze! Jediné plus - hudba.

• 17.5.2015  10:12
    Tulák (1992)

Nejvíce to na mě působilo jako komedie. Přišlo mi, že se dívám na Maléry pana účetního s poněkud drsnějším černým humorem:-) ale geniální myšlenkou v závěru, kdy vrah své kořisti řekne, že to v podstatě vše dělal pro něj, aby vybočil ze stereotypu a začal žít naplno!

• 25.3.2015  04:53

Právě jsem srazil hodnocení filmu do šedého pole, kam také film patří. Těží pouze ze silného námětu, ale scénář je velice odfláknutý a nenabídne divákovi nic víc než hodinu a půl nudy! Mohlo to být o dost zajímavější ...

• 21.3.2015  08:44
    Tanečnice (2006)

Tenhle skoro neznámý film mě mile překvapil. Celé to má velmi svižné tempo a určitě potěší oko každého chlapa! O sexy prdelky není nouze + navíc nám Natasha předvede i veliký neočekávaný bonus:-D Spíše než komedie, i když jsem se i zasmál je to takové zbrklé krimi drama, díky kterému poznáme i pár anglických zvyků (nevím tedy jestli by se mi chtělo pořádat gril picknick v prostranství kostela se hřbitovem) ale jiný kraj, jiný mrav!:-D Dále i pár rodinných působivých scén, zejména ve školním kabinetu.

• 7.2.2015  17:53
    Boj o oheň (1981)

Ty kráso!!!! Já ten jeho xicht fakt poznal:-) RON PERLMAN Ten vypadá stejně jak v době kamenné, tak i v té dnešní:-D Co více tu napsat, než už bylo napsáno - určitě stojí za zhlédnutí... přeci jenom je to náš krásný vývoj:-)

• 29.1.2015  08:32
    Thunder (1983)

Taková horší verze RAMBA! Místy jsem si až říkal, jestli se ho nesnaží kopírovat až moc! Ale jako skvělá volba k likvidaci policejní stanice a záteras byl použit buldozer, jinak v akci nechyběl vrtulník, raketomet ani rychlé šípy:-)

• 1.1.2015  01:32

Za ten parádní závěr si to tu čtvrtou hvězdu zaslouží!!!

• 16.11.2014  11:16
    Curtains (1983)

Nejlepší herečka ve vedlejší roli a nejlepší maska v hlavní roli:-)) když něco opravdu chcete, musíte přeci pro to udělat cokoli.-)

• 31.8.2014  19:10
    Želvy Ninja (2014)

Viděno v nejmodernějším multikině v Čechách - PREMIERE CINEMAS TEPLICE.-) Jo, jsem MLUVÍCÍ ŽELVA a ty jsi LIDSKÝ BLB!:-) - největší nečekaná lekačka filmu! Vše perfektně odsýpalo, nechyběla legrace, emoce, napětí, mraky vydařených efektů, bavil jsem se od začátku do konce!

• 10.11.2013  12:03

LEPŠÍ BÝT PRVNÍ V PEKLE, NEŽ DRUHÝ V NEBI:-) a vůdce Chains dělá vše proto, aby se do pekla dostal... dokonce se i převleče za bohuslavného pána, aby místo modliteb rozdával pěknou smršť nábojů. Určitě jeden z nadprůměrných akčňáků 90. let

• 22.8.2013  19:25

Tancuj jako kurva:-) aneb když byla Alicia v hypnóze nebyla zas až tak přecitlivělá… Dokonce se i pak podělila o svou svatyni s kamarádem! Jenže to toho blbce zaskočilo. Nepodceňovat!

• 12.5.2013  16:08

Věřím, že by tento příběh obstál i v knižní podobě. (anebo byl podle ní natočen, tak daleko jsem se nedopátral) Jo zoufalství, lítost, nenaplněné sny a činy, to je to co pana Darka přivádí! A proto se snažte být jen veselí:-D Kolik hororových filmů to Disney vůbec vydal? Zatím jsem viděl pouze dva, a oba naprosto perfektní, zejména svou dějovou linií.

• 13.3.2013  20:15

Za nejlepší scénu bych označil zjevení při výsledku rentgenu na magnetické rezonanci. Pokud ale samozřejmě chcete vidět to nejlepší z posedlosti a exorcismu, vraťte se do minulého století! toto nové už nic lepšího nepřinese.-)

• 9.3.2013  10:55
    Frozen (2010)

Měl jsem PODOBNÝ ZÁŽITEK. Bylo to ale v létě:-) někde u Lipna S přítelkyní jsme cestovali lanovkou na rozhlednu, když v tom přišla bouře a lanovka se na půl cesty zastavila. Než nahodili záložní zdroj, byli jsme promočený na kost! Poté co jsme vyjeli na vrchol, dolů nás odvážel nějaký lesní jeep plný bahna a jel s námi tak, že jsme byli vyklepaný jak lečo! No dobře no, tak to nebylo tak dramatický jako Frozen!!!:-)))

• 3.3.2013  16:57
    Sinister (2012)

Jedna z dalších vykrádaček asijských duchařin! Spíše tu děsili zvukové efekty, než pan BUBÁK! I když se příběh snaží mít originální zápletku, tak postrádá to nejdůležitější u tohoto žánru a to je děsuplná atmosféra! A to jsem chtěl jít na premiéru do kina. ZKLAMÁNÍ.

