Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Komedie
  • Drama
  • Horor
  • Animovaný

Recenze (52)

plakát

Dům loutek (2009) (TV seriál) 

V době prvního vysílání jsem dal aby se neřeklo tři hvězdičky a ukončil své sledování po pěti epizodách. A byla to chyba, nyní po cca třech letech jsem seriál dokoukal a musim říct že se náramně pěkně rozjel. Druhá polovina první a celá druhá série je skutečně více než perfektní. Některé momenty jsem si po shlédnutí několikrát přetáčel znovu a znovu. I přes stále nepřekonané Firefly dávám jasných 5 hvězdiček.

plakát

Tajemství kruhu (2011) (TV seriál) 

Koukal jsem na to v dobách opravdu velké nudy, kdy jsem dělal cokoliv jiného, jen ne to co bych měl. Musím uznat, že se vcelku u toho dalo chvíli vydržet, ačkoliv je to skutečně slušný výplach mozku. Každopádně po 14 dílech s naprosto klidným svědomím a nezájmem končím a doufám, že už nedorazí takové období, abych sáhnul po dalších dílech. Pápá Lála.

plakát

Gorila (2011) 

Opravdu velice zábavná podívaná kterou jsem si velmi pěkně vychutnal na její premiéře 2.12.2011 v kině Oko. Film se mi líbil a užil jsem si ho snad ještě více než gorilí divadelní zpracování, na kterém jsem byl díky mému příjezdu z výlovu rybníka snad více "najebanej", než všechny hlavní postavy dohromady. Jelikož jednu z hlavních rolí prezentuje má tetička, tak nechci dostat přes tlamu a proto nemůžu zde film hodnotit jinak než na plný počet. Ale to rozhodně neznamená, že si je nezaslouží. Navíc je krásné vidět povedené záběry z mé oblíbené hospůdky nad Viktorkou :)

plakát

Bloodrayne: Třetí říše (2010) odpad!

Neskutečné zklamání. Zkouknul jsem to jen díky lasce ke hře. Celá série má u mě sestupnou tendenci hvězdiček a to jsem u prvního dílu začal na dvou... Jestli natočí 4. díl v podobném duchu, opravdu netušim kam se dá s hodnocením dále klesnout. Přitom nejsem jeden ze zarytých odpůrcu Bolla. Z jeho filmů například House of the Dead byl opravdu vtipnej, Alone in the Dark průměrné béčko a ve jménu krále vcelku povedený film. Ale tohle se opravdu nedá a to jsem člověk co má slabost pro akční hrdinky, navíc když to má být opravdu pěkná upírka. Za tu čepici a oblek co nechal Rayne nosit by zasloužil Boll facku, alespoň jí na pár vteřin svléknul což je jediné plus celého filmu.

plakát

Hanna (2011) 

Hanna byla pro mě ojedinělým filmem, kde jsem téměř jistě dopředu věděl, že tomu dám za 5 hvězdiček. Příběh, obsazení, režisér, stopáž, hudba, trailery ... vše co se ke mě dostalo před filmem samotným se mi líbilo. Samozřejmě tu byl strach, když se těším tak moc a očekávám od filmu ještě víc, může mě film jedině zklamat. Nestalo se !!! Film je skutečně parádní. Pár výtek bych samozřejmě měl, ale to by pak bylo na hvězdiček daleko více. Myslim že by se na místo jednoho filmu mohl natočit i dlouhý seriál či celá filmová série, je toho opravdu hodně co bych přidal či se rád ještě podíval a dozvěděl, holt po shlédnutí mě mrzelo jediné a sice, že už je konec. Na závěr bych rád poděkoval české produkci, za to že mě připravili o jeden z mála filmů na kterých bych šel hned do kina. Holt čekat tolik měsíců, když už máme na světě R5 je nepředstavitelné.

plakát

Krevní pouta (2006) (TV seriál) 

Což není to úplně špatné, ale po 6 dílech jsem sledování ukončil ani nevim proč. Nijak výrazně to nezaujme. A kdybych tu neměl hodnocení, tak po pár měsících ani nevim že jsem pár dílů viděl.

plakát

Avatar (2009) 

Vidět to tradičně doma, dal bych nejspíš 3-4 hvězdy, ovšem viděno v Imaxu -> 5* .)

plakát

Travis at the Palace (2004) (koncert) 

Daleko radši mám jejich koncert z Glasgow 2001 (DVD More Than Us). Ale i tento povedený koncert mé nejoblíbenější kapely nejde hodnotit jinak než za 5* !

plakát

Noční rvačka (2008) 

Příběh mě jakožto každého představitele mužského pohlaví zaujal už po náhodném naražení na obal dvd a přečtení jeho obsahu. Po shlédnutí musim říct, že jsem ani nebyl zklamán, herci dobří ,pojetí netuctuvé a dokonce i při částečném zamouření oka reálný příběh a výkon hlavní hrdinky. Jediné co nekompromisně sráží mé hodnocení je nedotažený konec, který vypadá spíše jako alternativní a nedopsanej.

Reklama

Reklama