• 28.2.2013  20:32

Skvělá směsice černého humoru, brutus akce a hlavně zombíci, kteří nejsou neohrabaní, ale dokážou i utíkat a rychle přepadnout svou kořist No DOBŘE, tak mě zarytí fandové zombies sežerte zaživa, že takhle to být nemá, ale u tohoto komedie/horor žánru to nebylo na škodu! Já se bavil… Georgi, našel jsi mapu? Jo, jednu mám v trenkách. Velká mapa.

• 26.1.2013  12:33
    Volný pád (1993)

Vysloužilý polda, který potřebuje dokázat, že nepatří do starého železa a „padouch“ který potřebuje jen trochu té slušnosti a uznání. Emocionální drama, které vlastně poukazuje na absurditu života a zákonů a také na to, že nabitá zbraň to pomůže alespoň na chvíli řešit!

• 2.1.2013  11:23

Jedna z nejhorších českých komedií..... Už nikdy bych nechtěl slyšet "velký hit" Heleny Vondráčkové - Sladké mámení 5x za sebou!!!

• 1.1.2013  13:11

Co je mrtvé, to už nezabiješ! Tedy z počátku to tak vypadalo. Ale stejně jako zombie, mají i leopardí ženy svá slabá místa. Jeden rituál střídá druhý a nakonec z celé expedice zůstane jen nic netušící další oběť. Takže pořád dokola ta samá hra, na stejném místě!

• 30.12.2012  13:30

Přemýšlím, ve kterých filmech se objevil vrah, který si píská, což se mu nakonec stane osudné a podaří se ho tak odhalit. Určitě to bylo v americkém filmu Otčím, nejsem si jistý v jakém díle, řekl bych že ve druhém. Že už se ale něco takového odehrálo v roce 1931 jsem netušil. A co víc, tady se jedná o vraha dětí, kterému bylo na stopě snad celé město včetně bezdomovců a řešilo to i samotné podsvětí, když policie si byla bezradná. Nadčasové dílo, které donutí přemýšlet nad absurditou zákonů a právní ochrany a hlásá po lidovém spravedlivém soudu! A to jsem takový klenot sehnal náhodou v levných knihách za 9 korun:-)

• 25.12.2012  21:39
    Silent Night (2012)

Zaznamenal jsem tři podobnosti ze silent night z roku 1984, chorobomyslný dědeček, který vánočním svátkům příliš nefandí, polonahá ženská obeť napíchnutá na paroží a také jakou mají tihle santové ukrutnou sílu, zvednou si svou obeť jednou rukou nad zem jako vánoční balíček, no samej kulturista Rozhodně ale více doporučuji klasiku…

• 15.12.2012  16:14

Přímořské městečko sužuje jakýsi netvor obojživelník. No to už byl tedy lépe zpracovaný v roce 1955 - Pomsta netvora :-) Nečekal jsem žádné vrcholné horor monster dílo, ale v rámci možností slušná akce, trocha toho napětí i dobrá doprovodná hudba. Závěr i nenatahovaná stopáž také potěší. Slušných 60 %

• 10.12.2012  21:14

Přirovnal bych to ke střelbě z automatické zbraně do prázdna! To dokáže zaujmout jen na chvíli, stejně jako celý tento film. To už tedy Ted Prior více zazářil jako Smrtelná kořist.

• 16.10.2012  09:30
    Žraločí invaze (2012)

Větší digisračku jsem ještě neviděl! Noc žraloka byla hrůza, ale dal jsem tomu alespon jednu hvězdu za trochu té snahy o dobrodružství, ale tohle byl jasný odpad! Ne jen ty efekty ale ta nereálnost! Jestli jsem někdy nadával na třetí díl Čelistí z 80. let, tak po zkouknutí Tsunami se jim omlouvám...

• 2.10.2012  15:04

Tohle prý mělo být realistické a autentické??? mě to přišlo laciné, amatérské a k nasrání! To už jsem více věřil, že jde o snuff ve filmu 8 mm s Nicolasem Cagem. Ještě, že tvůrce filmu odsoudili na doživotí!!!

• 1.10.2012  10:14
    Tajemná noc duchů (TV film) (1985)

Rozhodně ne tak dobré jako párty u Angely - Noc démonů! Tak na jedno zkouknutí se to dá...

• 29.9.2012  11:51

Z panenky se nám vyklubalo pekelné monstrum s mnohem větší silou k terorizování svého okolí! Ať už svou oběť stáhne pod zem nebo si z ní udělá ozdobu na narozeninový dort (který je mimochodem naprosto jedinečný), pokaždé překvapí něčím originálním! Zastavit se ho pokusí mladík, který měl již s panenkou co do činění v prvním díle!

<< předchozí 1 2 3 4 5 6